Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Listopadové vrtací kladivo DeWalt má svého majitele

Listopadové vrtací kladivo DeWalt má svého majitele
Stejně jako v předchozích měsících, také v průběhu listopadu, jste nám posílali fotografie Vašich nápadů a realizací na téma renovace a rekonstrukce, úprava domu nebo bytu. Ze všech zaslaných fotografií vybrali zástupci firmy DeWalt již čtvrtého vítěze vrtacího kladiva. Pokud jste nevyhráli, nezoufejte – ještě je před námi měsíc prosinec a poslední, páté, vrtací kladivo.
reklama

Vítězné snímky

Odbornou porotou firmy DeWalt byly vybrány za měsíc listopad fotografie pana Václava Mikuláška z Volar. Tímto panu Mikuláškovi gratulujeme a ještě jednou děkujeme za zaslané snímky, které mohou být inspirací i pro ostatní čtenáře.

A co k rekonstrukci napsal spokojený autor?

„Dobrý den, zasílám vám příspěvek do vaší soutěže. Nastěhoval jsem se do bytu v panelovém domě, který byl v žalostném stavu, a nezbylo mi nic jiného, než se pustit do rekonstrukce. Po vybourání panelové příčky mezi halou a pokojem vznikl krásný prostor pro rozlehlý obývák.“

A tady je cena pro vítěze...

Pro pořádek uvádíme cenu, kterou pan Mikulášek, vítěz soutěže o vrtací kladiva DeWALT za měsíc listopad, získal.

Autor: Milka (text), vítěz (foto)

reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×