Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Soutěž o vstupenky na veletrh FOR CARAVAN

Soutěž o vstupenky na veletrh FOR CARAVAN

Volnost, nezávislost, svoboda. To jsou synonyma pro cestování v karavanu nebo obytném autě, které je u Čechů rok od roku oblíbenější. Jestli i vy patříte mezi milovníky takového cestování, pak byste si neměli nechat ujít další ročník veletrhu FOR CARAVAN, který od 8. do 10. března 2019 obsadí letňanské výstaviště PVA EXPO PRAHA. K vidění budou stovky aut včetně těch luxusních, které stojí řádově jako rodinný dům v Praze. Chybět nebudou ani populární vestavby do užitkových aut nebo vybavení pro autokempink a cestování. To vše doplní cestovatelský festival Kolem světa, který vás v sobotu 9. a v neděli 10. března zavede do všech koutů světa. V naší soutěži můžete vyhrát po dvou vstupenkách.

reklama

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na jedinou soutěžní otázku.
Poté budete zařazeni do losování o 5 cen od společnosti PVA EXPO PRAHA.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.
Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách na forcaravan.cz.

Ceny, o které soutěžíte

1. - 5. cena: 2 vstupenky na veletrh FOR CARAVAN

Jubilejní 10. ročník největšího veletrhu obytných vozů a karavanů v České republice se uskuteční 8. – 10. 3. 2019 v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech souběžně s výstavou FOR BOAT. I v letošním roce doplní tuto dvojici veletrhů cestovatelský festival Kolem světa. Ve čtyřech přednáškových sálech se během víkendu 9. a 10. března představí téměř 50 cestovatelů, dobrodruhů, fotografů, digitálních nomádů či poutníků.

Ceny, o které soutěžíte

Termíny soutěže

Start: 8. 2. 2019
Uzávěrka: 3. 3. 2019
Slosování výherce: 4. 3. 2019
Zveřejnění výherce: 5. 3. 2019
Odeslání cen: nejpozději do 6. 3. 2019

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz, PVA EXPO PRAHA a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny tři soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány e-mailem.
  • Výherce bude vylosován odbornou porotou společnosti Ceskykutil.cz.
  • Výherce odesílá Ceskykutil.cz.

O partnerovi soutěže

Na letošním ročníku veletrhu FOR CARAVAN budou k vidění desítky obytných aut a karavanů všech cenových kategorií. Většího zastoupení se dočkají vestavby do užitkových aut, které se v posledních letech těší velké oblibě. Přijďte do Letňan a odjeďte ve svém novém voze. Většina vystavených kousků bude nabízena k přímému prodeji, v březnu tak můžete zahájit sezónu a vydat se do světa. Skvělé tipy vám v sobotu a v neděli 9. a 10. března naservíruje cestovatelský festival Kolem světa. I letos najdete na výstavišti karavanové městečko nebo bazar karavanů.


Autor: Pavla (text), PVA EXPO Praha (text a foto)

Klíčová slova:

Související články

Zámky na zavazadla aneb bezpečně uzamčené zavazadlo na cestách 7  fotek

Zámky na zavazadla aneb bezpečně uzamčené zavazadlo na cestách

Jedním z největších strašáků při cestování je vykradené zavazadlo. A právě zde nejvíce platí pořekadlo „příležitost dělá zloděje“. Málokdy se stane, ž ...


Konec soutěže o vstupenky na FOR CARAVAN 2  fotek

Konec soutěže o vstupenky na FOR CARAVAN

Volnost, nezávislost, svoboda. To jsou synonyma pro cestování v karavanu nebo obytném autě, které je u Čechů rok od roku oblíbenější. Jestli i vy p ...


S vařičem od Mevy na cestách II. 15  fotek

S vařičem od Mevy na cestách II.

Také jezdíte rádi na cyklovýlety? Dokud jsme jezdili ve dvou, měli jsme jen nějaký ten batoh na zádech, jak se postupně naše rodina rozrůstala a s ní ...


 Varta indestructible – nerozbitná baterka nejen na cesty 9  fotek

Varta indestructible – nerozbitná baterka nejen na cesty

Tma nás děsí od počátku dějin. Den máme raději, i když šero a tma mají také svou moc a své kouzlo. S dobrou baterkou ale není třeba tmy se bát. Sta ...


Cestování s Noritem 1  fotek

Cestování s Noritem

Doba prázdnin a dovolených je skoro za rohem. Než se ale vypravíte na cestu a budete balit všechny věci, nezapomeňte ani na prací prášek.


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×