Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Soutěž o luxusní háčky od společnosti tesa

Soutěž o luxusní háčky od společnosti tesa

Háčky, které byste očekávali v nejlepších hotelech světa, můžete mít nyní ve své koupelně, kuchyni nebo na jiných místech ve vaší domácnosti i vy. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázky a mít štěstí při losování. Háčky tesa® Powerbutton jsou vyrobeny z nerezové oceli, nepodléhají korozi a odolávají vysokým teplotám. Od ostatních háčků na trhu se odlišují jedinečným způsobem připevnění. Patentovaná technologie pevného lepení umožňuje snadné nalepení na většině površích*, zároveň garantuje vysokou nosnost háčku. Již žádné vrtání do dlaždic!

reklama

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na tři soutěžní otázky.
Poté budete zařazeni do losování o 5 cen od společnosti tesa tape s.r.o.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.
Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. A zároveň nám dáváte souhlas s využitím e-mailové adresy pro marketingové účely Českého kutila.cz a partnera naší soutěže, který můžete kdykoliv zrušit. Děkujeme!

Odpovědi na soutěžní otázky naleznete na www.tesa-tape.cz.

Ceny, o které soutěžíte

1.– 3. cena: Luxusní trojháček tesa Powerbutton

Kovový tesa® Powerbutton trojháček Classic kombinuje tři háčky na dekorativní liště z kartáčované nerezové oceli. Je navržen pro zavěšení těžších věcí, jako jsou kabáty, župany apod. Díky patentované technologii tesa® Powerbutton připevníte trojháček snadno bez vrtání a nářadí. Háček v případě potřeby můžete z obkladů snadno odstranit.

4. – 5. cena: Luxusní kruhový háček tesa Powerbutton

Kovový tesa® Powerbutton kruhový háček Classic je vyroben z nerezové oceli. Poskytuje vysokou nosnost. Využívá patentovanou technologii tesa® Powerbutton pro snadnou montáž bez vrtání nebo použití nářadí. Díky speciálnímu lepidlu je garantována odolnost spoje vůči vodě a teplu na většině pevných podkladů, jako jsou například obklady*. Háček lze snadno odstranit z většiny povrchů.

*Nedrží na omítce, tapetách, PE, PTFE nebo PP

Termíny soutěže

Start: 21. 6. 2016
Uzávěrka: 21. 7. 2016
Slosování výherce: 22. 7. 2016
Zveřejnění výherce: 26. 7. 2016
Odeslání cen: nejpozději do 26. 8. 2016

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz, tesa tape s.r.o. a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny tři soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
  • Výherce bude vylosován odbornou porotou společnosti tesa tape s.r.o.
  • Výhry odesílá tesa tape s.r.o..

O partnerovi soutěže

Společnost tesa SE je jedním z předních světových výrobců a producentů samolepicích produktů a systémových řešení. Od roku 1941 je tesa® zastřešující značkou pro všechny samolepicí produkty všech skupin. Pod názvem tesa® je zahrnuta široká škála různých systémových řešeních pro průmysl a profesionální aplikace, jakožto téměř 300 produktů určených přímo pro koncové zákazníky.

Úspěšná historie značky tesa® začala neúspěšným pokusem o výrobu lepicího obvazu. V době, kdy lékárník Paul C. Beiersdorf pracoval na výrobě obvazu, převzal laboratoř v roce 1890 jeho kolega Oscar Troplowitz. Výsledkem jeho práce byla lepicí páska, která sice dobře držela, ale dráždila kůži, a tudíž byla nepoužitelná pro lékařské účely. Troplowitz nicméně neváhal a využil vlastnosti nové pásky. V roce 1896 uvedl na trh první technickou lepicí pásku. V současné době je tesa jedním z předních světových výrobců samolepicích produktů a systémových řešeních pro průmysl, řemeslníky a spotřebitele.


Autor: Pavla (text), tesa tape (text a foto)

Klíčová slova:

Související články

Ani háčky pro těžkou váhu nemusíte vrtat 12  fotek

Ani háčky pro těžkou váhu nemusíte vrtat

Pokud chceme pověsit v koupelně ručníky, v předsíni kabelku nebo třeba bundy, musíme k tomu mít kvalitní háčky nebo věšáčky, které se musí ve větši ...


Skončila soutěž o luxusní háčky od společnosti tesa 5  fotek

Skončila soutěž o luxusní háčky od společnosti tesa

Háčky, které byste očekávali v nejlepších hotelech světa, můžete mít nyní ve své koupelně, kuchyni nebo na jiných místech ve vaší domácnosti i vy. ...


Víme, kdo vyhrál luxusní koupelnové doplňky tesa® 3  fotek

Víme, kdo vyhrál luxusní koupelnové doplňky tesa®

Ručníky, osušky, mycí prostředky, jakožto i další toaletní potřeby mají v koupelně své nepostradatelné místo. Aby bylo možné mít všechny předměty p ...


Hliníkový rám do oken se sítí proti hmyzu

Otevřené okno během letní noci považují mouchy, komáři, vosy či pavouci za báječnou pozvánku k návštěvě vašeho domu. Tesa tape má řešení pro většin ...

Malujeme s tesou 14  fotek

Malujeme s tesou

Podzim už o sobě dává pořádně vědět a činnost většiny z nás se pomalu přesunula ze zahrádek do interiéru. Také jste zjistili, že jste při letních rado ...


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×