Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Soutěž Rekonstrukce roku, jejímž generálním partnerem byla společnost SAPELI, zná své vítěze

Soutěž Rekonstrukce roku, jejímž generálním partnerem byla společnost SAPELI, zná své vítěze

Druhý ročník soutěže o nejlepší proměnu domácnosti Rekonstrukce roku, která odstartovala v březnu letošního roku, je za námi. Odborná porota vybrala ze všech přihlášených 30 rekonstrukcí, které postoupily do finálového kola - online hlasování veřejnosti. Veřejnost vybrala tři nejlepší, které získaly finanční odměnu 100 000 Kč, 70 000 Kč a 50 000 Kč.

reklama

Nejvíce hlasů dostala paní Jana z Liberce, která vlastními silami a s pomocí kamarádů vybudovala interiér ve francouzském stylu. Na druhém místě se umístil Adam z Českého Těšína, který ze stoletého zchátralého domu vybudoval interiér ve stylu slunné bohémské Itálie. Třetím byl pan Josef z Dolních Rápotic, jehož interiér si i po rekonstrukci zachoval kouzelný nádech z dob minulých.

Své výhry si vítězové přijeli osobně převzít do Jihlavy, do sídla české společnosti SAPELI, generálního partnera soutěže a jedničce na trhu ve výrobě a prodeji interiérových dveří. Mimochodem, víte, jak byste měli k případné rekonstrukci přistoupit s ohledem na interiérové dveře?

Výběr dveří a zárubní určitě nenechávejte na poslední chvíli, protože jejich volba ovlivní nejen estetickou stránku vašeho interiéru, ale také tu praktickou. Ujasněte si předem rozměry dveří. Standardně se dveře vyrábějí se šířkou 60, 70, 80 nebo 90 cm. U výšky je obvyklých 197 cm, i když čím dál častěji zákazníci požadují min. 210 cm, ale vyrobit je možné dveře až do výšky 270 cm. Na přání lze vyrobit také dveře s atypickými formáty jako například zkosení pro půdní interiéry.

Volbou vhodného systému otevírání dveří pak zásadně ovlivníte nejen vzhled svého domova, ale můžete také ušetřit spoustu volného prostoru. Na výběr jsou dveře otočné, posuvné, lamelové, skládací nebo kyvné. Při výběru materiálu a dekoru se fantazii meze nekladou. SAPELI neustále investuje do inovací a svými novinkami se snaží tvořit a udávat nové trendy.

Mezi poslední SAPELI novinky tak například patří i dekor Dub Sherwood z kategorie CPL povrchů, který dodá domácnosti stále populárnější prvek přírody, zatímco dekory dub arktický bílý a beton bílý jsou zase určitým univerzálním řešením ideálním pro kombinaci. V rámci celoskleněných dveří a stěn SAPGLASS nabízí SAPELI nově povrch ANITSCRATCH, skla s minimální či téměř žádnou propustností světla, nebo provedení bezpolodrážkových celoskleněných dveří.

Více na www.sapeli.cz.

Autor: Sapeli (text a foto)

Související články

Stavíte, plánujete rekonstrukci nebo již rekonstruujete? 3  fotek

Stavíte, plánujete rekonstrukci nebo již rekonstruujete?

Možná jste o tom nikdy takto nepřemýšleli, ale při stavbě či rekonstrukci je dobré si uvědomit, že dveře zásadním způsobem ovlivňují celkový vzhled ...


Podzim je ideálním obdobím pro změnu interiéru - nezapomeňte i na dveře 5  fotek

Podzim je ideálním obdobím pro změnu interiéru - nezapomeňte i na dveře

Přestože jsou aktuální teploty stále ještě vysoké a před námi je mnohými oblíbené babí léto, už nyní je dobré myslet i na nadcházející podzimními a ...


Rekonstrukce domácnosti často znamená výměnu dveří 9  fotek

Rekonstrukce domácnosti často znamená výměnu dveří

Pokud jste se rozhodli v letošním roce vylepšit svou domácnost a zvažujete výměnu dveří, měli byste zbystřit. Největší český výrobce dveří a zárubn ...


Revoluční novinka na poli otevírání dveří – to je SAPELI MUTEO 4  fotek

Revoluční novinka na poli otevírání dveří – to je SAPELI MUTEO

Nejen pro milovníky minimalismu je určen nejnovější systém otevírání dveří. SAPELI přineslo na trh po několikaletém vývoji inovaci v podobě patento ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×