Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Soutěž o pomocníky pro podzimní práce na zahradě

Soutěž o pomocníky pro podzimní práce na zahradě

Příprava na zimu je v plném proudu. Zahrady prochází našimi posledními pilnými úpravami, než zapadnou sněhem, v kamnech plápolá oheň a zahřívá nás během sychravým podzimních večerů. Každý pomocník, který usnadní práci s hromadami spadaného listí, prostříhá s námi bezpečně třeba růže a s nadšením za nás naštípe dříví na celou zimu, je jistě vítaný.

reklama

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na tři soutěžní otázky.
Poté budete zařazeni do losování o 3 ceny od společnosti Mountfield.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.
Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Zároveň dáváte souhlas s využitím vaší e-mailové adresy pro marketingové účely Českého kutila.cz a partnera soutěže. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na www.mountfield.cz.

Ceny, o které soutěžíte

1. cena: Vertikální štípačka Powerlog 6t

Vertikální štípačka Powerlog 6t s tlakem 6 tun je určená ke zpracovávání velkých objemů dřeva. Konstrukce umožňuje štípat až 104 cm dlouhá polena. Je robustní, má celokovovou konstrukci, má tři polohy na štípání různých délek polen lze nastavit pouhou změnou polohy štípacího stolu. Umožňuje velmi efektivní, bezpečnou a pohodlnou práci. Větší síla na štípací klín (tlak 6 tun) dovoluje snadno zpracovávat i velmi tvrdé dřevo. Ve standardní výbavě má křížový štípací klín.

Ceny, o které soutěžíte

2. cena: Vysavač listí/fukar IEBV 2600

Vysavač listí/fukar IEBV 2600s výkonem 2 600 W překvapí nezvykle nízkou hmotností. Pouhou změnou polohy klapky je možné tento kompaktní přístroj snadno přeměnit ve výkonný fukaro maximální rychlosti 270 km/h. Trubice je dvoukomorová – horní část slouží k nasávání, spodní jako trubice fukaru. Zahradní vysavač s kolečky pro snadnější manipulaci a udržování výšky trubice nad zemí disponuje objemem vaku až 35 l.

Ceny, o které soutěžíte

3. cena: Nůžky Patriot R 80

Dvoubřité zahradní nůžky Patriot R80 jsou vyrobeny z velmi kvalitní kované oceli. Čepele jsou upraveny hi-tech XYLANEM, čímž se zvyšuje jejich odolnost a prodlužuje životnost. S ergonomicky tvarovanými rukojeťmi jsou nůžky vhodné i pro menší ruce. K nůžkám patří také držák, který lze jednoduše připnout k pasu. Nůžky jsou opatřeny bezpečnostní pojistkou a umožňují střih větví do průměru 22 mm.

Ceny, o které soutěžíte

Termíny soutěže

Start: 12. 10. 2015
Uzávěrka: 15. 11. 2015
Slosování výherce: 16. 11. 2015
Zveřejnění výherce: 20. 11. 2015
Odeslání cen: nejpozději do 20. 12. 2015

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz, Mountfield a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny tři soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Mountfield.
  • Cenu si výherce může vyzvednout na pobočce, popř. odvoz zajistí firma Mountfield.

Informace o partnerovi soutěže

Společnost Mountfield působí na českém trhu od roku 1991 a je to největší specializovaný maloobchodní prodejce širokého sortimentu zahradní techniky, bazénů, zahradního nábytku a dalších potřeb pro zahradu.
V každém z prodejních center je pro vás připravena rozsáhlá nabídka špičkové zahradní techniky od renomovaných domácích a zahraničních výrobců (z EU a USA). Vybrat si můžete z velkého množství nejrůznějších typů nadzemních i zapuštěných bazénů a příslušenství k nim. Dále vám nabízíme kvalitní dřevěný zahradní nábytek, motorové pily, sněhové frézy, krbová kamna, atd. S veškerým prodejním sortimentem se můžete seznámit v prodejních centrech nebo na webových stránkách www.mountfield.cz.


Autor: Pavla (text), Mountfield (text a foto)

Klíčová slova:

Související články

Bubnovka nejen pro králíky a ovce 34  fotek

Bubnovka nejen pro králíky a ovce

Velká zahrada, vysoká tráva a k tomu v kotcích králíci a v ohradě ovce. Nebo velká zahrada na chalupě a málo času na sekání trávy každý týden. Ideá ...


Výherci soutěže o pomocníky pro podzimní práce na zahradě 4  fotek

Výherci soutěže o pomocníky pro podzimní práce na zahradě

Příprava na zimu je v plném proudu. Zahrady prochází našimi posledními pilnými úpravami, než zapadnou sněhem, v kamnech plápolá oheň a zahřívá nás ...


Power sharp od Mountfieldu-řetěz stále ostrý 15  fotek

Power sharp od Mountfieldu-řetěz stále ostrý

Nůůůžky, nóóóóže, brousííím. Známý slogan z geniálního filmu Páni kluci. Ten mě napadl, když jsem si Power Sharp na testík půjčil. Neostrost nástrojů ...


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×