Warning: file_get_contents(https://ceskykutil.cz/service/newurl/souteze/soutez-o-fotoaparat-fujifilm-finepix-z20fd): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /www/doc/www.ceskykutil.cz/www/sites/default/system/page/PageController.php on line 422
Soutěž o fotoaparát Fujifilm FinePix Z20fd - Český kutil.cz
Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Soutěž o fotoaparát Fujifilm FinePix Z20fd

Soutěž o fotoaparát Fujifilm FinePix Z20fd
Ve spolupráci s naším partnerem, společností Fujifilm, vyhlašujeme soutěž o digitální fotoaparát. Pro toho z vás, který odpoví správně na 3 připravené otázky a bude vylosován, je připravený fotoaparát Fujifilm FinePix Z20fd.
reklama

Jak se můžete soutěže zúčastnit?

Odpovězte správně na všechny tři soutěžní otázky, které se týkají fotoaparát Fujifilm FinePix Z20fd. Pokud budou otázky zodpovězené správně, budete zařazeni do slosování o tento fotoaparát.

Připojte také své jméno, příjmení, ulici s popisným číslem, obec, PSČ a e-mailovou adresu.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas ke zveřejnění Vašeho jména a obce (v případě výhry) na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Termíny soutěže

Start: 11. 7. 2008
Ukončení hlasování: 10. 8. 2008
Slosování: 15. 8. 2008

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci, spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz a společnosti Fujifilm a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří odpoví správně na všechny 3 otázky.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Fujifilm.
  • Do 1 měsíce po slosování budou výhercům odeslány ceny poštou.
  • Ceny výhercům odesílá společnost Fujifilm.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.

Informace o partnerovi soutěže

Informace o partnerovi soutěže

Společnost Fujifilm CZ, s.r.o., byla založena 1. dubna 1991 a je oficiálním zastoupením a výhradním distributorem výrobků Fujifilm v České republice. Firma navázala na dlouhodobou tradici výrobků Fujifilm, které se na náš trh dovážejí již od konce 70. let a získaly si své dobré jméno především vysokou kvalitou. Obchodní činnost společnosti Fujifilm CZ, s.r.o. zahrnuje dovoz a prodej fotografických materiálů, minilabů, fotoaparátů analogových i digitálních, fotografického zařízení, záznamových médií, materiálů a zařízení určených pro polygrafický průmysl a poskytování servisních služeb včetně poradenství. Fujifilm CZ, s.r.o. je držitelem Certifikátu systému managementu jakosti ISO 9001:2000.

Další informace o partnerovi soutěže naleznete na www.fujifilm.cz.


Autor: Fujifilm (text a foto), sk

Klíčová slova:

Související články

Natáčejte video fotoaparátem 6  fotek

Natáčejte video fotoaparátem

Digitální fotoaparáty dnes samozřejmě zvládají nejenom „produkovat“, tedy exponovat fotografie, ale umí také natočit (většinou ozvučený) videozáznam n ...


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×