Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Akce Solodoor a Hornbach

Akce Solodoor a Hornbach
Společnost SOLODOOR, přední domácí výrobce dveří a zárubní, přichystala ve spolupráci s řetězcem hobby marketů Hornbach zajímavou akci pro zákazníky, kteří se na jaře rozhodli investovat do nových dveří či zárubní.
reklama

SOLODOOR odměňuje nákup dveří hodnotnými poukázkami na další užitečné zboží z nabídky Hornbachu. Zákazníci přitom mohou v závislosti na výši svého nákupu získat bezplatně kupóny až v hodnotě 10 000 Kč.

Filozofie celé akce vychází z předpokladu, že když se zákazníci rozhodují pro investici do dveří, je pravděpodobné, že v souvislosti s rekonstrukcí bytu budou potřebovat i další vybavení k jeho zkrášlení. Díky koupi dveří tak získají možnost výrazně snížit náklady na jiné položky, například vodovodní baterie.

Akce probíhá v dubnu a květnu a vztahuje se na všechny prodejny dveří SOLODOOR po celé České republice s výjimkou obchodních řetězců. Zákazníci, kteří v uvedeném období koupí dveře či zárubně SOLODOOR za více než 25 000 Kč (bez DPH), obdrží kupón na libovolné zboží z nabídky hobby obchodů Hornbach v hodnotě 4 000 Kč. Investice přes 45 000 Kč (bez DPH) znamená kupón na 7 000 Kč a při koupi dveří za více než 70 000 Kč (bez DPH) lze v Hornbachu vybírat další zboží dokonce za 10 000 korun.

Zákazník jednoduše odešle scan nebo kopii kupní smlouvy (účtu) na dveře SOLODOOR, kterou obdržel v obchodě, a to na e-mail kupony@solo.cz, nebo může kopii zaslat poštou na adresu společnosti. Obratem pak zdarma obdrží poukázku v hodnotě odpovídající výši nákupu. Podrobné podmínky akce jsou zveřejněny na www.solodoor.cz.

Autor: SOLODOOR a. s. (tisková zpráva)

Související články

SOLODOOR nyní na novém webu 2  fotek

SOLODOOR nyní na novém webu

Společnost SOLODOOR, přední domácí výrobce dveří a zárubní, spouští od března své internetové stránky www.solodoor.cz ve zcela nové podobě, která vych ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×