Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Skončila soutěž o solární ohřev od Marimexu

Skončila soutěž o solární ohřev od Marimexu
Aby bylo koupání v bazénu na vaší zahradě opravdu dobrým zážitkem měla by mít voda teplotu příjemnou pro děti i dospělé. Toho snadno a velice levně dosáhnete jejím solárním ohřevem Pyramida, díky kterému bude voda ohřívána během slunečných dnů prakticky zdarma. Včerejšek byl posledním dnem, kdy jste se mohli zúčastnit soutěže o solární ohřev Pyramida, kterou jsme připravili ve spolupráci s firmou Marimex.
reklama

Správné odpovědi na soutěžní otázky

1. Jaké hlavní výhody má solární program EkoSun?
správná odpověď: ohřev vody zdarma


2. Jaké lze dosáhnout úspory za ohřev vody, díky solárnímu programu EkoSun?
správná odpověď: přes 10 000 korun za sezonu


3. Za kolik dní se vám vrátí investice do solárního ohřevu Pyramida?
správná odpověď: 127 dnů

Cena, o kterou jste soutěžili

Firma Marimex věnovala do soutěže solární ohřev Pyramida, který získá jeden výherce vylosovaný ze správných odpovědí odbornou porotou.


Solární ohřev Pyramida je určený pro nadzemní i zapuštěné bazény. Dokáže ohřát vodu až o 6 stupňů. Díky tomuto solárnímu programu si zdarma prodloužíte koupací sezonu. Systém je vhodný pro připojení k pískové i kartušové filtraci.

Termíny soutěže

Slosování výherců: 16. 7. 2010
Zveřejnění výherců: 22. 7. 2010
Odeslání cen: nejpozději do 31. 8. 2010

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci, spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz, firmy Marimex a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny tři soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Výherce bude vylosován odbornou porotou firmy Marimex.
  • Po slosování bude cena výherci zaslána poštou.
  • Cenu odesílá firma Marimex.

Informace o partnerovi soutěže

Marimex CZ s.r.o. zbožím a službami v oblasti bazénové techniky uspokojuje potřeby zákazníků u nás i v zahraničí. Vybrat si můžete z široké nabídky nadzemních a zapuštěných bazénů. Odborné poradenství je samozřejmostí před každou provedenou realizací. Kromě široké škály bazénů, bazénové chemie a zastřešení, nabízí Marimex dlouholeté zkušenosti také se sortimentem vířivých van či saun. Firemní odborníci vás seznámí s novými trendy podporujícími vaše zdraví, relaxaci a duševní pohodu. Stačí si jen vybrat z řady výrobků, které nabízejí moře možností, jak relaxovat a nabrat nové síly.

Společnost Marimex CZ jako největší specializovaný prodejce bazénů a relaxačních technologií disponuje dostatečným zázemím pro vaši naprostou spokojenost. Již od samého počátku spolupráce vám firma poskytne kompletní servis. Výběr nejvhodnějšího bazénu vám usnadní specialisté s pomocí výkonného vizualizačního softwaru, který vytvoří realistický model bazénu vsazený do skutečného prostředí vaší zahrady.

Autor: Erika (text), Marimex (text a foto)

reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×