Warning: file_get_contents(https://ceskykutil.cz/service/newurl/souteze/skoncila-soutez-o-postrikovace-pro-vasi-zahradku): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /www/doc/www.ceskykutil.cz/www/sites/default/system/page/PageController.php on line 422
 Skončila soutěž o postřikovače pro vaši zahrádku - Český kutil.cz
Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Skončila soutěž o postřikovače pro vaši zahrádku

Skončila soutěž o postřikovače pro vaši zahrádku
Jistě jste se už při svých zahrádkářských pracích setkali se situací, kdy se do vašeho oblíbeného, vlastnoručně zasazeného keře či stromu pustil nezvaný škůdce nebo bylo třeba jej preventivně ošetřit nějakým ochranným prostředkem. Že už váš starý postřikovač dosloužil? Nebo dokonce ještě žádný nemáte? Tak to jste se určitě zapojili do soutěže o postřikovače, kterou jsme pro vás připravili ve spolupráci s firmou SOLO Praha s.r.o..
reklama

Správné odpovědi na soutěžní otázky

1. Dodává výrobce SOLO na trh také akumulátorový zádový postřikovač, případně jaký?
ano, typ SOLO 416

2. Kolik typů postřikovačů s nádrží o objemu 15 litrů má SOLO v nabídce?
2 typy (SOLO 425, SOLO 475)

3. Jaké typové označení má nejmenší postřikovač SOLO?
SOLO 401

Ceny, o které jste soutěžili

1. cena – ruční postřikovač Solo 456

 • hmotnost: 2,5 kg
 • objem nádrže: 5 l
 • typ čerpadla: píst
 • tlak: 3 bary
 • délka postřikovací trubky: 50 cm
  • Tlakový postřikovač SOLO 456 s 5litrovou nádrží na postřik. Je vhodný pro ošetřování rostlin a různé dezinfekční práce. Je vyrobený z pevných plastů odolných proti záření UV. Postřiková kapalina se v nádrži tlakuje pístovým čerpadlem. Při práci se postřikovač nese v ruce – tlakovací páka je zachycená ve víku – nebo na popruhu přes rameno. Popruh je součástí dodávky. Spuštění postřiku se ovládá ventilem v rukojeti. Spouštěcí páka je vybavená aretací pro trvalý provoz. Široký nalévací otvor usnadňuje nalévání postřiku, ale i čištění postřikovače po použití. Součástí dodávky je štěrbinová tryska pro plošný postřik a tryska pro kruhový postřik (dutý kužel). Jako příslušenství se dodávají trubky různých délek a z různých materiálů, kryty postřiku, různé typy trysek, manometry atd.

   2. cena – postřikovač Solo 462

   • hmotnost: 1,5 kg
   • objem nádrže: 7,5 l
   • typ čerpadla: píst
   • tlak: 3 bary
   • délka postřikovací trubky: 50 cm
    • Tlakový postřikovač SOLO 462 s nádrží na postřik o objemu 7,5 l. Je vhodný pro ošetřování rostlin a různé dezinfekční práce. Postřiková kapalina se tlakuje v nádrži pístovým čerpadlem. Po natlakování je možné zavěsit postřikovač na popruh přes rameno. Popruh je součástí dodávky. Spuštění postřiku se ovládá ventilem v rukojeti. Páka je vybavená aretací pro trvalý provoz. Ze sériové výroby je postřikovač osazený štěrbinovou tryskou pro plošný postřik. V dodávce je dále tryska pro kruhový postřik (dutý kužel). Postřikovač je možné doplnit celou řadou příslušenství – prodlužovací trubky, teleskopické trubky, kryty postřiku, tvary trysek, které usnadňuje a rozšiřuje jeho možnosti použití.

     3. cena – postřikovač Solo 402

     • hmotnost: 0,46 kg
     • objem nádrže: 2 l
     • typ čerpadla: píst
      • Malý praktický postřikovač SOLO 402 s objemem nádrže 2 l. Je vhodný pro ošetřování rostlin na zahradě, na balkóně, ale i rostlin pokojových. Hodí se k celé řadě činností v domácnosti – k čištění, k dezinfekci nebo kropení prádla před žehlením. K natlakování kapaliny stačí několikrát stlačit tlakovací páku. Velkou předností je možnost změny směru stříkaného paprsku. Po otočení trysky směrem nahoru se bez potíží ošetří listy rostlin i ze spodní strany. Tryska je nastavitelná od úzkého paprsku po jemné široké rozprášení. Jako příslušenství se dodává teleskopická trubka postřiku (po vytažení je 58 cm dlouhá), která umožňuje pohodlnou práci u země bez ohýbání.

       Termíny soutěže

       Slosování: 28. 5. 2009
       Zveřejnění výsledků: max. do 2. 6. 2009
       Předání výhry: max. do 30. 6. 2009

       Informace o partnerovi soutěže

       SOLO Praha s.r.o.

       Společnost s ručením omezeným SOLO Praha byla založena v roce 1994. V prvních letech činnosti sídlila v několika pronajatých objektech v Praze. Od roku 2000 vlastní sklad a kancelářské prostory v Jesenici u Prahy. Tradiční dovážený sortiment – stroje pro ochranu rostlin – se postupně rozšířil na všechny výrobky značky SOLO. Firma SOLO Praha s. r. o. zajišťuje distribuci sortimentu SOLO do sítě odborných prodejců zahradní a lesnické techniky. Zúčastňuje se řady výstavních a předváděcích akcí a zajišťuje prezentaci značky SOLO v odborných časopisech.

       Nedílnou součástí služeb zákazníkům je distribuce náhradních dílů. V současnosti jsou expedovány stroje a náhradní díly asi na 120 prodejen a servisních míst v celé ČR.

       Autor: Erika (text), Solo (text a foto)

reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×