Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Soutěž o novou podlahu – Až 25 m2 zcela zdarma a zbylé metry za super cenu

Soutěž o novou podlahu – Až 25 m<sup>2</sup> zcela zdarma a zbylé metry za super cenu

Má vaše stará betonová podlaha už ta nejlepší léta za sebou? Zvažujete její rekonstrukci? Nebo sháníte podlahu do pronajatých prostor – dílen, skladů apod.? Nepromarněte výjimečnou nabídku. Přihlaste se do soutěže o 25 m2 (za cca 20 000 Kč) podlahy včetně instalace zdarma.

reklama

Jednoduchá podlaha, jednoduchá pokládka, jednoduché čištění. Nemusíte strávit hodiny přemýšlením, který materiál je nejlepší, nejefektivnější a cenově nejvýhodnější.
PVC dlažba Fortelock je ideální produkt za rozumnou cenu. V jednoduchosti je síla. PVC dlažbu položíte a ihned využíváte. Pokud tuto podlahu neznáte, podívejte se na ukázku pokládky a naši zkušenost zde: Podlaha v garáži , Pokládka podlahy a na www.fortelock.cz.

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude splnit všechny tyto podmínky:

1) Zaslat foto vnitřních prostor i budovy, kam by podlaha měla být umístěna - adresa pro zasílání foto: soutez@ceskykutil.cz.

2) Napsat, proč bychom ji u vás měli realizovat a co je původní podlahou.

3) Odpovědět správně na jednu soutěžní otázku.


Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.
Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Zároveň dáváte souhlas s využitím vaší e-mailové adresy pro marketingové účely Českého kutila.cz a partnera soutěže. Děkujeme!

Správnou odpověď naleznete na stránkách na www.fortelock.cz.

Případný výherce souhlasí s dokumentováním pokládky - natočení videa, a zdokumentováním původního stavu i konečného stavu (případně výherce sám po realizaci a následném nastěhování vyfotí konečný stav - dle domluvy).

Cena, o kterou soutěžíte

1. cena: 25 m2 podlahové krytiny Fortelock, pokládka zdarma a možnost dokoupit si další kusy PVC dlažby Fortelock za zvýhodněnou cenu (-30 %)

Jak vypadá taková změna podlahy, se podívejte na dvou příkladech zde:

Termíny soutěže

Start: 2. 05. 2017
Uzávěrka: 25. 05. 2017
Slosování výherce: 27. 05. 2017
Zveřejnění výherce: 31. 05. 2017
Předání ceny: Dle domluvy s výhercem a dodavatelem (červen, září 2017)

Podmínky soutěže

 • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
 • Pracovníci a spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz, firmy Fortemix s.r.o. a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
 • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří splní všechny soutěžní podmínky
 • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
 • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
 • Výherce bude vylosován odbornou porotou společnosti Fortemix.
 • Dodavatel poskytuje zdarma PVC dlažbu Fortelock na rozměr 25 m2, jakékoliv barvy.
 • Výherce má možnost dokoupit si další kusy PVC dlažby Fortelock za zvýhodněnou cenu. (-30 % oproti maloobchodní). Plocha výsledné podlahy není limitována 25 m2.
 • Dodavatel zajistí položení dané podlahy na původní podlahu, upravenou vyhovujícím způsobem.
 • Výherce musí zajistit, že prostor, kam bude podlaha instalována, bude vyklizený a prázdný.
 • Původní podlaha musí být připravena pro novou pokládku.
 • Podlaha musí být vyrovnaná, spáry vyplněné, zametená.
 • Výherce může předem oslovit dodavatele s potřebnou radou, jak by měla připravená podlaha vypadat a konzultovat případné úpravy.
 • Dodavatel a výherce se předem domluví na termínu realizace (ten je vymezen v období měsíce června, nebo září)
 • Součástí pokládky nejsou stěhovací a uklízecí práce před a po (po realizaci podlahy dodavatel odstraní zbytky dlaždic po dořezech, smete prach, zařízení garáže si výherce nastěhuje sám).
 • Výherce a účastníci soutěže souhlasí se zpracováním osobních údajů. Údaje nebudou nijak zneužity, fotografie a video z realizace bude používáno k reklamním účelům.

O partnerovi soutěže

Společnost Fortemix s.r.o. je českou společností specializující se na výrobu průmyslových podlahových systémů. Na této specializaci budujeme moderní podnik, který se díky kvalitě, ceně a inovacím etabloval již v 9 zemích střední a východní Evropy. Naším cílem není stát se „dalším z mnoha", ale stát se vašim důležitým partnerem v oblasti stavebních hmot a chemie. Aby se tak stalo, uděláme vše pro vaši spokojenost v každé oblasti – ať už půjde o pohotovou reakci na vaše požadavky, technickou pomoc, kvalitu našich výrobků, rychlost výroby apod., vždy uděláme maximum pro vaši spokojenost.


Fotogalerie k článku:

Autor: redakce, Fortemix (text a foto)

Související články

Fortelock - rychlá podlaha 41  fotek

Fortelock - rychlá podlaha

Fortelock je opravdu rychlý. Oba dva názvy, pod kterým podlahu můžeme nejen na internetu dobře najít, ji dobře definují. „Fortelock“ - pevný zámek a „ ...


Vyhlášení vítěze soutěže s Fortelockem se posunulo 1  fotek

Vyhlášení vítěze soutěže s Fortelockem se posunulo

Milí čtenáři, určitě ti z vás, kteří soutěžili o novou podlahu, dnes netrpělivě otvírali naše stráky a hledali jméno výherce. Pořadatelská firma si ...


Výherce podlahy Fortelock se může radovat 1  fotek

Výherce podlahy Fortelock se může radovat

Jednoduchá podlaha, jednoduchá pokládka, jednoduché čištění. Nemusíte strávit hodiny přemýšlením, který materiál je nejlepší, nejefektivnější a cen ...


Garáž s Fortelockem

Podlahy z PVC dlaždic Fortelock jsou tvořeny systémem průmyslových dlaždic se zámkem pro volné kladení, které jsou aplikovatelné na starší i nové beto ...

Fortelock - podlaha v garáži snadno a rychle 30  fotek

Fortelock - podlaha v garáži snadno a rychle

Garáž nebo dílna si zaslouží odolnou a praktickou podlahu, jenže jak to zařídit, když je tam jen nepříliš hladký beton? Plastové dlaždice Fortelock ...


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×