Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Soutěž o motorovou pilu SOLO

Soutěž o motorovou pilu SOLO
Jaro již stojí za pomyslnými dveřmi a bere za jejich kliku a nás čeká jarní úklid na našich zahradách. A abychom Vám jarní práce na zahrádce trochu usnadnili, připravili jsem pro vás ve spolupráci s firmou SOLO Praha, s.r.o. soutěž o zahradní „pomocníky“. Pojďte s námi soutěžit o kvalitní motorovou pilu a postřikovače SOLO.
reklama

Jak se můžete soutěže zúčastnit?

Pošlete nám na naší e-mailovou adresu soutez@ceskykutil.cz správné odpovědi na 3 soutěžní otázky týkající se partnera soutěže SOLO Praha, s.r.o. a jeho výrobků:

1. Je v letošním roce nejprodávanější motorová pila Solo 643IP vybavená dekompresním ventilem?

2. Jaké objemy nádrží mají zádové postřikovače Solo?

3. Motory kterých značek používá Solo u svých benzínových vyžínačů/křovinořezů?

Do předmětu e-mailu napište „SOUTĚŽ SOLO“ a do textu uveďte Vaše jméno a příjmení, ulici, PSČ a obec, e-mailovou adresu. Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas ke zveřejnění Vašeho jména a obce v případě výhry, na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Webové stránky firmy Solo Praha a její nabídku zahradní techniky můžete nalézt na www.solopraha.cz.

Ceny, o které soutěžíte

1. cena - Pila SOLO 636IP

Kompaktní motorová pila konstruovaná s využitím nejnovějších poznatků o technologiích a materiálech. Je vybavená bočním mechanizmem k napínání řetězu, systémem ökomatic - řetěz a lišta jsou mazány pouze v zatížení pily. Startování pily nevyžaduje vypracované tělo sportovce. Díky dekompresnímu ventilu je hračkou pro každého. Pila je ideální k použití na zahradách, k běžné údržbě kolem domu, můžete s ní řezat dřevo do krbu, prořezat ovocné stromy, pomůže Vám při stavbě plotu nebo pergoly.

 • Zdvihový objem: 36,3 cm3
 • Výkon: 1,5 kW, 2,0 k
 • Hmotnost: 4,2 kg
 • Délka lišty: 35/14 cm
 • Dělení řetězu: 3/8 spec.

2. a 3. cena – Postřikovač 402

Profesionálně vybavený malý postřikovač. Těsnění z Vitonu. Polohovatelná tryska umožňuje pohodlně ošetřit horní nebo spodní části listů. Tryska je nastavitelná od ostrého paprsku až po nejjemnější mlhu. Hodí se do každé domácnosti, na každý balkón i zahradu.

 • Čerpadlo: píst
 • Objem nádrže: 2 l
 • Vlastní hmotnost: 0,46 kg

4. a 5. cena - Postřikovač 401

 • Čerpadlo: píst
 • Objem nádrže: 1 l
 • Vlastní hmotnost: 0,39 kg

Termíny soutěže

Start: 12. 3. 2008
Uzávěrka: 13. 4. 2008
Slosování: 18. 4. 2008
Zveřejnění výsledků: 18. 4. 2008
Odeslání cen: max. do 2. 5. 2008

Podmínky soutěže

 • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
 • Pracovníci, spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz a firmy SOLO Praha a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
 • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří odpoví správně na všechny 3 otázky.
 • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
 • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
 • Výherci budou vylosováni odbornou porotou firmy SOLO Praha.
 • Do 1 měsíce po slosování budou výhercům odeslány ceny poštou.
 • Ceny výhercům odesílá firma SOLO Praha.

Informace o partnerovi soutěže

SOLO Kleinmotoren GmbH

Již v roce 1949 představila sekačku s bočním výhozem se šířkou záběru 53 cm. Nápad rozprašovat prostředky na ochranu rostlin stlačeným vzduchem a umožnil firmě vystoupat během několika let na špičku výrobců rozprašovačů na světě. Z této doby pochází také první vyžínač nesený na zádech s tuhým ohebným hřídelem. Matkou všech přímo poháněných motorových pil v Evropě je SOLO REX z roku 1958.

SOLO Praha s.r.o.

Společnost s ručením omezeným SOLO Praha byla založena v roce 1994. V prvních letech činnosti sídlila v několika pronajatých objektech v Praze. Od roku 2000 vlastní sklad a kancelářské prostory v Jesenici u Prahy. Tradiční dovážený sortiment - stroje pro ochranu rostlin - se postupně rozšířil na všechny výrobky značky SOLO. SOLO Praha s. r. o. zajišťuje distribuci sortimentu SOLO do sítě odborných prodejců zahradní a lesnické techniky. Zúčastňuje se řady výstavních a předváděcích akcí a zajišťuje prezentaci značky SOLO v odborných časopisech. Nedílnou součástí služeb zákazníkům je distribuce náhradních dílů. V současnosti jsou expedovány náhradní díly asi na 120 servisních míst v celé ČR. Servisní technici jsou každoročně zváni na odborné školení a jsou průběžně informování o technických změnách a inovacích výrobků SOLO.

Autor: PePa (text), Solo (foto)

Klíčová slova:


Související články

Ani na minizahrádce to bez postřikovače nejde 16  fotek

Ani na minizahrádce to bez postřikovače nejde

Mezi drobnými pěstiteli se někdy mylně traduje názor, že fungicidy (prostředky proti parazitním houbám a plísním), insekticidy (prostředky na ničení h ...


Soutěž o motorovou pilu SOLO skončila 5  fotek

Soutěž o motorovou pilu SOLO skončila

Dne 13. 3. 2008 jsme ve spolupráci s naším partnerem, firmou SOLO Praha, s.r.o., vyhlásili soutěž o motorovou pilu SOLO 636IP a další věcné ceny. Tato ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×