Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Skončila soutěž o volně stojící myčku nádobí Whirlpool WKFO 3O32 P X

Skončila soutěž o volně stojící myčku nádobí Whirlpool WKFO 3O32 P X

Také se vám často nechce mýt nádobí, zvláště pokud je ho plný dřez? Někdy si člověk posteskne, proč ještě nemá myčku nádobí. V naší soutěži jste mohli vyhrát nerezovou volně stojící myčku nádobí Whirlpool. Nejen, že za vás nádobí umyje, kdy díky své inteligenci nastaví sama program, který ušetří energii, vodu i čas, ale nádobí i dokonale usuší. A nemusíte se bát předmývání. Umyje i silně špinavé nádobí.

reklama

Co bylo vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bylo odpovědět správně na dvě soutěžní otázky.
Poté jste byli zařazeni do losování o volně stojící myčku od společnosti Whirlpool.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.
Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Zároveň dáváte souhlas s využitím vaší e-mailové adresy pro marketingové účely Českého kutila.cz a partnera soutěže. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách na www.whirlpool.cz.

Správné odpovědi na soutěžní otázky

Myčka Whirlpool WKFO 3032 P X má spotřebu:
správná odpověď: 9 l / cyklus

Myčka Whirlpool WKFO 3032 P X má hlučnost:
správná odpověď: 42 dB (A)

Cena, o kterou jste soutěžili a vylosovaný výherce

1. cena: Volně stojící myčka nádobí Whirlpool WFO 3P23PL X

Volně stojící myčka nádobí Whirlpool WFO 3P23PL Xs kapacitou 14 sad nádobí v nerezovém provedení disponuje senzorovou technologií 6. smysl a unikátní technologií aktivního sušení PowerDry, díky níž bude vaše nádobí dokonale umyté a suché a bez nežádoucí páry již za pouhou hodinu. Je zařazena do energetické třídy A+++.

Senzorová technologie 6. smysl PowerClean vyhodnotí míru znečištění nádobí a automaticky nastaví cyklus mytí, přičemž dosáhne až 50% úspory energie, vody a času. Podle potřeby reguluje činnost a tlak vody v 32 výkonných vysokotlakých tryskách umístěných v zadní části myčky. Připečené hrnce nebo mastné pánve, tak nemusíte předmývat. Myčka pojme 14 sad nádobí a disponuje variabilní třetí příborovou zásuvkou.

Díky funkci Multiozone můžete nastavit mytí pouze v horní nebo spodní části myčky. Myčka má také odložený start a noční režim i vnitřní osvětlení. Nádobí umyje s pouhými 9 l vody. Samovyvažovací dvířka zůstanou v každé poloze stát a nemohou tak vyklouznout z ruky.

Vylosovaný výherce: Hana Kymlová, Praha

Termíny soutěže

Start: 3. 12. 2016
Uzávěrka: 31. 12. 2016
Slosování výherce: 2. 1. 2017
Zveřejnění výherce: 6. 1. 2017
Odeslání cen: nejpozději do 6. 2. 2017

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz, firmy Whirlpool a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Výherce bude vylosován odbornou porotou společnosti Český kutil.cz.
  • Cenu odesílá partner soutěže, firma Whirlpool

O partnerovi soutěže

Společnost Whirlpool vstoupila na český, respektive československý trh v listopadu 1991. Po rozdělení tehdejšího Československa se změnilo i působení společnosti, kdy kromě slovenského zastoupení vzniklo samostatné zastoupení Whirlpool ČR v Praze. Rokem 1993 se tak datuje vznik české pobočky společnosti Whirlpool.

Whirlpool je jedničkou na trhu bílé techniky, domácích spotřebičů a vybavení domácnosti. Whirlpool vám přináší inteligentní spotřebiče v oblasti bílé techniky – chladničky, mrazničky, pračky, sušičky, myčky na nádobí, varné desky, trouby, odsavače, mikrovlnné a multifunkční trouby a další. Whirlpool vytváří inovativní technologie jako je Šestý smysl, vaření v páře nebo technologii Green Kitchen. Objevte inteligentní spotřebiče se šestým smyslem pro vaši domácnost. S Whirlpool poznáte rozdíl.

Více na www.whirlpool.cz.

Autor: Pavla (text), Whirlpool (foto)

Klíčová slova:


Související články

Vyhrajte volně stojící myčku nádobí Whirlpool WKFO 3O32 P X 2  fotek

Vyhrajte volně stojící myčku nádobí Whirlpool WKFO 3O32 P X

Také se vám často nechce mýt nádobí, zvláště pokud je ho plný dřez? Někdy si člověk posteskne, proč ještě nemá myčku nádobí. A protože Vánoce jsou ...


Revoluce v přípravě jídla – nová indukční trouba Whirlpool 6  fotek

Revoluce v přípravě jídla – nová indukční trouba Whirlpool

Do českých kuchyní přichází jedinečná novinka. Společnost Whirlpool představuje první troubu s indukční technologií na našem trhu. Indukce je zdaleka ...


To pravé sušení pro každou domácnost 3  fotek

To pravé sušení pro každou domácnost

V tomto období neustále přibývá zmáčené a ze sněhových plískanic zašpiněné prádlo, které však není po vyprání snadné usušit. Balkony ani zahrady nepři ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×