Warning: file_get_contents(https://ceskykutil.cz/service/newurl/souteze/grilujeme-s-mevou-soutez-o-3-plynove-grily): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /www/doc/www.ceskykutil.cz/www/sites/default/system/page/PageController.php on line 422
 Grilujeme s Mevou - soutěž o 3 plynové grily - Český kutil.cz
Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Grilujeme s Mevou - soutěž o 3 plynové grily

Grilujeme s Mevou - soutěž o 3 plynové grily
ČeskýKutil.cz ve spolupráci s firmou Meva vyhlašuje novou soutěž o 3 plynové grily. Vyhrát gril je u nás velmi jednoduché. Pošlete nám správné odpovědi na 3 otázky týkající se firmy Meva a můžete vyhrát jeden ze tří plynových grilů MADEIRA.
reklama

Grilování je dnes velmi oblíbenou formou přípravy masných či zeleninových produktů. Avšak grilování je také společenskou záležitostí a oblíbenou formou trávení volného času. Léto je v plném proudu a tak se často scházíme s rodinou a přáteli u grilů všech velikostí, druhů a tvarů.

Jak se můžete soutěže zúčastnit?

Pošlete nám na naší e-mailovou adresu: soutez@ceskykutil.cz.

odpovědi na 3 soutěžní otázky, které se týkají partnera soutěže firmy Meva a.s. a jejích výrobků:

1. Kolik let existence oslaví Meva a.s. příští rok?

2. Jaký je název jednoho z grilů od Mevy?
a) Bali
b) Bolo
c) Bůlo

3. Hnací medium grilů Meva je plyn, ale jaký?
a) helium
b) propan butan
c) kyslík

Pokud budou otázky zodpovězené správně, budete zařazení do slosování o 3 plynové grily MADEIRA.

Do předmětu e-mailu napište "SOUTĚŽ MEVA" a uveďte Vaše jméno a příjmení, ulici, PSČ a obec, e-mailovou adresu. Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas ke zveřejnění Vašeho jména a obce v případě výhry, na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Gril MADEIRA

 • Základem grilu je kvalitní ocel opatřená epoxidovým nátěrem.
 • Grilovací rošt je pochromován.
 • 2 hořáky pro lepší rozložení teploty.
 • Rozměry vlastního grilu jsou 42 x 39 cm.
 • Rozměr grilovací plochy je 49 x 38 cm.
 • Včetně lávových kamenů.
 • Piezo zapalování.
 • Postranní odkládací plochy.
 • Náplň - propan-butan.
 • Výkon - 3,5 kW.
 • Spotřeba - 270 g/h.

Ceny, o které soutěžíte:

 • 1. až 3. cena – plynový gril MADEIRA (v hodnotě 3.490,- Kč)
 • ke každému grilu MADEIRA dostanou výherci také Bril na trouby ve spreji a směs grilovacího koření pro vaše lahůdky
 • prvních 20 účastníků soutěže dostanou svítilnu s vonným olejem v dárkovém balení (v hodnotě 119,- Kč).

Termíny soutěže

Start: 15.8.2007
Ukončení hlasování: 15.10.2007
Slosování: 30.10.2007 (pův. termín byl 18.10.2007)

Mile nás překvapila účast této soutěže a jelikož vás soutěžilo opravdu hodně, bude nám trvat déle příprava slosování. Oproti původnímu termínu 18.10.2007 budeme losovat 3 vítěze v úterý 30.10.2007. Děkujeme za pochopení a doufáme, že pro vítěze se stane plynový gril MADEIRA krásným dárkem pod stromeček.

Výhody plynových grilů

Druhů grilovacích technik je mnoho a neustále vznikají nové. Nejrozšířenější v českých končinách je klasické grilování na dřevě nebo dřevěném uhlí. Tento způsob má své kouzlo (a mnozí uživatelé říkají i chuť), ale vyžaduje dlouhý čas na přípravu, samotné grilování i následný úklid.

Moderní způsob - grilování na plynu - znají většinou naši zákazníci pod pojmem "grilování na lávových kamenech" .To znamená , že plynový hořák zahřeje lávové kameny umístněné nad ním a ty potom slouží jako zdroj tepla pro úpravu pokrmů.

Další způsobem je rošt, který je zahříván plynovými trubkovými hořáky, které ovšem kryje plech tak, aby nedocházelo k přímému spalování kapajícího omastku a tím vzniku karcinogenů. U nejnovějších druhů plynových grilů je omastek záměrně odchytáván a ponechán těsně pod grilovaným pokrmem tak, aby vůně měla možnost dlouho ovlivňovat výslednou chuť pokrmu! Tento způsob je velmi populární v Anglii.

Ať už si zvolíte jakýkoliv způsob "plynového" grilování, vězte, že se jedná o úpravu mnohem rychlejší, čistší a hlavně zdravější než klasickým způsobem, tj. dřevem a uhlím.

Podmínky soutěže

 • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
 • Pracovníci, spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz a firmy Meva a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
 • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří odpoví správně na všechny 3 otázky.
 • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
 • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
 • Výherci budou vylosováni odbornou porotou firmy Meva.
 • Do 1 měsíce po slosování budou výhercům odeslány ceny poštou.
 • Ceny výhercům odesílá firma Meva.

Informace o partnerovi soutěže:

Společnost MEVA Roudnice nad Labem

MEVA je tradiční strojařskou firmou. Pod svým názvem funguje od roku1898 takže příští rok slaví 110 let výročí. Za tuto dobu prošla mnoha strukturálními a organizačními změnami od soukromé akciové společnosti přes národní podnik, statní podnik a po revoluci opět na soukromou akciovou společnost.

Vyrobní sortiment:
Každý asi zná od společnosti Meva tradiční kempinkové propan butanovévařiče na 2 kg, ať již ve stolní variantě Lipno, Sport nebo přímo nalahev Solo, Picamp a Táborák.Tyto výrobky dodává společnost Meva na evropský trh již 40 let!

Pro kutily vyrábí Meva velice populární pájecí a opalovací soupravy, které najdou uplatnění v každém domě či chalupě. Jejich užití je opravdu velmi široké!

V posledních letech výrazně rozšířila společnost Meva sortiment o grily, teplomety, kartušový program, různé druhy topidel a teplogenerátorů.

Autor: Pepa (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Chystáme soutěž o 3 plynové grily 4  fotek

Chystáme soutěž o 3 plynové grily

Celkem již potřetí za poslední 2 roky budeme soutěžit o plynové grily Madeira. Soutěž odstartuje v pondělí 30.3.2009 a poběží celý měsíc. 3 vítězové p ...


Vítězové soutěže Grilujeme s Mevou 2  fotek

Vítězové soutěže Grilujeme s Mevou

Hlasy jsou sečteny a slosování proběhlo. Zbývá už jen vyhlásit vítěze soutěže o 3 plynové grily MADEIRA od partnera soutěže firmy MEVA. Pojďte se podí ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.



© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×