Warning: file_get_contents(https://ceskykutil.cz/service/newurl/souteze/soutez-dremel-pod-stromecek-skoncila): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /www/doc/www.ceskykutil.cz/www/sites/default/system/page/PageController.php on line 422
 Soutěž Dremel pod stromeček skončila - Český kutil.cz
Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Soutěž Dremel pod stromeček skončila

Soutěž Dremel pod stromeček skončila
Dne 23. října tohoto roku jsme ve spolupráci s firmou DREMEL vyhlásili soutěž o 3 hodnotné ceny firmy DREMEL. Tato soutěž dne 15. 12. 2007 skončila
reklama

Do soutěže jste posílali fotografie svých dílen a pracovních koutů. Všem zúčastněným za zaslané fotografie děkujeme. Vyhodnocení nejlepších 3 fotografií provede odborná porota pracovníků značky DREMEL.

Jen namátkou vybíráme ze zaslaných fotografií

Ceny, o které jste soutěžili

1. cena – Vánoční KIT 300

2. cenaDREMEL® Stylus™ Lithium-Ion ve speciálním balení

3. cena – Univerzální plynová páječka Dremel VersaTip

Informace o partnerovi soutěže

Logo Dremel

Rotační nářadí firmy DREMEL využívají spotřebitelé pro pohodlnou kreativní práci v domácnosti, dílnách, na zahradě či v autě. DREMEL dnes vyrábí nástroje na elektrický i akumulátorový pohon pro hobby i profesionální použití. K dostání je také více než 150 druhů příslušenství a přídavného zařízení. Uplatnění najde v dílnách klenotnických, zlatnických, modelářských, puškařských, sklářských, truhlářských či nástrojařských. Rotační nářadí již není závislé na napájení z elektrické sítě, ale může být poháněno i z akumulátorových článků technologie Li-Ion. DREMEL svou celosvětovou působnost potvrdil vstupem do Formule 1, jako partner teamu SPYKER.

Více informací o firmě DREMEL a jejích výrobcích naleznete na www.dremel.cz.

Autor: Milka (text), Dremel a autoři (foto)

reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×