Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Soutěž o nejkreativnější návrh zahrady

Soutěž o nejkreativnější návrh zahrady
Dnešní soutěž, kterou jsme pro vás připravili ve spolupráci s firmou Gardena, je tak trochu jiná. Nečekají vás žádné soutěžní otázky, ani vyhledávání na webu. Vaším úkolem bude vytvořit pomocí aplikace My Garden návrh zahrady. A fantazii se meze nekladou. Vyhrávají nejkreativnější návrhy. Jedinou podmínkou je zakomponování automatické závlahy do nákresu. U této soutěže se budete především bavit. A jako bonus na vás čeká zajímavá výhra.
reklama

Co je Vaším úkolem

Vaším úkolem v této soutěži bude vytvořit návrh zahrady pomocí aplikace My Garden v online plánovači na www.gardena.cz.

Nákresem může být vlastní schéma nebo lze využití předdefinované tvary. Po nakreslení zahrady kliknete na nákupní seznam, nákres si uložíte jako pdf a ten zašlete na adresu soutez@ceskykutil.cz.
Podmínkou je zakomponování automatické závlahy do nákresu.

Do e-mailu připojte také své jméno, příjmení, ulici s popisným číslem, obec, PSČ, telefonní číslo a e-mailovou adresu.
Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Ceny, o které soutěžíte

1. cena: Nástěnný accu box na hadici Gardena v hodnotě 5.150 Kč

Moderní GARDENA nástěnný box na hadici 35 roll-up automatic Comfort Li zavlažování ještě více usnadňuje: díky výkonnému lithium-iontovému dobíjecímu akumulátoru. Nástěnný box na hadici navine hadici za vás - pohodlně, pouze stisknutím jednoho tlačítka. Praktický box na hadici je namontován na zdi a je otočný o 180°. Hadice se odvíjí bez námahy a zastaví se v libovolné délce.

2. cena: Gardena vozík na hadici easyRoll plus Comfort v hodnotě 2.990 Kč

Vozík na hadici GARDENA Comfort easyRoll plus je vybavený 20 m hadicí SkinTech (1/2") řady Comfort, sprchou/stříkací pistolí řady Comfort se třemi tvary stříkání, třemi standardními hadicovými spojkami, jednou stopspojkou a kohoutovými přípojkami se závity různých velikostí. K dispozici máte vše pro nepřerušené připojení od kohoutu přes hadici až po pohodlnou stříkací pistoli.

3. cena: Gardena kovová multifunknčí sprcha Premium v hodnotě 830 Kč

Tento model kovové multifunkční sprchy Premium, v plnokovovém a plastovém provedení, s robustní stříkací hlavou a čtyřmi různými tvary stříkání je vskutku předurčený pro variabilní zalévání a čištění. Můžete zvolit měkké stříkání, stříkání bublinkovým proudem, intenzivní proud a plochý proud. Kromě tvaru stříkání lze individuálně a plynule regulovat také rychlost toku vody. Tvar stříkání a průtok vody můžete vybrat přesně pro dané použití.

Termíny soutěže

Start: 1. 6. 2013
Uzávěrka: 30. 6. 2013
Vyhodnocení projektů: 5. 7. 2013
Zveřejnění výherců: 6. 7. 2013
Odeslání cen: nejpozději do 10. 8. 2013

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz, firmy Husqvarna a Gardena a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Výhry nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Nejlepší projekty budou vybrány odbornou porotou společnosti Gardena.
  • Po zveřejnění výherců budou ceny odeslány poštou.
  • Ceny odesílá firma Gardena.

Informace o partnerovi soutěže

Společnost GARDENA se sídlem v německém Ulmu je v oboru péče o zahradu upřednostňovanou značkou milionů majitelů domů a zahrad po celém světě. Důvodem je skutečnost, že společnost GARDENA nabízí ucelenou řadu veškerého potřebného vybavení – bez ohledu na to, zda se jedná o zavlažovací systémy, čerpadla, zahradní jezírka, péči o trávník, péči o keře a stromy, zahradní nářadí nebo obdělávání půdy.

Současná společnost GARDENA je přední značkou v oboru vysoce kvalitního zahradního nářadí v Evropě a má zastoupení ve více než 80 zemích po celém světě. K oslovování zákazníků, kteří svou zahradu považují za „živoucí prostor, který je součástí přírody“ a místo dobré pohody, rekreace a zábavy, využívá emocionální přístup.

Od roku 2007 je společnost GARDENA členem skupiny Husqvarna Group a – vedle samotných značek Husqvarna a McCulloch – jednou z jejích základních globálních spotřebitelských značek.

Autor: Pavla (text), Husqvarna (foto)

Související články

Automatické zavlažování: nechte práci na moderní technice 5  fotek

Automatické zavlažování: nechte práci na moderní technice

Víte, že doporučené množství vláhy na 1 m2 se pohybuje mezi 4 až 6 litry za den? Jistě proto oceníte, že hadice a konve můžete, díky systému automa ...


Nakreslete a zrealizujte si zahradu svých snů s aplikací My Garden 12  fotek

Nakreslete a zrealizujte si zahradu svých snů s aplikací My Garden

Chystáte se zakládat zahradu? Stoprocentně užitečným pomocníkem vám bude kreativní internetová aplikace My Garden, která je zdarma přístupná na www.ga ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×