Warning: file_get_contents(https://ceskykutil.cz/service/newurl/souteze/soutez-o-fotoaparat-fujifilm-finepix-z20fd-skoncila): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /www/doc/www.ceskykutil.cz/www/sites/default/system/page/PageController.php on line 422
 Soutěž o fotoaparát Fujifilm FinePix Z20fd skončila - Český kutil.cz
Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Soutěž o fotoaparát Fujifilm FinePix Z20fd skončila

Soutěž o fotoaparát Fujifilm FinePix Z20fd skončila
Ve spolupráci s naším partnerem, společností Fujifilm CZ, s.r.o., jsme dne 11. 7. 2008 vyhlásili soutěž o fotoaparát Fujifilm FinePix Z20fd. Tato soutěž dne 10. 8. 2008 skončila a všichni, kteří správně odpověděli na tři soutěžní otázky, postupují do závěrečného slosování o digitální fotoaparát.
reklama

Správné odpovědi

1. Jaké dvě zcela nové funkce má tento fotoaparát pro záznam videosekvencí?
a) postupné natáčení a střih

2. Jak dlouhé videosekvence umožňuje funkce fotoaparátu „postupné natáčení“?
b) až 60 sekund

3. V jakých barevných provedeních fotoaparát je?
b) zelená, modrá, růžová, červená, černá

Kdy proběhne slosování

Všem děkujeme za účast v soutěži. Slosování všech správných odpovědí provede odborná porota společnosti Fujifilm CZ, s.r.o. Výsledky losování budou zveřejněny do 31. 8. 2008. Výhru výherci odesílá společnost Fujifilm CZ, s.r.o.

Informace o partnerovi soutěže

Společnost Fujifilm CZ, s.r.o., byla založena 1. dubna 1991 a je oficiálním zastoupením a výhradním distributorem výrobků Fujifilm v České republice. Firma navázala na dlouhodobou tradici výrobků Fujifilm, které se na náš trh dovážejí již od konce 70. let a získaly si své dobré jméno především vysokou kvalitou. Obchodní činnost společnosti Fujifilm CZ, s.r.o. zahrnuje dovoz a prodej fotografických materiálů, minilabů, fotoaparátů analogových i digitálních, fotografického zařízení, záznamových médií, materiálů a zařízení určených pro polygrafický průmysl a poskytování servisních služeb včetně poradenství. Fujifilm CZ, s.r.o. je držitelem Certifikátu systému managementu jakosti ISO 9001:2000.

Další informace o partnerovi soutěže naleznete na www.fujifilm.cz.

Autor: Milka (text), Fujifilm (text a foto)

Klíčová slova:


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×