Warning: file_get_contents(https://ceskykutil.cz/service/newurl/souteze/grilujeme-s-firmou-afterwork-soutez-o-10-plynovych-grilu): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /www/doc/www.ceskykutil.cz/www/sites/default/system/page/PageController.php on line 422
 Grilujeme s firmou Afterwork - soutěž o 10 plynových grilů - Český kutil.cz
Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Grilujeme s firmou Afterwork - soutěž o 10 plynových grilů

Grilujeme s firmou Afterwork - soutěž o 10 plynových grilů
ČeskýKutil.cz ve spolupráci s obchodní společností Afterwork vyhlašuje novou soutěž o 10 plynových grilů. Sice už zima klepe na vrata, ale sezóna grilování stále nekončí. A pro ty z vás, kteří chcete grilovat například na terase nebo balkoně vašeho bytu či domku, je tato soutěž šitá na míru. Pošlete nám správné odpovědi na 3 otázky týkající se obchodní společnosti AfterWork a můžete vyhrát jeden z deseti plynových grilů ZEUS SOLO.
reklama

Soutěž skončila 30.11.

V pátek 30.11. skončila možnost hlasování do této soutěže. Vy, kteří jste se soutěže zúčastnili v termínu, se max. do 14.12. dozvíte, zda jste vyhráli.

Často se na cestách, dovolených či na rybách setkáváme s tím, že bychom si rádi něco voňavého ugrilovali, ale nechceme s sebou "tahat" ten těžký a i špinavý zahradní gril. To by nám náš čtyřkolový miláček dal.

Kolik z nás bojuje s nutkáním si sednout v klidu na svůj balkón, v lepším případě na terasu svého bytu, a u dobrého vínka či vychlazeného pivka a v příjemné náladě, čekat na připravované pochoutky pečící se na grilu. Ale vždy narazíme na to, že by sousedi byli hodně nepříjemní, kdybychom jim kouřem z hořícího uhlí zašpinili právě vyprané a voňavé prádlo.

Campingový gril ZEUS SOLO je proto ideální, lze jej používat doma, na balkoně, na zahradě, na chatě či chalupě, na cestách. Je určen skoro pro všechny, vždyť polovina domácností v České republice má doma propanbutanovou lahev.

Jak se můžete soutěže zúčastnit?

Pošlete nám na naší e-mailovou adresu: soutez@ceskykutil.cz odpovědi na 3 soutěžní otázky, které se týkají partnera soutěže obchodní společnosti Afterwork a jejích produktů:

1. Jaký je český význam slovního spojení Afterwork?
a) po práci ...
b) práci Zdar!
c) Mě čest Vám práci

2. Na jakou propanbutanovou láhev je gril ZEUS SOLO určen?
a) 10kg
b) 2kg
c) 60kg

3. Firma Afterwork nabízí?
a) automobily a jejich náhradní součástky
b) adrenalinové sporty a zájezdy do zahraničí
c) široký sortiment výrobků pro volný čas a camping

Odpovědi na otázky můžete nalézt na www.afterwork.cz.

Pokud budou otázky zodpovězené správně, budete zařazení do slosování o 10 plynových grilů ZEUS SOLO.

Do předmětu e-mailu napište "SOUTĚŽ AFTERWORK" a uveďte Vaše jméno a příjmení, ulici, PSČ a obec, e-mailovou adresu. Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas ke zveřejnění Vašeho jména a obce v případě výhry, na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Termíny soutěže

Start:
18.10.2007
Uzávěrka:
30.11.2007
Slosování:
14.12.2007
Zveřejnění výsl.:
14.12.2007
Odeslání cen:
max. do 31.12.2007

Gril ZEUS SOLO

 • Gril na propanbutanovou láhev, kterou již máte doma.
 • Gril a vařič v jednom balení.
 • Piezo zapalování, nepotřebujete sirky.
 • Jednoduchá obsluha.

Každý výherce dostane ke grilu ZEUS SOLO směs grilovacího koření z obchůdku KARAVANA, který naleznete na Praze 1 v pasáži Blaník.

Podmínky soutěže

 • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
 • Pracovníci, spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz a obchodní společnosti Afterwork a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
 • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří odpoví správně na všechny 3 otázky.
 • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
 • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
 • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Afterwork.
 • Do 1 měsíce po slosování budou výhercům odeslány ceny poštou.
 • Ceny výhercům odesílá společnost Afterwork.

Partneři soutěže

Logo Afterwork

Informace o firmě Afterwork:
Obchodní společnost, která se specializuje na prodej širokého sortimentu výrobků pro Váš volný čas - PO PRÁCI....! V jejím sortimentu naleznete vařiče, teplomety, zahradní grily, stany, spacáky, potřeby pro jezdectví, prostě všechno možné i nemožné co může člověk potřebovat pro trávení volného času v pasivní nebo aktivní formě!

Logo Karavana

Autor: PePa (text), Afterwork (foto)

reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×