Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Skončila soutěž o výrobky od firmy Lear

Skončila soutěž o výrobky od firmy Lear
Jestli je někdo opravdový odborník na lepení a stavební chemii, jsou to zaměstnanci firmy Lear, partnera této soutěže, kterou jsme včera ukončili. Dnes se dozvíte správné odpovědi na tří soutěžních otázky a následovat bude losování výherců.
reklama

Správné odpovědi na soutěžní otázky

1. Co je to chodník v prášku ?
správná odpověď: směs určená pro výrobu bezpečných pochozích povrchů

2. K čemu se používá Český Pren E56?
správná odpověď: pro lepení savých i nesavých materiálů

3. Co nevyrábí společnost LEAR, a.s. ?
správná odpověď: domácí chemii

Ceny, o které jste soutěžili

1. cena: 1x balení (12 kg) výrobku Chodník v prášku

UNIXIN GRIP HOBBY Bezpečný gumový povrch PU 4223CS je dvousložkový systém sestávající z gumového granulátu a pružného, vlhkostí vytvrzujícího pojiva pro výrobu a pokládku povrchů. Povrchy jsou určeny jako svrchní – pochozí vrstva pro exteriér.

Balení Unixinu Grip - Vašeho chodníku v prášku HOBBY provedení je vhodné pro pokládku tzv. UDĚLEJ SI SÁM. Balení obsahuje obě složky v přesném poměru, stačí tedy pouze smíchat dohromady, obarvit a začít s pokládkou. Tento povrch je především vhodný pro domácí realizace např. kolem rodinných domů. Základem je šedý EPDM granulát obarvený pomocí barviva UNI-COLOR (není součástí balení) rozpuštěném v pojivu. Při intenzivním používání, např. na veřejných prostranstvích, může docházet k otěru svrchní barvy na šedý granulát – pro tyto aplikace doporučujeme požít UNIXIN GRIP PROFI s plně probarveným granulátem.

2. cena: balíček výrobků z kategorie „Boj proti plísním“

Uni-Fungi
Přípravek určený k likvidaci plísní v domácnostech, zdravotnictví, potravinářství, veterinárních zařízeních a zemědělství zejména na porézních stavebních materiálech - zdi, omítky, beton, dřevo, střechy z eternitu apod. Neobsahuje chlor. Dodáván s praktickým rozprašovačem.

Uni Fungi Klasik
Chlorový přípravek proti plísním v bytě a ve sklepích, první krok boje s plísní stěn (odbarvuje zatmavené místo zasažení).

Uni-Silver
Penetrace s obsahem stříbra – brání průniku vlhkosti přes stěny nebo podlahy a brání růstu plísní v bytě nebo ve sklepě – preventivní nástřik na riziková místa. Může být přidán do malířských barev pro dosažení preventivního protiplísňového efektu.

3. cena: balíček lepidel pro domácnost a dílnu

Český Pren E56
Univerzální kontaktní lepidlo pro lepení savých i nesavých materiálů navzájem (pryž, kůže, PVC, koženka, dřevo, kovy). Lepidlo bez obsahu toluenu. Je vhodné pro lepení podlahových lišt a hran schodů a pro plošné lepení pryže a měkčeného PVC. Lepený spoj odolává působení vlhkosti, není však určen pro trvalý styk s vodou.

Leabond K120
Vteřinové lepidlo na bázi etylkyanoakrylátu. Používá se jako rychle vytvrzující kyanoakrylátové lepidlo s univerzálním použitím.

Lear na dřevo D3
Disperzní lepidlo určené pro lepení dřeva, splňující kategorii D3 (ČSN EN 204). Slepený spoj odolává dlouhodobému působení zvýšené vlhkosti nebo krátkodobému působení tekoucí vody.

Lear Bond Supra
Profesionální polyuretanové montážní lepidlo s vlastní spouští. Určen pro lepení obtížně lepitelných truhlářských dílců, například lepení dřevěných rámů, lakovaných ploch (PU nebo polyesterové laky) navzájem nebo k jiným, i nesavým povrchům (melaminové povrchy, kovy apod.), izolačních materiálů (mimo PE, PP).

Vulkan cement BT
Kontaktní lepidlo na bázi roztoku přírodního kaučuku a pryskyřice v organických rozpouštědlech. Určené pro opravy veloduší z přírodního nebo isoprenového kaučuku, pro lepení potahů ping-pongových pálek, pro fixační lepení kůže při výrobě kožené galanterie.

4.– 10. cena: lepidlo Unilep Spray Profi

Unilep Spray Profi NEW
Stříkatelné kontaktní lepidlo v aerosolovém balení je určeno pro kontaktní lepení většiny plošných materiálů (textilie, dřevo, kovy, plasty, izolační hmoty, papír, pěnové materiály apod.). Lepidlo není vyvinuto pro lepení PVC koženky a výrobků obsahující migrující změkčovadla. Suchý film lepidla je elastický a vodovzdorný. Vhodné pro aranžérské, opravárenské a menší opravy autočalounění.

Termíny soutěže

Slosování výherců: 5. 10. 2012
Zveřejnění výherců: 6. 10. 2012
Odeslání cen: nejpozději do 30. 10. 2012

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz, firmy Lear a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny tři soutěžní otázky.
  • Výhry nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Lear.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
  • Ceny odesílá firma Lear.

Informace o partnerovi soutěže

Společnost LEAR, a. s. je tradičním českým výrobcem lepidel a stavební chemie. Výroba a prodej lepidel jsou certifikovány dle ČSN EN ISO 9001. Jen díky mnohaletým zkušenostem pro vás může stále vyvíjet nové typy lepidel. Jsou schopni vyrobit lepidlo doslova zákazníkovi na míru. Poskytují poradenský servis, můžete se na ně obrátit s každou otázkou na téma lepení. Jejich zkušení pracovníci jsou připraveni vám doporučit řešení na míru. Velký důraz kladou také na ekologii, výroba i vývoj všech lepidel probíhá díky bezodpadové technologii v souladu s přírodou.

Veškeré informace naleznete na www.lear.cz.

Autor: Erika (text), Lear (text a foto)

Související články

Výherci výrobků od firmy Lear 5  fotek

Výherci výrobků od firmy Lear

Správné odpovědi na soutěžní otázky jste se dozvěděli v minulém článku. Ani odborná porota nezahálela a vylosovala 10 výherců, jejichž jména se dnes d ...


Soutěžte o výrobky od firmy LEAR 5  fotek

Soutěžte o výrobky od firmy LEAR

Jestli je někdo opravdový odborník na lepení a stavební chemii, jsou to zaměstnanci firmy Lear, partnera soutěže, kterou dnes startujeme. Po správné ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×