Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Soutěž o plynový gril, gril na uhlí nebo sadu grilovacího nářadí

Soutěž o plynový gril, gril na uhlí nebo sadu grilovacího nářadí

Grilovací sezóna startuje! Už se těšíte, až si na zahradě ugrilujte s přáteli nebo rodinou šťavnaté a voňavé steaky? Díky propracovaných grilům a funkcím, které nabízejí, se stanete mistry v grilování a přípravu pokrmů zvládnete snadno a na jedničku. Že gril ještě nemáte? Zapojte se do naší soutěže. Stačí zodpovědět správně soutěžní otázky a mít štěstí při losování.

reklama

Plynové grily Char-Broil jsou novinkou na českém trhu. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, mají pevnou konstrukci, precizní zpracování a řadu funkcí, kterým nepohrdne ani zkušený šéfkuchař. Snadné zapalování, teploměry pro sledování teplot, hořáky s ovládáním výkonu pro každý samostatně, boční hořáky pro přípravu omáček nebo ohřev polévek, rošty z litiny potažené porcelánovou vrstvou, misky pro odkapávání tuku a mnoho dalšího.

Většina grilů je navíc vybavena také unikátním TRU-Infrared systémem s patentovanou mřížkou vyzařující infračervené teplo. Maso je díky němu šťavnatější, teplo je rovnoměrně rozloženo po celé grilovací ploše, příprava grilovaných pokrmů je rychlejší a spotřeba plynu oproti tradičním plynovým grilům až o 30 % nižší.

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na tři soutěžní otázky.
Poté budete zařazeni do losování o 3 ceny od společnosti Mountfield.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.
Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Zároveň dáváte souhlas s využitím vaší e-mailové adresy pro marketingové účely Českého kutila.cz a partnera soutěže. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na www.mountfield.cz.

Ceny, o které soutěžíte

1. místo: Plynový gril CHAR-BROIL ONYX

Plynový gril Char-Broil ONYX je vybaven 3 hořáky z nerezové oceli, které se dají ovládat každý samostatně. Má rošty z litiny potažené porcelánovou vrstvou, boční hořák pro přípravu omáček či polévek a také teploměr pro kontrolu teploty grilování. Pomocí elektronického zapalování ho snadno zažehnete a můžete začít s přípravou šťavnatých steaků!

Ceny, o které soutěžíte

Gril na dřevěné uhlí Barbecook OPTIMA CERAM

Je správnou volbou pro všechny, kdo k zážitku z grilování potřebují typickou vůni dřevěného uhlí. Gril Optima Ceram má průměr roštu 43 cm a ugrilujete na něm pokrmy až pro 6 osob. Gril je vybaven systémem Quick Start a Quick Stop pro rychlé zapálení a zhašení uhlí, intenzitu jeho hoření je přitom možné regulovat. Rošt se dá nastavit do 3 úrovní.

Ceny, o které soutěžíte

3. místo: Příslušenství na grilování

Sada grilovacího nářadí Standard je nezbytným doplňkem ke každému grilu. Třídílný elegantní set obsahuje vidlici, lopatku a kleště – vše vyrobené z nerez oceli a s dřevěnou rukojetí z FSC dřeva.
Mašlovačka s dřevěnou rukojetí z FSC dřeva usnadní marinování masa, ryb i zeleniny.
Rošt na grilování až 4 klobás či párků má dřevěnou rukojeť z FSC dřeva.

Ceny, o které soutěžíte

Termíny soutěže

Start: 4. 5. 2015
Uzávěrka: 31. 5. 2015
Slosování výherce: 1. 6. 2015
Zveřejnění výherce: 4. 6. 2015
Předání cen: nejpozději do 4. 7. 2015

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz, Mountfield a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny tři soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Mountfield.
  • Cenu si výherce může vyzvednout na pobočce, popř. odvoz zajistí firma Mountfield.

Informace o partnerovi soutěže

Společnost Mountfield působí na českém trhu od roku 1991 a je to největší specializovaný maloobchodní prodejce širokého sortimentu zahradní techniky, bazénů, zahradního nábytku a dalších potřeb pro zahradu.
V každém z prodejních center je pro vás připravena rozsáhlá nabídka špičkové zahradní techniky od renomovaných domácích a zahraničních výrobců (z EU a USA). Vybrat si můžete z velkého množství nejrůznějších typů nadzemních i zapuštěných bazénů a příslušenství k nim. Dále vám nabízíme kvalitní dřevěný zahradní nábytek, motorové pily, sněhové frézy, krbová kamna, atd. S veškerým prodejním sortimentem se můžete seznámit v prodejních centrech nebo na webových stránkách www.mountfield.cz.


Autor: Pavla (text), Mountfield (text a foto)

Související články

Výherci soutěže o plynový gril, gril na uhlí nebo sadu grilovacího nářadí 6  fotek

Výherci soutěže o plynový gril, gril na uhlí nebo sadu grilovacího nářadí

Grilovací sezóna startuje! Už se těšíte, až si na zahradě ugrilujete s přáteli nebo rodinou šťavnaté a voňavé steaky? Díky propracovaných grilům a ...


Kam s tím smetím – na kompost 3  fotek

Kam s tím smetím – na kompost

Také se divíte, kolik odpadu dokáže vaše zahrada přes léto vyprodukovat? Koše a koše trávy při pravidelném sekání trávníku sekačkou. Spousta natě, kte ...


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×