Warning: file_get_contents(https://ceskykutil.cz/service/newurl/souteze/soutez-o-natur-system-znacky-ceys): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /www/doc/www.ceskykutil.cz/www/sites/default/system/page/PageController.php on line 422
 Soutěž o Natur System značky Ceys - Český kutil.cz
Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Soutěž o Natur System značky Ceys

Soutěž o Natur System značky Ceys
Máte problémy se zamlženými okny, vlhkostí zdí nebo plísní v rozích místnosti? Ve spolupráci se společností Marca CZ vyhlašujeme soutěž o „Natur System“, který Vám v boji s těmito problémy pomůže.
reklama

Jak se můžete soutěže zúčastnit?

Pokud řešíte ve své domácnosti uvedené problémy, pojďte soutěžit o 5 kusů Natur System, který vám může pomoci. Ze své vlastní zkušenosti můžeme jen doporučit.

Pošlete nám, pokud vás tyto mrzutosti trápí, na naší e-mailovou adresu soutez@ceskykutil.cz fotografii vašeho oroseného okna, mokré zdi nebo plísně na stěně.

Do předmětu e-mailu napište „SOUTĚŽ NATUR SYSTEM“ a do textu uveďte vaše jméno a příjmení, ulici, PSČ a obec, e-mailovou adresu a případně nějaký komentář k zaslané fotografii či fotografiím.

Zasláním údajů nám dáváte souhlas ke zveřejnění Vašeho jména, obce a výherní fotografie v případě výhry na našich internetových stránkách.

Vyhodnocení nejlepších, či spíše nejhrůznějších, 5-ti fotografií provede odborná porota pracovníků společnosti Marca CZ. Vítězné snímky budou zveřejněny v magazínu CeskyKutil.cz.

Cena, o kterou soutěžíte

Natur System od společnosti Marca CZ je pohlcovač vlhkosti, který odstraňuje přebytečnou vlhkost z ovzduší a tím zabraňuje vytváření plísní, zápachu, vlhkých skvrn na zdech či vlhnutí textilií. Pracuje na principu absorpce vlhkosti pomocí hygroskopické náplně, takže není potřeba žádného zdroje elektřiny a je možné nechat vysoušeč stát kdekoli bez nutnosti hlídání, kdy ho zapnout či vypnout. Pohlcovač vlhkosti je dostupný v modrobílé nebo bílostříbřité barvě.

Termíny soutěže

Start: 5. 3. 2008
Uzávěrka: 31. 3. 2008
Slosování: 3. 4. 2008
Zveřejnění výsledků: 7. 4. 2008
Odeslání cen: max. do 21. 4. 2008

Pravidla soutěže

 • Každý účastník může do soutěže zaslat maximálně 3 fotografie,
 • fotografie musí být dodána v digitální podobě (pouze formáty JPG, PNG) a požadované kvalitě - ostré, barevně vyvážené, s minimální úrovní případné komprese,
 • maximální velikost 1 přiloženého souboru (fotografie) - 1MB,
 • snímky, které nesplňují výše uvedené požadavky, nebudou do soutěže zařazeny,
 • soutěžící prohlašuje, že je autorem dodaného materiálu, případně disponuje veškerými příslušnými autorskými právy,
 • náklady vzniklé s případným porušením autorského práva nese soutěžící,
 • soutěžící uděluje společnosti Český kutil.cz, s.r.o. na všechny dodané materiály licenční práva k nijak nelimitovanému užití,
 • pracovníci, spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz a firmy Marca CZ, a jejich rodinní příslušníci, jsou z účasti v soutěži vyloučeni,
 • výhru nelze vyplatit v hotovosti,
 • pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit,
 • nejlepší fotografie budou vybrány odbornou porotou firmy Marca CZ,
 • do 1 měsíce po slosování budou výhercům odeslány ceny poštou.
 • Informace o partnerovi soutěže

  Společnost MARCA CZ s.r.o., je součástí mezinárodního holdingu GRUPO AC Marca se sídlem v Barceloně. Společnost byla založena v roce 1922 jako rodinná firma a zabývala se výrobou a distribucí barev na textil Iberia. Postupem doby zařazovala do svého portfolia další značky a vyvíjela i zcela nové. V současné době se zabývá výrobou a distribucí více než patnácti druhů značek.

  Hlavní činností společnosti je distribuce zboží v segmentu pracích prášků, čisticích prostředků, přípravků na mytí nádobí, čisticích prostředků na WC, barev na textil, přípravků na ošetřování obuvi, kosmetiky a lepidel a tmelů. Je výhradním distributorem německé firmy DELTA PRONATURA a WERNER & MERTZ a španělské firmy INSTITUTO NATURVITA.

  Celý sortiment najdete na internetových stránkách www.marcacz.cz.

  Autor: PePa, sk (text + foto)

reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×