Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

SHERLOCK bezpečnostní dveře, s.r.o. Vás zve na veletrh FOR ARCH

SHERLOCK bezpečnostní dveře, s.r.o. Vás zve na veletrh FOR ARCH
SHERLOCK bezpečnostní dveře, s.r.o. vás zve na veletrh FOR ARCH a FS-Days, který se koná 18. – 22.09.2012 na výstaviště Praha Letňany. Zde budeme v hale 6, stránek č. 36. Zde je taktéž zřízeno poradenské centrum v rámci projektu BEZPEČNÁ ZEMĚ společně s Cechem MZS-ČR a Ministerstvem vnitra. Máte jedinečnou možnost setkat se s odborníky a prodiskutovat veškeré dotazy a možnosti zabezpečení.
reklama

Využijte také jedinečné výstavní akce SHERLOCK, kdy budete moci získat výstavní EXTRA BONUS na pořízení bezpečnostních dveří SHERLOCK a také velmi výhodné pojištění od České Pojišťovny k tomu.

Charakteristika veletrhu:

Hlavní téma, které bude provázet celý veletrh, vzešlo z diskuze při uzavření dohody Evropského parlamentu a Rady pro energetickou náročnost budov. Podepsali Směrnici o energetické náročnosti budov. Směrnice má za úkol dosažení stavu, aby do roku 2020 byly realizovány pouze budovy, jejichž potřeba energie se blíží nule. Stejně jako toto moderní téma, se snaží veletrh svým profilem co nejvíce přiblížit novým trendům a situacím. Důraz kladený na úsporu energií ve stavebnictví bude hrát v následujících několika letech důležitou roli.

www.sherlock.cz

Autor: SHERLOCK bezpečnostní dveře, s.r.o. (text a foto)

reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×