Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Soutěž o 10 pohlcovačů vlhkosti

Soutěž o 10 pohlcovačů vlhkosti

V každém domě se vyskytuje vlhkost. V zatuchlých sklepech a kůlnách, v těžko přístupných místech. Ale může být problém s vlhkostí i v obytných prostorách? Pro většinu lidí je to novinka. Ale když se nad tím zamyslíte, je to docela logické: kde se žije, tam je vlhko. Včetně obývacího pokoje, kuchyně a ložnice. Řešením je pohlcovač vlhkosti Air Max. O 10 těchto pohlcovačů budeme soutěžit v naší nové soutěži.

reklama

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na tři soutěžní otázky.
Poté budete zařazeni do losování o 10 cen od společnosti Z-trade.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.
Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Děkujeme!
Odpovědi na níže uvedené otázky naleznete na www.lepidla.cz.

Co je vaším úkolem?

Ceny, o které soutěžíte

1. – 10. místo: Pohlcovač vlhkosti BISON Air Max Ambiance + 1 balení náhradních tablet

Pohlcovač vlhkosti Ambiance je určen pro obytné prostory, chalupy a přívěsy. Odvlhčovač odebírá nadbytečnou vzdušnou vlhkost v uzavřených prostorech a omezuje tak vznik plísní na oknech, stěnách a nábytku. Pohlcovač vlhkosti Ambiance 500 je určen pro větší obytné prostory jako je jídelna, obývací pokoj nebo chodba do objemu 50 m3. Odvlhčovač obsahuje jednu náplň o hmotnosti 500 g vydrží působit až 90 dnů.

Náhradní náplň pro pohlcovač vlhkosti Ambiance obsahuje 2 náhradní tablety určené pro odvlhčovač Ambiance 500. Jedna tableta o hmotnosti 500 g vydrží působit v závislosti na vzdušné vlhkosti 60 až 90 dnů.

Termíny soutěže

Start: 28. 7. 2014
Uzávěrka: 31. 8. 2014
Slosování výherce: 1. 9. 2014
Zveřejnění výherce: 5. 9. 2014
Odeslání cen: nejpozději do 5. 10. 2014

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz, firmy Z-trade a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny tři soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Z-trade.

  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.

  • Výherce bude vylosován odbornou porotou společnosti Z-trade.

Informace o partnerovi soutěže

Více než 70 let je značka UHU leaderem na trhu lepidel používaných po celém světě. UHU se v mnoha zemích stalo synonymem pro lepidlo. Lepidla UHU dokáží vyřešit všechny problémy spojené s lepením. Sortiment lepidel UHU splňuje všechny požadavky uživatelů a pokrývá veškeré oblasti použití, od dětských školek po kanceláře, od uměleckých ručních prací po domácí dílnu a od řemeslnických použití až po použití průmyslová.

Z-trade má ve svém prodejním sortimentu lepidla a tmely značek UHU, SAMSON a ALTECO. Nabízí lepidla pro kancelářské potřeby, kontaktní lepidla, lepicí pásky, montážní tmely. Dále prodává parafínové a vonné svíčky, vánoční dekorace, lampové oleje a další dekorační předměty.

www.ztrade.cz


Autor: Pavla (text), Z-trade (foto)

Související články

Výherci soutěže o 10 pohlcovačů vlhkosti 4  fotek

Výherci soutěže o 10 pohlcovačů vlhkosti

V každém domě se vyskytuje vlhkost. V zatuchlých sklepech a kůlnách, v těžko přístupných místech. Ale může být problém s vlhkostí i v obytných pros ...


Plastelína pro moderní lepení a tmelení 2  fotek

Plastelína pro moderní lepení a tmelení

Také si, milí kutilové, píšete seznam prací, které musíte do prázdnin stihnout? Patří k nim i opravy lepením, které je zapotřebí udělat v zahradě a ko ...


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×