Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Společnost Schiedel představí na FOR ARCH novinku Kombigas

Společnost Schiedel představí na FOR ARCH novinku Kombigas

Ve dnech 20. - 24.9.2016 se v PVA Letňany koná již 27. mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH. Svůj stánek číslo A23 tu v hale 1 bude mít tradičně i Schiedel, výrobce komínů a komínových komponentů.

reklama

Společnost Schiedel vyvíjí a vyrábí komíny a jejich komponenty již 70 let. Na letošním ročníku veletrhu For Arch představí letošní novinku komínový systém Kombigas. Jde o unikátní komínovou soustavu, která umožňuje napojení dvou rozdílných spotřebičů - plynového kotle a krbové vložky. Tento systém byl vyvinut v přímé reakci na tyto současné trendy ve vytápění, kde alfou a omegou je úspora a nezávislost na externích dodavatelích tepla. Novina Kombigas je v letošním ročníku veletrhu For Arch zařazena do soutěže Grand Prix.

Kromě novinek se můžete na veletrhu seznámit i s ostatními produkty společnosti – lehkými nerezovými, keramickými, vícevrstvými a kombinovanými komíny. Společnost Schiedel je rovněž specialistou na poli komínových systémů pro nízkoenergetické a pasivní domy. Na veletrhu vám poradí zkušení obchodní zástupci, kteří jsou schopni zpracovat nabídku přímo na míru.

Autor: Schiedel (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Osvědčený výrobce v novém. To je HAAS+SOHN na letošním FOR ARCHU! 2  fotek

Osvědčený výrobce v novém. To je HAAS+SOHN na letošním FOR ARCHU!

Nevšední způsob prezentace značky HAAS+SOHN zaujme všechny návštěvníky letošního mezinárodního stavebního veletrh FOR ARCH 2016. Nenechte si to ují ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×