Warning: file_get_contents(https://ceskykutil.cz/service/newurl/serafin-campestrini-zve-na-veletrh-for-arch): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /www/doc/www.ceskykutil.cz/www/sites/default/system/page/PageController.php on line 422
 Serafin Campestrini na veletrhu FOR ARCH - Český kutil.cz
Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Serafin Campestrini zve na veletrh FOR ARCH

Serafin Campestrini zve na veletrh FOR ARCH

V polovině září se areál PVA EXPO Praha na pět dní stane Mekkou stavebnictví.
Od 15. do 19. září se v Letňanech uskuteční již 26. ročník mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH. Jedná se o největší a nejnavštěvovanější akci svého druhu v ČR.

reklama

Mezi vystavovatele patří i společnost Serafin Campestrini, s.r.o., která se představí v hale č. 1 na stánku F07. Společnost patří mezi tradiční výrobce a prodejce širokého sortimentu hoblovaného dřeva od klasických profilů palubek, přes populární fasádní palubky, masivní dřevěné podlahy FEELWOOD, až k sortimentu zahradního programu.

O veletrhu

Stavební veletrh FOR ARCH má v ČR dlouhou tradici a pro české i zahraniční vystavovatele představuje výbornou příležitost pro prezentaci svých služeb a výrobků v mezinárodní konkurenci.

Veletrh každoročně přináší prezentace novinek z mnoha oborů spojených se stavebnictvím. Své zastoupení na veletrhu mají přední výrobci, dodavatelé, řemeslníci, ale také investoři, developeři a zástupci dalších oborů souvisejících se stavebnictvím. Naleznete zde průřez všemi oblastmi stavebnictví (financování a realizace staveb, stavební řemesla a technologie, stavební materiály a výrobky, stavební stroje, stavební konstrukce, vybavení staveb a mnoho dalšího).

Souběžně proběhnou akce FOR THERM, FOR WOOD, BAZÉNY, SAUNY &SPA, A FOR WASTE & WATER.

Autor: Serafin Campestrini, s.r.o. (tisková zpráva)

Klíčová slova:


Související články

Dřevěná fasáda - správné použití materiálu 9  fotek

Dřevěná fasáda - správné použití materiálu

V poslední době získalo dřevo při nejrůznějším použití na fasádách opět na významu, aby bylo u budov – privátních nebo veřejných – dosaženo individuál ...


Dřevěné podlahy jsou „in“, jejich obliba roste 12  fotek

Dřevěné podlahy jsou „in“, jejich obliba roste

Zatímco v minulém století bylo jednoznačným trendem pokládat na podlahy v domech a bytech linolea a koberce, v současnosti je zaznamenáván boom dře ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×