Warning: file_get_contents(https://ceskykutil.cz/service/newurl/souteze/dremel-pod-stromecek): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /www/doc/www.ceskykutil.cz/www/sites/default/system/page/PageController.php on line 422
 Dremel pod stromeček - Český kutil.cz
Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Dremel pod stromeček

Dremel pod stromeček
ČeskýKutil.cz ve spolupráci s firmou DREMEL vyhlašuje novou soutěž o věcné ceny. Každý z nás musí čas od času doma něco opravit, přišroubovat, zalepit, prostě kutit. A všechno to nářadí musíte někam uklidit. V panelácích máte většinou jen pracovní kouty, jelikož se vám do komory větší dílna nevejde. Vy, co máte domky, se můžete chlubit dílnami. Pochlubte se a pošlete nám fotografie svých dílen či pracovních koutů a můžete vyhrát řadu hodnotných cen firmy DREMEL.
reklama

Jak už jsme psali, slaví firma DREMEL 75. výročí svého vzniku. K tomuto výročí připravila i výhodné limitované prodejní akce svých výrobků. O některé z nich můžete nyní i soutěžit s naším magazínem.

Jak se můžete soutěže zúčastnit?

Pošlete fotografie svých dílen či pracovních koutů na naší e-mailovou adresu: soutez@ceskykutil.cz.

Vyhodnocení nejlepších 3 fotografií provede odborná porota pracovníků značky DREMEL. Vítězné snímky zveřejníme v magazínu ČeskýKutil.cz.

Do předmětu e-mailu napište "SOUTĚŽ DREMEL" a uveďte Vaše jméno a příjmení, ulici, PSČ a obec, e-mailovou adresu a popřípadě nějaký komentář k zaslané fotografii či fotografiím. Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas ke zveřejnění Vašeho jména, obce a výherní fotografie v případě výhry, na našich internetových stránkách. Děkujeme!.

Ceny, o které soutěžíte

1. cena – Vánoční KIT 300

2. cenaDREMEL® Stylus™ Lithium-Ion ve speciálním balení

3. cena – Univerzální plynová páječka Dremel VersaTip

Termíny soutěže

Start:
23.10.2007
Uzávěrka:
15.12.2007
Slosování:
16.12.2007
Zveřejnění výsl.:
16.12.2007
Odeslání cen:
max. do 31.12.2007

Pravidla soutěže

 • Každý účastník může do soutěže zaslat maximálně 3 fotografie,
 • fotografie musí být dodána v digitální podobě (pouze formáty JPG, PNG) a požadované kvalitě - ostré, barevně vyvážené, s minimální úrovní případné komprese,
 • maximální velikost 1 přiloženého souboru (fotografie) - 1MB,
 • snímky, které nesplňují výše uvedené požadavky, nebudou do soutěže zařazeny,
 • soutěžící prohlašuje, že je autorem dodaného materiálu, případně disponuje veškerými příslušnými autorskými právy,
 • náklady vzniklé s případným porušením autorského práva nese soutěžící,
 • soutěžící uděluje společnosti Český kutil.cz, s.r.o. na všechny dodané materiály licenční práva k nijak nelimitovanému užití,
 • pracovníci, spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz a firmy BOSCH, která na českém trhu zastupuje značku DREMEL a jejich rodinní příslušníci, jsou z účasti v soutěži vyloučeni,
 • výhru nelze vyplatit v hotovosti,
 • pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit,
 • nejlepší fotografie budou vybrány odbornou značky DREMEL,
 • do 1 měsíce po slosování budou výhercům odeslány ceny poštou.

Informace o partnerovi soutěže

Logo Dremel

Rotační nářadí firmy DREMEL využívají spotřebitelé pro pohodlnou kreativní práci v domácnosti, dílnách, na zahradě či v autě. DREMEL dnes vyrábí nástroje na elektrický i akumulátorový pohon pro hobby i profesionální použití. K dostání je také více než 150 druhů příslušenství a přídavného zařízení. Uplatnění najde v dílnách klenotnických, zlatnických, modelářských, puškařských, sklářských, truhlářských či nástrojařských. Rotační nářadí již není závislé na napájení z elektrické sítě, ale může být poháněno i z akumulátorových článků technologie Li-Ion. DREMEL svou celosvětovou působnost potvrdil vstupem do Formule 1, jako partner teamu SPYKER.

Více informací o firmě DREMEL a jejích výrobcích naleznete na www.dremel.cz.

Autor: PePa

reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×