Warning: file_get_contents(https://ceskykutil.cz/service/newurl/souteze/posledni-vrtaci-kladivo-dewalt-ma-sveho-majitele): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /www/doc/www.ceskykutil.cz/www/sites/default/system/page/PageController.php on line 422
 Poslední vrtací kladivo DeWalt má svého majitele - Český kutil.cz
Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Poslední vrtací kladivo DeWalt má svého majitele

Poslední vrtací kladivo DeWalt má svého majitele
Také v průběhu prosince jste nám, stejně jako v předchozích měsících, posílali fotografie Vašich nápadů a realizací na téma renovace a rekonstrukce, úprava domu nebo bytu. Z fotografií, které jste nám během měsíce prosince zaslali, vybrali zástupci firmy DeWalt posledního vítěze vrtacího kladiva.
reklama

Vítězné snímky

Odbornou porotou firmy DeWalt byly vybrány za měsíc prosinec fotografie Lenky a Václava z Horních Beřkovic. Tímto výhercům gratulujeme a ještě jednou děkujeme za zaslané snímky, které mohou být velkou inspirací i pro ostatní čtenáře.

A co k rekonstrukci uvedli výherci?

Do rekonstrukce starého domku po mamince se pustili před dvěma roky. Celá rekonstrukce, kterou si přibližně z 80% dělali sami, trvala asi rok. Největší část práce zabral odvoz suti a odpadu. Při rekonstrukci spolupracovali také se statikem. Některé příčky a stěny se bouraly, jiné vznikaly. Vnitřní dispozice se tak úplně změnila, otevřela, tak jak byl původní záměr stavitelů.

V přízemí vznikla nová prostorná koupelna se sprchovým koutem a pračkou. Obývací pokoj prosvětlily velké balkónové dveře, kterými je krásný výhled do zahrady. Kuchyň a obývák jsou spojeny průchodem s obloukem. Jsme nadšenci do pestrých a výrazných barev a tak je každá místnost v domě v jiném odstínu, píše pan Václav. V obýváku jsme ještě postavili krb. Nejen že je do ohýnku krásné podívání, ale krásně vyhřeje celý spodek domu a ještě jednu místnost v podkroví, kde jsou vyvedeny průduchy. V podkroví jsou pokoje dvou dospělých dcer. Dole máme soukromí my se ženou.

A tady je cena pro vítěze

Pro pořádek uvádíme cenu, kterou výherci soutěže o vrtací kladiva DeWALT za měsíc prosinec, získávají.

Autor: Milka (text), Lenka a Václav z Horních Beřkovic (text a foto)

reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×