Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Skončila soutěž o 50 sad lepidel UHU

Skončila soutěž o 50 sad lepidel UHU
50 sad lepidel UHU je připraveno k odeslání 50 výhercům, kteří se zapojili do této soutěže pořádané ve spolupráci s firmou Z-TRADE. Úkol byl jednoduchý – správně odpovědět na 3 soutěžní otázky. Dnes tato soutěž končí. Nyní se podívejte na správné odpovědi a 6. července si zkontrolujte výherní listinu, jestli na ní najdete také své jméno.
reklama

Správné odpovědi na soutěžní otázky

1. Ve kterém roce bylo na trh poprvé uvedeno lepidlo UHU alleskleber?
1932

2. Čím nesmíme nikdy lepený spoj před lepením odmastit?
benzinem a lakovými rozpouštědly

3. Lze sekundovým lepidlem úspěšně lepit i větší plochy?
ne

Cena, o kterou jste soutěžili

Ze správných odpovědí vylosuje odborná porota celkem 50 výherců a každý z nich obdrží sadu lepidel UHU.

Sada lepidel pro domácí použití obsahuje univerzální kontaktní lepidlo UHU power na bázi polyuretanového kaučuku k obzvláště pevnému lepení celé řady materiálů. Ten, kdo u lepení preferuje rychlost (při zachování pružnosti a pevnosti), jistě ocení lepidlo UHU Strong & Safe, které umožňuje po dobu 20 sekund korekci spoje před vytvrzením.

V domácnosti se pak vždy hodí lepící tyčinka UHU stic a také stále lepící polštářky
UHU patafix určené pro lepení a fixování plakátů a lehčích předmětů.

A nakonec je tu univerzální UHU alleskleber, první lepidlo vyvinuté firmou UHU.

Termíny soutěže

Slosování: 3. 7. 2009
Zveřejnění výsledků: 6. 7. 2009
Předání výhry: max. do 31. 7. 2009

Informace o partnerovi soutěže

Posláním firmy Z-TRADE s. r. o., Broumov je distribuce a obchod se spotřebním zbožím ve vynikající kvalitě, za odpovídající cenu a s dokonalým servisem pro zákazníky. Firma Z-TRADE se soustředí především na oblast lepidel, tmelů a svíček. V lepidlech již řadu let působíme jako oficiální zástupci několika zahraničních firem. Je to například výhradní zastoupení singapurské firmy ALTECO, distributor nizozemského producenta lepidel BISON a německé firmy UHU. Na český trh dodáváme i novou řadu vlastních lepidel SAMSON. Neméně důležitým prodejním artiklem jsou již řadu let parafínové a ostatní svíčky – s nabídkou produktů od předních evropských výrobců – především německé firmy K.C.B Interlight. Dále spolupracujeme s producenty z Belgie, Holandska, Velké Británie, Polska, Číny a České republiky. V roce 2001 jsme se stali výhradními zástupci americké firmy YANKEE CANDLE pro ČR.

Takto bohatý výběr řadí firmu Z-TRADE mezi české obchodníky s nejširší sortimentní nabídkou v těchto oblastech. Třetí oblastí prodeje je tzv. sezónní zboží. Rovněž zde se svou nabídkou vánočních dekorací, aromaterapie, lampových olejů, vonných svíček, svícnů a podobného zboží naše firma vymyká běžnému průměru. Svůj sortiment každoročně doplňujeme o další skupiny žádaných produktů, vhodných pro naše obchodní partnery.

Firma Z-TRADE s.r.o., byla založena v březnu 1992 jako společný projekt bratrů Vladimíra, Zdeňka a Zbyška Zálišových. Jedná se tedy o ryze českou firmu s výraznou orientací na klienta. Rádi Vám zašleme nabídku nebo Vás navštívíme prostřednictvím obchodního zástupce, a to po celém území České republiky. Distribuce je jednou z našich silných stránek a několik desítek našich nákladních aut s výrazným designem jistě neujde Vaší pozornosti. Jsme kdykoli připraveni vyhovět Vašim požadavkům.

Autor: Erika (text), Z-TRADE (text a foto)

reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×