Warning: file_get_contents(https://ceskykutil.cz/service/newurl/souteze/1-kolo-souteze-o-vstupenky-na-veletrh-drevostavby-2009-skoncilo): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /www/doc/www.ceskykutil.cz/www/sites/default/system/page/PageController.php on line 422
 1. kolo soutěže o vstupenky na veletrh Dřevostavby 2009 skončilo - Český kutil.cz
Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

1. kolo soutěže o vstupenky na veletrh Dřevostavby 2009 skončilo

1. kolo soutěže o vstupenky na veletrh Dřevostavby 2009 skončilo
Zajímáte se o dřevostavby? Chcete získat informace o tomto způsobu výstavby a kontaktovat se s firmami zabývajícími se dřevostavbami? Pak jste se určitě zapojili do soutěže o vstupenky na veletrh Dřevostavby 2009, kterou jsme pro vás připravili ve spolupráci se společností Terinvest.
reklama

Cena, o kterou soutěžíte

Každý výherce získá 2 vstupenky na veletrh Dřevostavby 2009, který bude probíhat od 26. 2. 2009 do 1. 3. 2009 v Praze.

Informace o partnerovi soutěže

Hlavním předmětem podnikání společnosti Terinvest, spol. s r.o. je pořádání veletrhů a výstav. Mezi její další podnikatelské aktivity patří reklamní činnost, pronájem mobilních hal a párty stanů, zprostředkovatelská činnost v oblasti služeb, marketing, pořádání kongresů, vydavatelství, produkční činnost, elektroinstalační a vodoinstalační práce a provádění staveb.

Společnost Terinvest, spol. s r.o. byla založena v roce 1991. Prvním zrealizovaným projektem byl již na jaře téhož roku veletrh sportovních potřeb a módy pro volný čas Sport Prague. První veletrhy byly pořádány v Praze v Paláci kultury, kde se uskutečnila řada důležitých projektů, jako je například jeden z největších veletrhů elektrotechniky a elektroniky Amper. V roce 1996 začal Terinvest, spol. s r.o. budovat za podpory Magistrátu hlavního města Prahy veletržní areál na Strahově a během čtyř let se zde uskutečnily další úspěšné projekty. V průběhu tohoto období byla založena i pobočka firmy Terinvest, spol. s r. o. v Ostravě, kde se v Paláci kultury a sportu Vítkovice konaly ročně v průměru 4 veletrhy, které doplňovaly akce pořádané v Praze. Od roku 2000 organizoval Terinvest, spol. s r.o. své akce po tři veletržní sezóny na Výstavišti Praha - Holešovice. Od podzimu roku 2001 společnost nově pořádá své veletrhy a výstavy v Pražském veletržním areálu Letňany (PVA), kde se zároveň stala i spolumajitelem servisní společnosti PVA servis, s.r.o., která areál provozuje a spravuje.

Více informací naleznete na www.terinvest.com nebo na www.idrevostavby.cz.

Autor: Erika (text), Terinvest (foto)

reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×