Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Skončila soutěž o elektroinstalační materiál ABB a další ceny

Skončila soutěž o elektroinstalační materiál ABB a další ceny

Levit® má mnoho tváří. Může být jak elegantní, tak nadčasový ale i hravý a individualistický. Vypínače a zásuvky Levit® , to je pestrost čisté moderní linie s širokou škálou barevných kombinací. Zcela jistě najdou své uplatnění v mnoha směrech architektury. A pokud po čase zatoužíte po barevné změně, jednoduše vyměníte kryty díky systému výměny Vario. Vedle vypínačů a zásuvek nabízí designová řada Levit® i mnoho moderních prvků, jako jsou stmívače, žaluziové ovladače internetové rádio, automatické spínače na základě pohybu apod. To vše z něj činí design velmi univerzální. Kdo se zapojil do naší soutěž s designovou řadu Levit®, možná se najde mezi vylosovanými.

reklama

Co bylo vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bylo odpovědět správně na tři soutěžní otázky.
Poté jste byli zařazeni do losování o 10 cen od firmy ABB s.r.o., Elektro-Praga.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.
Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Děkujeme!
Odpovědi na uvedené otázky naleznete na www117.abb.com a v textech k soutěži.

Správné odpovědi na soutěžní otázky

Kolik základních barevných kombinací nabízí designová řada Levit®?
Správná odpověď: 11 barevných kombinací

Jak se jmenuje mobilní aplikace pro telefony a tablety, na které si lze prohlédnout všechny designové řady vypínačů a zásuvek?
Správná odpověď: Svět vypínačů

Kdo je autorem designu vypínačů a zásuvek Levit®?
Správná odpověď: Jan Čapek

Ceny, o které jste soutěžili, a vylosovaní výherci

1. místo: Digitální vestavné rádio „Rádio do zdi“ (zesilovač s FM tunerem + reproduktor) – v designu spínačů a zásuvek ABB

Výběr z designových řad: Levit®, Neo®, Neo® Tech, Element®, Time®, Time® Arbo v jakékoliv barvě, kterou vybraná designová řada nabízí. V designové řadě Decento® nelze otočný stmívač a digitální vestavné rádio objednat.

Digitální rádio s tunerem FM a reproduktorem v designu vypínačů a zásuvek lze snadno zapojit přímo do sítě 230 V. Rádio oceníte např. v kuchyni, koupelně nebo v ložnici. Rádio je vybaveno displejem se zobrazením času a rozhlasové stanice a tunerem, který umožňuje naladit stanici v FM pásmu (88-108 MHz). Funkce Sleep je nastavitelná podle vlastní chuti, stejně tak i budík. Instalaci může provádět pouze elektromontér.

Vylosovaný výherce: Jana Lopourová, České Budějovice

2. místo: Spínače a zásuvky ABB v hodnotě 5000 Kč dle vlastního výběru

Vyberte si z široké palety domovního elektroinstalačního materiálu největšího českého výrobce ABB s.r.o., Elektro-Praga. Vybírat můžete z uvedených designových řad v jakékoliv barvě. Vybrat si můžete nejen vypínače a zásuvky, ale i další přístroje.

Výběr z designových řad: Levit®, Neo®, Neo® Tech, Element®, Time®, Time® Arbo v jakékoliv barvě, kterou vybraná designová řada nabízí. V designové řadě Decento® nelze otočný stmívač a digitální vestavné rádio objednat.

Hodnota 5 000 Kč odpovídá cca 10 spínačům a 20 zásuvkám v bílém provedení v designu Levit®. S přesným výběrem vám pomůže konfigurátor: www117.abb.com/konfigurator/ a na www117.abb.com v sekci designové řady.

Vylosovaný výherce: Vlastislav Mikoška, Krnov

3. místo: Otočný stmívač ABB dle vlastního výběru

Otočný stmívačem je možno nahradit prakticky jakýkoliv vypínač v místnosti. Díky stmívači můžete měnit intenzitu osvětlení na světleném zdroji (např. lustr) vytvářet světelnou atmosféru dle potřeby. Stmívače ABB vedle regulace jasu zajišťují stmíváním i snížení spotřeby elektrické energie.

