Warning: file_get_contents(https://ceskykutil.cz/service/newurl/souteze/soutez-kdo-foti-vyhrava-skoncila): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /www/doc/www.ceskykutil.cz/www/sites/default/system/page/PageController.php on line 422
 Soutěž "Kdo fotí, vyhrává..." skončila - Český kutil.cz
Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Soutěž "Kdo fotí, vyhrává..." skončila

Soutěž
Od srpna 2008 do ledna 2009 probíhala soutěž pořádaná ve spolupráci s naším partnerem, společností Fujifilm CZ, s.r.o. Každý měsíc jste nám posílali fotografie na jedno ze šesti témat a každý měsíc jste vyhrávali hodnotné ceny. Pojďme si ještě jednou připomenout, o jaké ceny jste soutěžili a které fotografie byly vylosovány odbornou porotou společnosti Fujifilm.
reklama

Témata fotografií pro jednotlivé měsíce

  • Vaše rozkvetlé zahrady, terasy a balkóny – srpen
  • Pergola – září
  • Bazén – říjen
  • Dětské hřiště – listopad
  • Grilování – prosinec
  • Antikutil – leden

Ceny, o které jste soutěžili

Srpen 2008

V měsíci srpnu jste soutěžili o tento fotoaparát Z20fd zelené barvy:

Září 2008

V září jste vyhrávali podvodní fotoaparát a sadu DVD:

Říjen 2008

V říjnu se hrálo o tento fotoaparát Fujifilm J10fd:

Listopad 2008

Listopadový výherce obdržel tuto domácí tiskárnu QS-70:

Prosinec 2008

Prosincovou výhrou byl tento fotoaparát Fujifilm FinePix F50fd:

Leden 2009

V posledním lednovém kole získal výherce tento fotoaparát Fujifilm FinePix A850

Výherci jednotlivých kol soutěže

Srpen 2008

V srpnu vybrala odborná porota společnosti Fujifilm z fotografií zaslaných na téma „Vaše rozkvetlé zahrady, terasy a balkóny“ následující fotografie paní Pavly Doležalové z Uničova:

Září 2008

V září odborná porota společnosti Fujifilm vybrala z fotografií zaslaných na téma „Pergoly“ tyto fotografie paní Štěpánky Šéflové z Chudoples:

Říjen 2008

V říjnu byly tématem soutěže „Bazény“. Odborná porota společnosti Fujifilm vybrala ze zaslaných fotografií tuto fotografii paní Pavlíny Skálové z Nového Boru:

Listopad 2008

V listopadu jste posílali fotografie na téma „Dětské hřiště“. Odborná porota společnosti Fujifilm vybrala následující fotografie pana Zdeňka Kubeše z Blučiny:

Prosinec 2008

V prosinci vybrala odborná porota společnosti Fujifilm z fotografií zaslaných na téma „Grilování“ tuto fotografii paní Marty Duchoslavové z Jeseníku:

Leden 2009

Tématem posledního lednového kola soutěže byl „Antikutil“. Ze zaslaných fotografií vybrala odborná porota společnosti Fujifilm fotky pana Jiřího Sani z Prahy:

Další fotografie

Všechny fotografie, které jste nám od srpna poslali do soutěže, si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

Informace o partnerovi soutěže

Společnost Fujifilm CZ, s.r.o., byla založena 1. dubna 1991 a je oficiálním zastoupením a výhradním distributorem výrobků Fujifilm v České republice. Firma navázala na dlouhodobou tradici výrobků Fujifilm, které se na náš trh dovážejí již od konce 70. let a získaly si své dobré jméno především vysokou kvalitou. Obchodní činnost společnosti Fujifilm CZ, s.r.o. zahrnuje dovoz a prodej fotografických materiálů, minilabů, fotoaparátů analogových i digitálních, fotografického zařízení, záznamových médií, materiálů a zařízení určených pro polygrafický průmysl a poskytování servisních služeb včetně poradenství. Fujifilm CZ, s.r.o. je držitelem Certifikátu systému managementu jakosti ISO 9001:2000.

Další informace o partnerovi soutěže naleznete na www.fujifilm.cz.

Autor: Milka (text), Fujifilm a výherci (foto)

Klíčová slova:


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×