Warning: file_get_contents(https://ceskykutil.cz/service/newurl/souteze/soutez-o-motorovou-pilu-solo-skoncila): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /www/doc/www.ceskykutil.cz/www/sites/default/system/page/PageController.php on line 422
 Soutěž o motorovou pilu SOLO skončila - Český kutil.cz
Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Soutěž o motorovou pilu SOLO skončila

Soutěž o motorovou pilu SOLO skončila
Dne 13. 3. 2008 jsme ve spolupráci s naším partnerem, firmou SOLO Praha, s.r.o., vyhlásili soutěž o motorovou pilu SOLO 636IP a další věcné ceny. Tato soutěž dne 13. 4. 2008 skončila. Soutěžící, kteří zodpověděli správně všechny tři otázky, budou zařazeni do slosování.
reklama

Správné odpovědi

1. Je v letošním roce nejprodávanější motorová pila Solo 643IP vybavená dekompresním ventilem?
Ano

2. Jaké objemy nádrží mají zádové postřikovače Solo?
12, 15, 20 litrů

3. Motory kterých značek používá Solo u svých benzínových vyžínačů/křovinořezů?
Honda, Kawasaki, Solo

Kdy proběhne slosování

Všem, kteří se zúčastnili soutěže, děkujeme. Slosování všech správných odpovědí provede dne 18. 4. 2008 odborná porota firmy SOLO Praha, s.r.o., která následně výhercům odešle ceny.

Ceny, o které jste soutěžili

1. cena - Pila SOLO 636IP

Kompaktní motorová pila konstruovaná s využitím nejnovějších poznatků o technologiích a materiálech. Je vybavená bočním mechanizmem k napínání řetězu, systémem ökomatic - řetěz a lišta jsou mazány pouze v zatížení pily. Startování pily nevyžaduje vypracované tělo sportovce. Díky dekompresnímu ventilu je hračkou pro každého. Pila je ideální k použití na zahradách, k běžné údržbě kolem domu, můžete s ní řezat dřevo do krbu, prořezat ovocné stromy, pomůže Vám při stavbě plotu nebo pergoly.

 • Zdvihový objem: 36,3 cm3
 • Výkon: 1,5 kW, 2,0 k
 • Hmotnost: 4,2 kg
 • Délka lišty: 35/14 cm
 • Dělení řetězu: 3/8 spec.

2. a 3. cena – Postřikovač 402

Profesionálně vybavený malý postřikovač. Těsnění z Vitonu. Polohovatelná tryska umožňuje pohodlně ošetřit horní nebo spodní části listů. Tryska je nastavitelná od ostrého paprsku až po nejjemnější mlhu. Hodí se do každé domácnosti, na každý balkón i zahradu.

 • Čerpadlo: píst
 • Objem nádrže: 2 l
 • Vlastní hmotnost: 0,46 kg

4. a 5. cena - Postřikovač 401

 • Čerpadlo: píst
 • Objem nádrže: 1 l
 • Vlastní hmotnost: 0,39 kg

Informace o partnerovi soutěže

SOLO Kleinmotoren GmbH

Již v roce 1949 představila sekačku s bočním výhozem se šířkou záběru 53 cm. Nápad rozprašovat prostředky na ochranu rostlin stlačeným vzduchem a umožnil firmě vystoupat během několika let na špičku výrobců rozprašovačů na světě. Z této doby pochází také první vyžínač nesený na zádech s tuhým ohebným hřídelem. Matkou všech přímo poháněných motorových pil v Evropě je SOLO REX z roku 1958.

SOLO Praha s.r.o.

Společnost s ručením omezeným SOLO Praha byla založena v roce 1994. V prvních letech činnosti sídlila v několika pronajatých objektech v Praze. Od roku 2000 vlastní sklad a kancelářské prostory v Jesenici u Prahy. Tradiční dovážený sortiment - stroje pro ochranu rostlin - se postupně rozšířil na všechny výrobky značky SOLO. SOLO Praha s. r. o. zajišťuje distribuci sortimentu SOLO do sítě odborných prodejců zahradní a lesnické techniky. Zúčastňuje se řady výstavních a předváděcích akcí a zajišťuje prezentaci značky SOLO v odborných časopisech. Nedílnou součástí služeb zákazníkům je distribuce náhradních dílů. V současnosti jsou expedovány náhradní díly asi na 120 servisních míst v celé ČR. Servisní technici jsou každoročně zváni na odborné školení a jsou průběžně informování o technických změnách a inovacích výrobků SOLO.

Autor: Milka (text), Solo (foto)

Klíčová slova:


Související články

Soutěž o motorovou pilu SOLO 5  fotek

Soutěž o motorovou pilu SOLO

Jaro již stojí za pomyslnými dveřmi a bere za jejich kliku a nás čeká jarní úklid na našich zahradách. A abychom Vám jarní práce na zahrádce trochu us ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×