Výběr z designových řad: Levit®, Neo®, Neo® Tech, Element®, Time®, Time® Arbo v jakékoliv barvě, kterou vybraná designová řada nabízí. V designové řadě Decento® nelze otočný stmívač a digitální vestavné rádio objednat.

Vylosovaný výherce: Jana Valášková, Krupka

4. místo: Softshellová značková bunda ABB

Vylosovaný výherce: Tomáš Vinklář, Praha

5. - 10. místo: Originální designové tričko Levit® by Jan Čapek.

Vylosovaní výherci:
PhDr. Alena Cepáková, Vodňany
Dušan Žmolil, Týnec nad Labem
Ivana Ševčíková, Blansko
Jakub Svoboda, Rtyně v Podkrkonoší
Jana Václavíková, Hranice
Ivana Strnadová, Děčín

Termíny soutěže

Start: 6. 10. 2014
Uzávěrka: 9. 11. 2014
Slosování výherce: 10. 11. 2014
Zveřejnění výherce: 13. 11. 2014
Odeslání cen: nejpozději do 13. 12. 2014

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz, ABB s.r.o., Elektro-Praga a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny tři soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
  • Výherce bude vylosován odbornou porotou společnosti ABB s.r.o., Elektro-Praga.
  • Ceny rozesílá ABB s.r.o., Elektro-Praga.

Informace o partnerovi soutěže

Společnost ABB s.r.o., Elektro-Praga, přední český výrobce vypínačů a zásuvek uvedl na trh novou designovou řadu vypínačů a zásuvek Levit®. Základní návrh této řady vzešel z rukou mladého českého designéra Jana Čapka, který v sobě umně skloubil nadčasovost, kreativitu a praktický přístup z pohledu vyrobitelnosti v sériových podmínkách. Nová řada Levit® rozšiřuje stávající nabídku ABB vypínačů na 16 designů a dokazuje, že i obyčejná zásuvka může být malým uměleckým dílem.

ABB je předním světovým dodavatelem technologií pro energetiku a automatizaci. Umožňuje zákazníkům ze sféry výroby a distribuce energií, průmyslu, dopravy a infrastruktury zlepšit jejich výkonnost při současném snížení dopadu na životní prostředí. Skupina ABB má kolem 145 000 zaměstnanců v téměř 100 zemích světa. V České republice působí v osmi lokalitách a zaměstnává více než 3 300 lidí.

Autor: Pavla (text), ABB Praha (foto)

Související články

Mladí designéři mají barevnou 11  fotek

Mladí designéři mají barevnou

ABB s.r.o., její organizační jednotka Elektro-Praga, představila novou designovou řadu zásuvek a vypínačů Levit®. Základní návrh této řady vzešel z ...


Nové metalické vypínače a zásuvky pro sebevědomé stavby budoucnosti 5  fotek

Nové metalické vypínače a zásuvky pro sebevědomé stavby budoucnosti

Moderní trendy v architektuře i designu věnují velký prostor čistým materiálům. Oceli, sklu, litému betonu apod. Moderní design je jednoduchých a č ...


Nové stmívače ABB pro LED zdroje 3  fotek

Nové stmívače ABB pro LED zdroje

Dokonalá souhra = dokonalá světelná pohoda. 100% kvalita stmívání a úspora energie. Dokonalé stmívání LED zdrojů (žárovek a retrofitů) v podání ABB je ...


Soutěž o elektroinstalační materiál ABB a další ceny 7  fotek

Soutěž o elektroinstalační materiál ABB a další ceny

Levit® má mnoho tváří. Může být jak elegantní, tak nadčasový ale i hravý a individualistický. Vypínače a zásuvky Levit® , to je pestrost čisté mode ...


Pestrý design pro pestrý život 8  fotek

Pestrý design pro pestrý život

Každý si dokáže představit, co se děje, když nefunguje elektřina. Málokdo si však uvědomuje, že ji můžeme využívat, máme-li k dispozici vypínače a ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×