Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Soutěž o luxusní designové háčky z nerezové oceli tesa® Powerbutton

Soutěž o luxusní designové háčky z nerezové oceli tesa® Powerbutton

Háčky se hodí do každé místnosti. V koupelně na ně pověsíte ručníky a župany, v kuchyni zase utěrky, chňapky nebo kuchyňské nástroje a v předsíni například kabáty, deštníky, oblečení apod. Navíc, pokud se jedná o háčky, které připevníte BEZ vrtání a používání nářadí, a které vám neponičí povrch v případě odstranění, není nad čím přemýšlet. Když navíc ještě udrží předměty až do 12 kg, volba je jasná. Háčky tesa® Powerbutton z nerezové oceli představují revoluční technologii lepení ve spojení s luxusním vzhledem.

reklama

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden z pěti kovových trojháčků tesa® Powerbutton. Přesvědčte se sami o jejich vysoké kvalitě a nosnosti. Designový háček nalepíte snadno ve třech jednoduchých krocích – 1) očistíte povrch, 2) pomocí lepidla, které je součástí balení, nalepíte měděnou základnu háčku, 3) po zaschnutí háček na základnu našroubujete. A můžete zavěšovat.

Soutěž o luxusní designové háčky z nerezové oceli tesa® Powerbutton

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na tři soutěžní otázky.
Poté budete zařazeni do losování o luxusní trojháčky z nerezové oceli pro zavěšení předmětů do koupelen, kuchyní, předsíní apod.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.
Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Zároveň dáváte souhlas s využitím vaší e-mailové adresy pro marketingové účely Českého kutila.cz a partnera soutěže. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách na www.tesa-tape.cz

Ceny, o které soutěžíte

1. - 5. cena: Luxusní trojháček tesa® Powerbutton

Samolepicí háčky s revoluční technologií lepení Powerbutton a luxusním vzhledem pro vaši domácnost. Háčky vynikají vysokou nosností až 12 kg! V koupelně se proto budou hodit pro pověšení županů nebo mokrých ručníků, v kuchyni zase pro zavěšení utěrek nebo kuchyňského nářadí a v předsíni na ně odložíte kabáty a oblečení. Díky inteligentní technologii lepení háčky připevníte snadno bez vrtání a používání nářadí. V případě potřeby háček odstraníte bez zanechání stop a děr v dlaždičkách nebo ve zdech. Připevňujte – lepte, ale nevrtejte!

 • Extrémní nosnost až 12 kg
 • Vyrobeny z nerezové oceli
 • Odolné vůči vodě a vysokým teplotám
 • Snadné připevnění i odstranění

Ceny, o které soutěžíte

Termíny soutěže

Start: 9. 2. 2018
Uzávěrka: 5. 3. 2018
Slosování výherce: 6. 3. 2018
Zveřejnění výherce: 9. 3. 2018
Odeslání cen: nejpozději do 31. 3. 2018

Podmínky soutěže

 • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
 • Pracovníci a spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz, firmy tesa tape a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
 • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny tři soutěžní otázky.
 • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
 • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
 • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
 • Výherce bude vylosován odbornou porotou společnosti tesa tape.
 • Výhry odesílá tesa tape.

O partnerovi soutěže

Společnost tesa SE je jedním z předních světových výrobců a producentů samolepicích produktů a systémových řešení. Od roku 1941 je tesa® zastřešující značkou pro všechny samolepicí produkty všech skupin. Pod názvem tesa® je zahrnuta široká škála různých systémových řešeních pro průmysl a profesionální aplikace, jakožto téměř 300 produktů určených přímo pro koncové zákazníky.

Úspěšná historie značky tesa® začala neúspěšným pokusem o výrobu lepicího obvazu. V době, kdy lékárník Paul C. Beiersdorf pracoval na výrobě obvazu, převzal laboratoř v roce 1890 jeho kolega Oscar Troplowitz. Výsledkem jeho práce byla lepicí páska, která sice dobře držela, ale dráždila kůži, a tudíž byla nepoužitelná pro lékařské účely. Troplowitz nicméně neváhal a využil vlastnosti nové pásky. V roce 1896 uvedl na trh první technickou lepicí pásku. V současné době je tesa jedním z předních světových výrobců samolepicích produktů a systémových řešeních pro průmysl, řemeslníky a spotřebitele.


Autor: tesa tape (text a foto)

Klíčová slova:

Související články

Dost bylo nepříjemného hmyzu 9  fotek

Dost bylo nepříjemného hmyzu

Nevím, jak vy, ale já každý večer prohlížím stěny a strop v ložnici, jestli nám tam opět nezavítal nechtěný komáříček bzukáček. A to, že zavítal, pozn ...


Skončila soutěž o luxusní designové háčky z nerezové oceli tesa® Powerbutton 3  fotek

Skončila soutěž o luxusní designové háčky z nerezové oceli tesa® Powerbutton

Háčky se hodí do každé místnosti. V koupelně na ně pověsíte ručníky a župany, v kuchyni zase utěrky, chňapky nebo kuchyňské nástroje a v předsíni n ...


Háčky tesa připevníte bez vrtání - a drží! 6  fotek

Háčky tesa připevníte bez vrtání - a drží!

Klíče jsou jednou z mnoha věcí, které potřebujeme denně. Přesto jsou svazky, které nevyužijeme tak často. Někdo si pověsí klíče na věšáčky, háčky č ...


Maskovací pásky firmy tesa tape (1) 3  fotek

Maskovací pásky firmy tesa tape (1)

Malování patří k jarním pořádkům, s nimiž se připravujeme na Velikonoce. Dřív bývalo nutností, protože při topení pevnými palivy po dlouhé zimě s mini ...


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×