Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Skončila soutěž s Ceysem o montážní lepidla Montack

Skončila soutěž s Ceysem o montážní lepidla Montack
V domácnosti je každou chvíli potřeba něco přilepit, opravit. Ideální je mít doma v zásobě pomocníky typu montážní lepidlo nebo lepicí páska. A pokud na ně máte vhodný kufřík, kde je můžete ideálně skladovat a najdete je vždy na svém místě, není žádný problém drobné opravy okamžitě provést. Právě o takovou výbavu jste tentokrát mohli hrát. Soutěž byla připravena ve spolupráci s naším partnerem, společností Marca CZ, která je distributorem výrobků značky Ceys.
reklama

Správná odpověď na soutěžní otázku

Kterých šest základních pravidel musíte znát, abyste si zvolili správné lepidlo?
Odolnost spoje, materiál, vyplňovací schopnosti, pružnost spoje, rychlost lepení a charakteristické vlastnosti.

Ceny, o které jste soutěžili

Společnost Marca CZ věnovala do soutěže deset balíčků, které budou obsahovat:

 • Kufřík
 • MONTACK EXPRESS páska
 • MONTACK EXPRESS tuba
 • MONTACK EXPRESS

  • Popis cen:

   MONTACK EXPRESS páska
   je oboustranná lepicí páska s extrémní počáteční lepicí silou a s vysokou konečnou odolností. Je vhodná pro připevnění všech materiálů, porézních i neporézních, na různé druhy podkladů, hladké i lehce zdrsněné, v interiéru i exteriéru. Odolává změnám teplot a vlhkosti.

   Je vhodná pro jednoduché, čisté a okamžité připevňování nekonečné řady předmětů: kabelová vedení, označování, identifikační štítky, bezpečnostní systémy, elektrické rozvaděče, obklady, desky, zrcadla, věšáky, koupelnové a kuchyňské doplňky apod.

   MONTACK EXPRESS tuba
   je rychlé montážní lepidlo určené pro stálé lepení všech typů materiálů na různé povrchy. Okamžité počáteční přilnutí spojů díky přímému lepení bez nutnosti odvětrávání. Maximální univerzálnost. Je vhodné pro všechny typy povrchů: porézní a neporézní plochy, jemné plochy, vlhké plochy.

   Má výbornou přilnavost, velkou vyplňovací schopnost, je ideální pro interiér i exteriér, zaručuje okamžité lepení, vhodná pro vertikální aplikaci.

   Použití: panely, obložky, sokly, věšáky, háčky, doplňky, rámečky, tapety, štíty, atd.   MONTACK EXPRESS
   je rychlé montážní lepidlo určené pro upevňování jakéhokoliv druhu materiálu na různé podklady. Poskytuje okamžité počáteční přilnutí a konečnou vysokou odolnost spojů. Má výborné vyplňovací schopnosti umožňující použití i na nerovné povrchy. Je odolný proti vlhkosti. Lepí rychle, pevně a trvale. Využití v interierech i exterierech. Upevňuje dřevěné panely nebo desky a jiné stavební materiály určené pro obklady stěn, profily, podstavce, obrubníky, příčky, lišty, překlady, dlaždičky, elektrické krabice a skříně, věšáky, atd. na dřevo, sádru, cement, beton, cihlu, kov, plast, aj. Není vhodný na lepení zrcadel, pěnového polystyrenu, polystyren, polyprophylenu, teflonu a velmi jemných plastů (např. vinilové apod.). Při lepení plastů se doporučuje udělat zkoušku.

   Termíny soutěže

   Slosování výherců: 25. 10. 2010
   Zveřejnění výherců: 28. 10. 2010
   Předání cen: nejpozději do 31. 12. 2010

   Podmínky soutěže

   • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
   • Pracovníci, spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz a firmy MARCA CZ a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
   • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na soutěžní otázku.
   • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
   • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
   • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti
    MARCA CZ.
   • Po slosování budou ceny výhercům odeslány poštou.
   • Cenu odesílá firma MARCA CZ.

   Informace o partnerovi soutěže

   Společnost MARCA CZ s.r.o., je součástí mezinárodního holdingu GRUPO AC Marca se sídlem v Barceloně. Společnost, která byla založena v roce 1922 jako rodinná firma, se zabývala výrobou barev na textil Iberia. Postupem doby zařazovala do svého portfolia další značky a vyvíjela i zcela nové.

   V současné době se zabývá výrobou a distribucí více než patnácti druhů značek. Hlavní činností společnosti je distribuce zboží v segmentu pracích prášků, čisticích prostředků, přípravků na mytí nádobí, čisticích prostředků na WC, barev na textil, přípravků na ošetřování obuvi, kosmetiky a lepidel a tmelů. Je výhradním distributorem německé firmy DELTA PRONATURA a WERNER a MERTZ a také španělské firmy INSTITUTO NATURVITA.

   Celý sortiment najdete na internetových stránkách www.marcacz.cz.

   Autor: Erika (text), Marca CZ (text a foto), PePa (foto)

   Klíčová slova:


   Související články

   Výherci soutěže s Ceysem o montážní lepidla Montack 7  fotek

   Výherci soutěže s Ceysem o montážní lepidla Montack

   Správné odpovědi na soutěžní otázky znáte z minulého článku. Losování provedla odborná porota podle pravidel soutěže a nezbývá tedy než vyhlásit jména ...


   Hrajeme s Ceysem o montážní lepidla Montack 7  fotek

   Hrajeme s Ceysem o montážní lepidla Montack

   V domácnosti je každou chvíli potřeba něco přilepit, opravit. Ideální je mít doma v zásobě pomocníky typu montážní lepidlo nebo lepicí páska. A pokud ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×