Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Skončila soutěž o poukaz v hodnotě 10 000 korun od firmy J.A.P.

Skončila soutěž o poukaz v hodnotě 10 000 korun od firmy J.A.P.
Soutěž, kterou jsme včera ukončili, byla trochu nestandartní. Jednalo se o fotosoutěž, ve které bylo vaším úkolem zasílat nám do redakce fotografie zachycující využití již zabudovaného stavebního pouzdra J.A.P. ve vašem interiéru.
reklama

Cena, o kterou jste soutěžili

Výherce obdrží od společnosti J.A.P. poukaz v hodnotě 10000,- na odběr zboží z následujícího výběru:

 • Stavební pouzdro pro zasouvací dveře – stavební prvek sloužící pro zasouvání všech typů jednokřídlých i dvoukřídlých dveří do zděné, panelové i sádrokartonové příčky.

 • Stahovací schody – vertikální nebo horizontální schody do malých stavebních otvorů vedoucí např. na půdu, řešení v protipožárním i zatepleném provedení.

 • Stavebnicové schodiště Arké – točitá, přímá i lomená schodiště určená do interiéru i exteriéru s moderním italským designem. Podle vašich parametrů zvolíte podobu schodiště.

 • Stavebnicové nerez zábradlí – jednotlivé nerezové komponenty dávají dohromady zábradlí s nejmodernějším designem, které splňuje potřebné bezpečnostní normy.

Termíny soutěže

Losování výherce: 15. 11. 2010
Zveřejnění výherce: 17. 11. 2010
Odeslání ceny: nejpozději do 31. 1. 2011

Podmínky soutěže

 • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
 • Pracovníci, spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz, firmy J.A.P. a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
 • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří zašlou minimálně 2 fotografie o velikosti max 2MB.
 • Výherce bude vybrán odbornou porotou společnosti J.A.P.
 • Soutěžní fotografie musí zachycovat využití zabudovaného stavebního pouzdra J.A.P. ve vašem interiéru.
 • Registrací do soutěže dává účastník souhlas k pořízení fotografií soutěžního interiéru se stavebním pouzdrem v případě, že by jeho fotografie zvítězila.
 • Zároveň výherce souhlasí s tím, že umožní firmě J.A.P. pořídit fotografie interiéru i s namontovanou výhrou, na kterou uplatní svoji výherní poukázku. Fotografie soutěžního interiéru a interiéru s výhrou budou využity k marketingovým a komerčním účelům společnosti J.A.P.
 • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
 • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.

Informace o partnerovi soutěže

J.A.P. je předním českým výrobcem stavebních pouzder pro zasouvací dveře, interiérových a exteriérových schodišť, půdních stahovacích schodů LUSSO a od roku 2009 zařadila mezi své produkty také stavebnicové nerezové zábradlí a stavebnicová schodiště Fontanot.

Společnost J.A.P. vznikla v roce 1991 a sídlí v Přerově. Její filozofií je dodávat na trh stavební kovové prvky vysoké kvality s nápaditým designem, za přijatelnou cenu. Svoji obchodní politiku směřuje jak na tuzemský, tak zahraniční trh.

Autor: Erika (text), J.A.P. (text a foto)

Související články

Zasoutěžte si a vylepšete svůj domov 2  fotek

Zasoutěžte si a vylepšete svůj domov

Nejste úplně spokojeni se vzhledem vašeho domova? Schody na půdu jsou celé rozvrzané a k jejich stažení je zapotřebí zavolat svalnatého souseda? Ne ...


Výherce poukazu v hodnotě 10000 korun od firmy J.A.P. 9  fotek

Výherce poukazu v hodnotě 10000 korun od firmy J.A.P.

Naše fotosoutěž připravená ve spolupráci s firmou J.A.P. je ukončena. Vaším úkolem bylo zaslat nám do redakce fotografie již zabudovaného stavebního p ...


Soutěžíme o poukaz za 10000 korun 9  fotek

Soutěžíme o poukaz za 10000 korun

Ve spolupráci se společností J.A.P. jsme pro vás připravili fotosoutěž o poukaz v hodnotě 10000 Kč, který budete u této firmy moci uplatnit. Vybírat j ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×