Warning: file_get_contents(https://ceskykutil.cz/service/newurl/souteze/skoncila-soutez-o-pohlcovac-vlhkosti-natur-system): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /www/doc/www.ceskykutil.cz/www/sites/default/system/page/PageController.php on line 422
 Skončila Soutěž o pohlcovač vlhkosti Natur System - Český kutil.cz
Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Skončila Soutěž o pohlcovač vlhkosti Natur System

Skončila Soutěž o pohlcovač vlhkosti Natur System
Od konce ledna 2009 jste s námi mohli soutěžit o pohlcovač vlhkosti Natur System od firmy Ceys. Jestliže máte problémy s vlhkostí doma, na chalupě nebo v jiných prostorách a do soutěže jste se zapojili, pak vás jistě bude zajímat, zda jste byli odbornou porotou vylosováni a získáváte hodnotnou cenu.
reklama

Jaké byly správné odpovědi?

1. Výrobou a distribucí kolika značek se v současné době zabývá společnost Marca CZ?
Více než 15 (téměř 20).

2. V jakém roce byla založena společnost Marca CZ?
Po domluvě s partnerem soutěže, společností Marca CZ, budou uznány jako správné obě dvě odpovědi:

  • rok 1922, kdy byla založena původní rodinná firma, základ dnešního mezinárodního holdingu GRUPO AC Marca (se sídlem v Barceloně)
  • rok 1995, kdy byla založena MARCA CZ s.r.o. (v České republice)

3. Do jakých zemí od roku 1990 společnost expanduje?
Do zemí Evropy a Latinské Ameriky.

Cena, o kterou jste soutěžili

Natur System od společnosti Marca CZ je pohlcovač vlhkosti, který odstraňuje přebytečnou vlhkost z ovzduší a tím zabraňuje vytváření plísní, zápachu, vlhkých skvrn na zdech či vlhnutí textilií. Pracuje na principu absorpce vlhkosti pomocí hygroskopické náplně, takže není potřeba žádného zdroje elektřiny a je možné nechat vysoušeč stát kdekoli bez nutnosti hlídání, kdy ho zapnout či vypnout. Pohlcovač vlhkosti je dostupný v modrobílé nebo bílostříbřité barvě.

  • Princip: granulát, který je v textilním sáčku, do sebe natáhne přebytečnou vlhkost z ovzduší. „Nacucá se“ jakou houba, a když už více vody do sebe nepojme, odtéká voda do nádobky. Ovzduší nevysušuje – odčerpává pouze přebytečnou vlhkost.
  • Nádobka je průhledná – je dobře vidět, kolik v ní je vody.
  • Náhradní náplně se prodávají samostatně (po 2 ks v balení).
  • Délka působení jedné náplně závisí na velikosti místnosti a na vlhkosti. Je-li místnost hodně vlhká, dříve se granulát vypotřebuje. (V koupelně, kde se suší prádlo vydrží přes zimu cca 3 měsíce.)

Informace o partnerovi soutěže

Společnost MARCA CZ s.r.o., je součástí mezinárodního holdingu GRUPO AC Marca se sídlem v Barceloně. Společnost byla založena v roce 1922 jako rodinná firma a zabývala se výrobou a distribucí barev na textil Iberia. Postupem doby zařazovala do svého portfolia další značky a vyvíjela i zcela nové. V současné době se zabývá výrobou a distribucí více než patnácti druhů značek.

Hlavní činností společnosti je distribuce zboží v segmentu pracích prášků, čisticích prostředků, přípravků na mytí nádobí, čisticích prostředků na WC, barev na textil, přípravků na ošetřování obuvi, kosmetiky a lepidel a tmelů. Je výhradním distributorem německé firmy DELTA PRONATURA a WERNER & MERTZ a španělské firmy INSTITUTO NATURVITA.

Celý sortiment najdete na internetových stránkách www.marcacz.cz.

Autor: Erika (text), SK, Marca (foto)

reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×