Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Soutěž o knížku Tvořivý rok

Soutěž o knížku Tvořivý rok

Máte doma šikovné děti, manželku, kamarádku, zkrátka někoho, kdo určitě využije tipy a nápady na tvoření? Pak možná právě pro ně můžete vyhrát knížku Tvořivý rok v naší soutěži.

reklama

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na jedenu soutěžní otázku a poslat na redakční mail soutěžní fotografii.
Poté budete zařazeni do losování o 3 knížky od společnosti Časopisy pro volný čas, s.r.o.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.
Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Zároveň dáváte souhlas s využitím vaší e-mailové adresy pro marketingové účely Českého kutila.cz a partnera soutěže. Děkujeme!

Správnou odpověď naleznete na stránkách www.provolnycas.cz

Redakční mail a téma soutěžní fotografie

Už jste zapálili druhou svíci na adventním věnci a určitě už máte připravenu alespoň část výzdoby na vánoční svátky. A právě tato výzdoba je tématem soutěžních fotografií. Pošlete nám foto vaší vánoční výzdoby, svátečně prostřeného stolu nebo ozdobených oken. Vyfoťte nebo najděte v loňských záběrech ten nejhezčí, který zobrazuje vaši výzdobu nebo vlastnoručně vyrobené dekorace. Foto pošlete na redakční email: redakce@ceskykutil.cz a do předmětu nezapomeňte uvést soutěž vánoční dekorace. Pak odpovězte na soutěžní otázku a těšte se, že právě vás vylosujeme mezi výherci.

Ceny, o které soutěžíte

1.- 3. cena: Kniha Tvořivý rok

V knize Tvořivý rok najdete spoustu tipů, nápadů a podrobných pracovních postupů s fotografiemi krok za krokem. Nechybí ani osvědčené a vyzkoušené recepty pro všechna čtyři roční období.

Ceny, o které soutěžíte

Termíny soutěže

Start: 4. 12. 2016
Uzávěrka: 18. 12. 2016
Slosování výherce: 19. 12. 2016
Zveřejnění výherce: 21. 12. 2016
Odeslání cen: nejpozději do 23. 12. 2016

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz, Časopisy pro volný čas a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na soutěžní otázku a pošlou do redakce soutěžní forogfrafii.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
  • Výherce bude vylosován odbornou porotou společnosti Časopisy pro volný čas, s.r.o. a Český Kutil CZ, s.r.o.

O partnerovi soutěže

Společnost Časopisy pro volný čas s. r. o. vydává časopisy pro hobby a volný čas. Nabídku tvoří známé české časopisy Chatař & chalupář, Domov, Psí kusy, Rozmarýna, Rozmarýnka, Pěkné bydlení, Flóra na zahradě a Zdraví. Naši čtenáři dále dostávají pravidelné publikace Rok na chalupě, Kouzlo zahrady a řadu dalších tématických příloh.


Autor: redakce, Časopisy pro volný čas (text a foto)

Související články

Výherci knížky Tvořivý rok jsou známi 2  fotek

Výherci knížky Tvořivý rok jsou známi

Pokud jste soutěžili o knížku Tvořivý rok, určitě už netrpělivě čekáte na vyhlášení vítězů. Pojďte se tedy podívat, na koho se usmálo štěstí.


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×