Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Sortiment pro zastřešení pergol si prohlédnete na výstavách od společnosti PAMA

Sortiment pro zastřešení pergol si prohlédnete na výstavách od společnosti PAMA
Jaro přišlo letos o něco dřív, přesto je málokdo zklamaný. Opět nastává čas, kdy si můžeme dopřát posezení pod pergolou na čerstvém vzduchu. Že ještě nemáte pergolu zastřešenou? Nevadí. Přijďte se podívat na jednu z výstav, kde má svůj stánek PAMA a.s., a s materiály vhodnými k tomuto účelu se můžete seznámit přímo na místě.
reklama

Krytina pro zastřešení pergol, altánů, vchodů a jiných drobných staveb

Trh nabízí celou řadu produktů a nedá se říct, že je pouze jeden nejlepší materiál, spíše je třeba vyhodnotit požadavky a vybrat ten nejvhodnější. Pro zastřešení pergoly či altánku můžete vybírat například z materiálů, jako jsou sklolaminát, polykarbonátové desky nebo třeba samonosné oblouky.

ZEMĚDĚLEC 2014

40. ročník prodejně- kontraktační výstavy ZEMĚDĚLEC 2014 se již tradičně uskuteční v areálu výstaviště v Lysé nad Labem v termínu od 19. - 23. března 2014.

Na stánku PAMA a.s. si můžete přímo na místě zjistit potřebné informace pro zastřešení pergol i zemědělských objektů a prohlédnout si konkrétní materiály, jako například sklolaminátovou krytinu či polykarbonátové desky.

Zahrada 2014

Výstava ZAHRADA 2014 se pořádá již tradičně poslední víkend v dubnu, tedy ve dnech 25. - 27. dubna 2014 kulturním domě Ostrov a na přilehlých pozemcích v Havlíčkově Brodě. Výstavu prostupuje celá řada kulturních představení. Od vystoupení různých hudebních skupin, na tribuně nainstalované na parkovišti Mlýn, přes pochod mažoretek až po večerní ohňostroj podmalovaný hudbou. PAMA a.s. na této prodejní výstavě představí program pro zastřešení pergol. Srdečně vás zve na svůj stánek.

Autor: Pavla (text), Pama (foto)

Související články

Není střecha jako střecha aneb najdi deset rozdílů - materiál 17  fotek

Není střecha jako střecha aneb najdi deset rozdílů - materiál

Není střecha jako střecha - a o čem, že je řeč? O krytinách na pergolu, na kryté stání pro auto, na přístřešky. Bohužel mě o tomto přesvědčila má vlas ...


Plasty i na střechu 9  fotek

Plasty i na střechu

Je to neuvěřitelné, ale materiály, které laici zahrnují pod souhrnný název „umělé hmoty“ nebo „plasty“, používá lidstvo necelých sto let. Kdyby materi ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×