Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Skončila soutěž o závěsné EKO KOMBI WC

Skončila soutěž o závěsné EKO KOMBI WC
Zapojili jste se do naší soutěže pořádané ve spolupráci s naším partnerem, firmou Gustavsberg? Pak vás určitě zajímá, zda jste na soutěžní otázku odpověděli správně a máte tedy šanci být vylosováni odbornou porotou coby výherce závěsného EKO KOMBI WC.
reklama

Správná odpověď na soutěžní otázku

Jaké kolekce sanitární keramiky nabízí Gustavsberg?

odpověď: Nordic, Artic, Logic, Saval

Cena, o kterou jste soutěžili

Závěsné kombi Eco WC GUSTAVSBERG

Nový závěsný kombi klozet NORDIC nabízí mnoho výhod najednou. Zavěšení na zeď trvá sotva pár minut a vaše WC se jako kouzlem promění. V ceně toalety je navíc speciální rychloupínací Lift-off WC sedátko pro ještě snadnější úklid, které lze jednoduchým pohybem vysadit a bez námahy dokonale umýt celý povrch mísy. Ušetříte nejen za podomítkový splachovací systém, ale i při každodenním používání. Uvnitř vodní nádržky se ukrývá kvalitní ekologicky šetrný splachovací systém Geberit, který má minimální spotřebu pouhých 2,5 /4 l.

Termíny soutěže

Losování výherce: 23. 11. 2009
Zveřejnění výherce: 25. 11. 2009
Odeslání ceny: max. do 31. 12. 2009

Informace o partnerovi soutěže

Historie značky Gustavsberg sahá až do roku 1640: známa je keramickými výrobky s vysokou kvalitou a dlouhou životností, na všechny poskytuje desetiletou záruku. Důkazem nadstandardní kvality je i skandinávský certifikát NORDIC QUALITY, který hodnotí celou škálu kritérií včetně servisu a dostupnosti náhradních dílů.

Gustavsberg je předním skandinávským výrobcem sanitární keramiky a koupelnového zařízení a díky spojení s německou mateřskou společností VILLEROY AG GROUP patří dnes k nejvýznamnějším výrobcům koupelnového zařízení v Evropě i ve světě.

Více na www.gustavsberg.cz

Autor: Erika (text), Gustavsberger (text a foto)

Související články

Soutěžte  o závěsné EKO KOMBI WC 2  fotek

Soutěžte o závěsné EKO KOMBI WC

Možná si právě rozmýšlíte, jak vybavit zrekonstruovanou toaletu nebo stavíte dům a hodilo by se vám závěsné WC od firmy Gustavsberg, předního skandiná ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×