Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Skončila soutěž o vstupenky na výstavu Bydlení 2009

Skončila soutěž o vstupenky na výstavu Bydlení 2009
Novinky a nápady jak lépe bydlet, vám nabídne olomoucká výstava nábytku, interiérového vybavení, doplňků a životního stylu. Velké i malé návštěvníky určitě zaujmou ukázky prací lidových řemeslníků, které jsou spojené s prodejem tkaných, drátovaných, řezbářských či malovaných výrobků i ukázky aranžování živých a sušených květin. Pokud vás toto vše láká, určitě jste se zapojili do soutěže o vstupenky na výstavu BYDLENÍ 2009, kterou jsme pro vás připravili ve spolupráci se společností Výstaviště Flora Olomouc.
reklama

Správné odpovědi

1. Je možné si vystavované zboží na této výstavě i zakoupit?
ANO

2. Jak se jmenuje knižní veletrh a literární festival, který pořádá Výstaviště Flora Olomouc na podzim?
Libri

3. Jakou akci pořádá Výstaviště Flora Olomouc v měsíci prosinci?
Vánoce Flora – vánoční trhy

Cena, o kterou jste soutěžili

Každý výherce získá 2 vstupenky na výstavu Bydlení 2009, která bude probíhat od 23. do 25. 10. 2009 na výstavišti v Olomouci.

Termíny soutěže

Slosování: 10. 10. 2009
Zveřejnění výsledků: 12. 10. 2009
Předání vstupenek: vstupenky budou zaslány poštou společností Výstaviště Flora Olomouc.

Informace o partnerovi soutěže

VÝSTAVIŠTĚ FLORA OLOMOUC, a.s., provozuje výstavnickou činnost. V současné době pořádá celoročně patnáct různorodých výstav a veletrhů ve výstavním areálu ve Smetanových sadech. Současně pečuje o 47 ha olomouckých parků – Smetanovy, Čechovy a Bezručovy sady, včetně sbírkových skleníků, rozária a botanické zahrady.

Největšímu zájmu návštěvnické veřejnosti se výstaviště i parky těší zejména v době konání mezinárodních zahradnických výstav FLORA OLOMOUC. V době jarní Flory ožije výstavnický areál ve Smetanových sadech záhony rozkvetlých tulipánů – kvalitních nových odrůd a hybridů, během letní etapy zase tradičními letničkami. Areál botanické zahrady s alpinem, rozáriem, expozicí aromatických a léčivých rostlin, trvalek a jarních hájových rostlin je situován na Korunní pevnůstce. Jeho součástí jsou také sbírkové skleníky ve Smetanových sadech. Nejzajímavějším a nejstarším je pak palmový skleník, který je spolu se Smetanovými a Bezručovými sady kulturní památkou ČR.

Další informace naleznete na www.flora-ol.cz.

Autor: Erika (text), Výstaviště Flora Olomouc (foto)

Související články

Vyhrajte vstupenky na výstavu BYDLENÍ 2009 4  fotek

Vyhrajte vstupenky na výstavu BYDLENÍ 2009

Novinky a nápady jak lépe bydlet, vám nabídne olomoucká výstava nábytku, interiérového vybavení, doplňků a životního stylu. Velké i malé návštěvníky u ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×