Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Snadno naložit, bezpečně přepravit - nový přepravník motocyklu

Snadno naložit, bezpečně přepravit - nový přepravník motocyklu

Takto jednoduše by se dal charakterizovat nový přívěs Motovan. Jedná se o lehký nebrzděný přepravník jednoho motocyklu vhodný pro většinu typů motocyklů.

reklama

Každý motorkář, který někdy převážel svůj motocykl, určitě řešil nepohodlné a namáhavé natlačení motocyklu po úzkém nájezdu. Někdy je možné pomoci si zařazením jedničky a pomalé vedení motocyklu z boku. V tomto případě je ale z hlediska bezpečnosti nutná co nejnižší ložná plocha přívěsu, aby nakládající nevisel na řídítkách jako orangutan a nedej bože, aby se na něj motocykl při nějakém zaváhání převrátil.

S Motovanem toto řešit nemusíte. Přepravník motocyklu je vybavený širokou najížděcí rampou, která umožňuje bezpečné najetí a sjetí bez nutnosti sesednutí z motocyklu. Stále tak máte oporu na nohách a nepředvídané převrácení je takřka vyloučeno. Přední kolo motocyklu se po najetí zaaretuje do překlopného držáku, v němž motocykl zůstane stát i po sesednutí z motocyklu. Ložná plocha přívěsu je posazená těsně nad nápravu, a proto i boční vedení přívěsu je pro nakládajícího velmi pohodlné. Pro pevné uchycení motocyklu je přívěs vybavený několika průvlečnými kotvícími oky pro použití upínacího pásu bez háčků. Výhodou tohoto uchycení je uzavřená smyčka popruhu, kdy nehrozí nečekané vyskočení háčku z oka a případný pád motocyklu. Samozřejmostí je použití kvalitních materiálů a antikorozní ochrana použitých dílů.

Na vývoji přívěsu Motovan jsme spolupracovali s odborníky ze společnosti MOTO TRADE, kteří se prodejem a tedy i převážením motocyklů zabývají již řadu let. Mohli jsme tak otestovat naložení hned několika typů motocyklů a při konstrukčním řešení zohlednit mnoho podnětných připomínek uživatelů z praxe.

Motovan jsme jako novinku zařadili do akce Dobrá cena a zájemci tak mají možnost pořídit jej v tomto roce za bezkonkurenční cenu.

O další nabídce přívěsných vozíků se dočtete na www.vezeko.cz.

Autor: Vezeko (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Koupě přívěsného vozíku – správná volba 5  fotek

Koupě přívěsného vozíku – správná volba

Nemůžete se už se svým nákladem vejít do auta? Vozíte často věci, kterými si ničíte interiér vašeho „miláčka“? Řešením je pořídit si přívěsný vozík ...


Přívěsný vozík „za hubičku“? Pro každého s Dobrou cenou od VEZEKA! 5  fotek

Přívěsný vozík „za hubičku“? Pro každého s Dobrou cenou od VEZEKA!

Kvalitní a levné přívěsné vozíky a přívěsy všeho druhu – sklápěcí, naklápěcí, skříňové, plošinové, ale i klasické valníkové nyní pořídíte v akci Do ...


Mobilní pódium - spolehlivé řešení pro všechny kulturní i společenské akce 6  fotek

Mobilní pódium - spolehlivé řešení pro všechny kulturní i společenské akce

Pořádání kulturních a společenských akcí s sebou přináší hodiny organizačních příprav, stavby složitých pódií, zabezpečení technických přívodů a řa ...


Při výběru přívěsu je lepší obrátit se na odborníky 6  fotek

Při výběru přívěsu je lepší obrátit se na odborníky

Doba, kdy měl přívěsný vozík jen jeden ze sousedů a ti ostatní si ho od něj půjčovali, pomalu mizí. Před revolucí jich byl nedostatek, a kdo nebyl ale ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×