Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

SECA na veletrhu Dřevostavby 2018

SECA na veletrhu Dřevostavby 2018

Do interiéru i exteriéru dřevostavby patří dřevo. Přijďte se o tom přesvědčit i vy na veletrh Dřevostavby, který se koná ve dnech 1. – 4. 2. 2018 na výstavišti v pražských Holešovicích. Odborníci se společnosti Serafin Campestrini vám rádi poradí a zodpoví všechny vaše otázky týkající se dřevěných podlah, dřevěných fasád, palubek... Dají vám tipy jak na výběr správné dřeviny, jak na montáž, i jak se o dřevěné povrchy správně starat.

reklama

Navštivte je ve dnech konání veletrhu Dřevostavby 2018 v pravém křídle veletržního paláce v Praze Holešovicích na stánku číslo PK51.

Do dřevostavby a je jedno, zda hovoříme o montované dřevostavbě, srubu nebo roubeném domu se jednoznačně hodí dřevo. Dřevo je úžasný přírodní materiál, který vyniká skvělými fyzikálně-mechanickými vlastnostmi. V interiéru vytváří zdravé mikroklima bez plísní a vlhkosti. Smysl dřevostavby proto podtrhuje využití tohoto materiálu nejen na samotnou stavbu, ale i dále v interiéru na podlahu nebo obložení stěn.

Dřevostavba to je osobitost, dřevostavba to je styl života, dřevostavba to je přesvědčení… nezabíjejte ji proto levnými náhražkami a umělými materiály. Dotáhněte to do konce, dolaďte ji do detailu!

Odborníci ze společnosti Serafin Campestrini vám poradí, jak na to.

Zájemci o VSTUPENKY ZDARMA mohou kontaktovat zástupce společnosti Serafin Campestrini na e-mailové adrese: info@secacz.cz.

Autor: Andrea (text), Serafin Campestrini (foto)

Klíčová slova:


Související články

Symbolika dřeva a masivních dřevěných podlah FEEL WOOD 6  fotek

Symbolika dřeva a masivních dřevěných podlah FEEL WOOD

Dřevěné masivní podlahy jsou nestárnoucí a nadčasové. Pokud jste i vy rozhodnuti pořídit si domů masivní podlahu, pak jistě budete vybírat mezi kon ...


Podlahové vytápění a masivní dřevěná podlaha nejdou dohromady? Omyl! 3  fotek

Podlahové vytápění a masivní dřevěná podlaha nejdou dohromady? Omyl!

Poměrně dlouhou dobu zažitý mýtus, že podlahové vytápění není vhodné pod dřevěnou masivní podlahu byl překonán. Skutečností je, že i tento typ podl ...


Obývací pokoj, kuchyně i jídelna jako stvořené pro masivní dubovou podlahu 8  fotek

Obývací pokoj, kuchyně i jídelna jako stvořené pro masivní dubovou podlahu

Je moderním trendem spojovat v jeden obytný prostor kuchyni, jídelnu i obývací pokoj. Důvody jsou jednoduché a praktické – zachování velkého a vzdu ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×