Warning: file_get_contents(https://ceskykutil.cz/service/newurl/souteze/kdo-foti-vyhrava): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /www/doc/www.ceskykutil.cz/www/sites/default/system/page/PageController.php on line 422
 Kdo fotí, vyhrává ... - Český kutil.cz
Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Kdo fotí, vyhrává ...

Kdo fotí, vyhrává ...
...aneb fotosoutěž startuje. Léto je v plném proudu, užíváte si dovolených nebo kutíte doma, na zahradě a na chalupě? Foťte a vyhrajte s Českým Kutilem fotoaparát nebo jiné ceny od firmy Fujifilm. Na našich stránkách jsme spustili seriál o tom, jak fotografovat. S jeho pomocí se soutěže mohou zúčastnit i úplní začátečníci.
reklama

Ptáte se jak na to?

Vyfoťte doma nebo u přátel pěkný bazén nebo pergolu, dětské hřiště či zákoutí pro posezení s grilem a pošlete nám fotografie do jednotlivých kol soutěže.

Viděli jste na dovolené nebo na procházce takové „kutilské“ úpravy, že vám nad nimi zůstal rozum stát a museli jste se štípnout, jestli se vám to nezdá? Tak právě pro takové fotografie tu bude kolo soutěže s názvem „Antikutil“. Člověk je tvor vynalézavý někdy až moc, takže určitě trumfnete i naše záběry ze stejnojmenné rubriky.

Kam máte fotografie poslat?

Fotografie zašlete na naši mailovou adresu: soutez@ceskykutil.cz. Prosíme vás však, posílejte je k jednotlivým tématům až v ten měsíc, kdy je téma vyhlášeno.

Soutěž bude probíhat 6 měsíců – od srpna (vč. několika dní v červenci) do prosince. Vyhodnocení nejlepší fotografie každého měsíce provede odborná porota pracovníků FUJIFILM. Vítězné snímky zveřejníme na stránkách ČeskýKutil.cz. Foťte pilně a fotografie k jednotlivým tématům posílejte až v ten měsíc, kdy je téma vyhlášeno.

Do předmětu e-mailu napište "SOUTĚŽ FUJIFILM" a uveďte Vaše jméno a příjmení, ulici, PSČ a obec, e-mailovou adresu a popřípadě komentář k zaslané fotografii či fotografiím (popisující jednoduše, co se na snímcích nalézá, či jak fotografie vznikly). Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas ke zveřejnění Vašeho jména, obce a výherní fotografie v případě výhry, na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Takže ještě jednou témata pro vaše fotografie jsou:

 • Vaše rozkvetlé zahrady, terasy a balkóny - srpen
 • Pergola - září
 • Bazén - říjen
 • Dětské hřiště - listopad
 • Grilování - prosinec
 • Antikutil - leden

Takže přečtěte si pozorně pravidla soutěže, ... připravit, ...pozor, vyletí ptáček... a ..spoušť!

Už se těšíme.

A pokud se nechcete zúčastnit soutěže, pochlubte se svými fotografiemi v našich fotogaleriích, autor té nejlepší vyhraje fotoaparát Fuji.

Termíny soutěže pro leden

Losujeme téma:
Antikutil
Uzávěrka:
31. 1. 2009
Slosování:
5. 2. 2009
Zveřejnění výsledků:
5. 2. 2009
Odeslání cen:
max. do 28. 2. 2009

A v měsíci lednu soutěžíte o fotoaparát Fujifilm FinePix A850

Podmínky soutěže

 • Fotografie musí být dodány v digitální podobě (pouze formáty JPG, PNG) a požadované kvalitě – ostré, barevně vyvážené, s minimální úrovní případné komprese, rozlišení minimálně 640x480 px.
 • Maximální velikost 1 přiloženého souboru (fotografie) je 1 MB, v jednom kole můžete zaslat maximálně tři fotografie.
 • Snímky, které nesplňují výše uvedené požadavky, nebudou do soutěže zařazeny.
 • Soutěžící prohlašuje, že je autorem dodaného materiálu, případně disponuje veškerými příslušnými autorskými právy.
 • Náklady vzniklé s případným porušením autorského práva nese soutěžící.
 • Pracovníci, spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz a společnosti FUJIFILM a jejich rodinní příslušníci, jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
 • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
 • Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
 • Nejlepší fotografie budou každý měsíc vybrány odbornou porotou společnosti FUJIFILM.
 • Do 1 měsíce po slosování budou výhercům odeslány ceny poštou.
 • Ceny výhercům odesílá společnost FUJIFILM.

Informace o partnerovi soutěže

Společnost Fujifilm CZ, s.r.o., byla založena 1. dubna 1991 a je oficiálním zastoupením a výhradním distributorem výrobků Fujifilm v České republice. Firma navázala na dlouhodobou tradici výrobků Fujifilm, které se na náš trh dovážejí již od konce 70. let a získaly si své dobré jméno především vysokou kvalitou. Obchodní činnost společnosti Fujifilm CZ, s.r.o. zahrnuje dovoz a prodej fotografických materiálů, minilabů, fotoaparátů analogových i digitálních, fotografického zařízení, záznamových médií, materiálů a zařízení určených pro polygrafický průmysl a poskytování servisních služeb včetně poradenství. Fujifilm CZ, s.r.o. je držitelem Certifikátu systému managementu jakosti ISO 9001:2000.

Další informace o partnerovi soutěže naleznete na www.fujifilm.cz.

Autor: Redakce, PePa (text a foto), zp (foto)

reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×