Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Skončila soutěž o lepidla značky Pattex

Skončila soutěž o lepidla značky Pattex
Dnes ukončujeme akci pořádanou ve spolupráci s firmou Henkel - Soutěž o lepidla značky Pattex, tedy o 10 sad lepidel, tmelů a silikonů Pattex a Makroflex. Podívejte se nyní na správné odpovědi na soutěžní otázky a těšte se na 21. července, kdy zveřejníme jména 10 vylosovaných výherců.
reklama

Správné odpovědi na soutěžní otázky

1. Jakým způsobem odprezentoval v roce 1984 tehdejší marketingový ředitel Uwe Drews společnosti Henkel sílu lepidel Pattex?
Nechal se přilepit na křídlo dvouplošníku a půl hodiny se vznášel nad jihoafrickou krajinou.

2. Ve kterém roce bylo na trh uvedeno první lepidlo Pattex pro kutily i řemeslníky?
1956

3. V čem je výhoda tzv. chemické kotvy – co nám bezpečně nahrazuje?
Jedná se o rychlou a spolehlivou náhradu hřebíků, vrutů a hmoždinek.

Ceny, o které jste soutěžili

10 vylosovaných výherců obdrží od firmy Henkel sadu výrobků v hodnotě 1000 Kč.

Ilustrační foto

O výrobcích značky Henkel

 • Pattex montážní lepidlo – spolehlivá náhrada hřebíků a šroubů, vrtačky či kladiva, jejíž pomocí spojíte rychle, spolehlivě a čistě prakticky cokoli.
 • Pattex chemická kotva – jedná se o dvousložkovou chemickou maltu, která bezpečně a rychle připevní i velmi těžké předměty, můžete ji použít do plných i dutých materiálů, dokonce i do vlhkých a mokrých.
 • Pattex – lepidlo na opravy, epoxidové lepidlo – v této kategorii lepidel naleznete opravdu širokou nabídku nejrůznějších pomocníků na drobné nehody a opravy nejen v domácnosti.
 • Pattex – tavné lepidlo – díky tavnému lepidlu Pattex Hot Pistol si sami, dle své fantazie a přání, vyrobíte krásné dekorace a doplňky, které oživí vaši domácnost, balkon či terasu.
 • Pattex Power Spray – kontaktní lepidlo – tato novinka na trhu je vhodná jak na savé, tak i nesavé materiály. Hodí se k lepení tkanin, kůže, lepenky, kovu, dřeva a je výborným pomocníkem při čalounických pracích.
 • Pattex – lepidla a tmely na dřevo a do interiérů – sortiment výrobků určených pro lepení a opravy dřeva.
 • Makroflex FT 101 – lepicí tmel na všechno – využijete ho jako lepidlo, těsnicí tmel i jako výplňovou hmotu. Je velmi univerzální a výborně přilne ke všem materiálům jako je plast, cihla, mramor, dlažba a keramika, ale použít ho lze i na galvanizovanou ocel, nerez, železo, natírané kovy, lakovaný či eloxovaný hliník nebo dřevo.
 • Termíny soutěže

  Slosování: 18. 7. 2009
  Zveřejnění výsledků: 21. 7. 2009
  Předání výhry: nejpozději do 31. 8. 2009
  Více informací o produktech najdete na www.pattex.cz

  Autor: Erika (text), Henkel (text a foto)

  Související články

  Soutěž o lepidla značky Pattex 2  fotek

  Soutěž o lepidla značky Pattex

  Každý z nás se určitě mnohokrát dostal do situace, kdy bylo potřeba něco důkladně slepit. Pro tyto příležitosti je dobré mít doma po ruce užitečné pom ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×