Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Soutěž Cemix na výstavě Stavitel

Soutěž Cemix na výstavě Stavitel
Ve dnech 17. - 18. února se na výstavišti Lysá nad Labem uskuteční Soutěžní přehlídka učňů stavebních řemesel, která je součástí doprovodného programu výstavy stavebních materiálů a technologií STAVITEL. Na tuto výstavu vás srdečně zve společnost LB Cemix.
reklama

Během pátečního dopoledne bude prezentována praktická ukázka nanášení strukturálních pastovitých omítek Cemix a montáž základních komponentů zateplovacího systému Cemix THERM.

18. národní výstava STAVITEL 2012 je určena nejen lidem, kteří v oboru stavebnictví pracují profesionálně, tedy stavbařům, investorům, ale i lidem, kteří staví nebo plánují přestavbu či rekonstrukci.

Výstava nabídne klasické i nové stavební materiály, osvědčené i progresivní technologie, vše co je kolem stavění potřeba včetně dobrých rad odborníků.

www.cemix.cz.

Autor: LB Cemix (text a foto)

reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×