Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

SAPELI UNLIMITED – nový prostor pro příznivce interiérového designu

SAPELI UNLIMITED – nový prostor pro příznivce interiérového designu

Nedávno jsme vás informovali o otevření nového prémiového showroomu SAPELI UNLIMITED v pražském Karlíně. Říkáte si, další showroom, co je na něm jiného? Jednoduše vše, protože jeho koncept se zcela vymyká zavedenému způsobu prodeje interiérových dveří. Nejenže vás zde čeká stoprocentní osobní péče o každého zákazníka zvlášť, ale hlavně vám zde bude nabídnut špičkový servis a řada nejnovějších konstrukčních a technologických řešení, která půjdou naproti vašim nápadům a vizím vašich architektů.

reklama

Zapomeňte na hromady katalogů různých velikostí, papírové kopie brožurek a podobné záležitosti. V design baru showroomu jsou připraveny až čtyři stovky reálných vzorků povrchů, skleněných výplní, klik, zárubní, dýh, hran, závěsů, posuvných systémů a řezů dveří, které má společnost SAPELI v současné době ve své nabídce. Vše si lze vzít do ruky a detailně prohlédnout.

Je pro vás těžké představit si, jak budou vámi vybrané dveře vypadat u vás doma? Žádný problém. Stačí jen na tabletu nakonfigurovat dveře a zárubně, které jste si vybrali, doplnit barvou vašich stěn a typem podlahy a během pár okamžiků stojíte tváří tvář vašemu výběru v životní velikosti. Daleko lépe si tak uděláte názor, zda vybrané řešení splňuje vše, co jste chtěli, můžete lépe vychytat veškeré neznámé a ohlídat vše do posledního detailu.

Jedinečností nově vzniklého showroomu SAPELI UNLIMITED je i fakt, že si zde můžete na vlastní oči prohlédnout, osahat a vyzkoušet letošní revoluční novinku od SAPELI – dveře MUTEO, které SAPELI vyvinulo ve spolupráci s předním českým designérem Petrem Novaguem. Tento jedinečný systém v letošním roce získal hned pět prestižních cen za design, mimo jiné Red Dot nebo German Innovation Award.

Tím, ale ještě stále nekončíme. Experti SAPELI UNLIMITED vám nejen doporučí vhodné technologie a komponenty, ale zároveň za vás ohlídají i fakt, aby vaše řešení plnilo maximum z toho, co může a možná ještě i víc. Dveře v sobě ukrývají i vlastnosti, které jsou našim očím skryté, ať už je možnost izolace zvuků, ochrana před požárem nebo zajištění klimatické rovnováhy rozdílných teplot na obou stranách. Špičkově vyškolený tým SAPELI UNLIMITED se pak postará o zasazení dveří a jejich přípravu pro okamžité použití.

Prémiový showroom SAPELI UNLIMITED je otevřen každý všední den od 9.00 do 17.00 v budově Butterfly v pražském Karlíně, na adrese Pernerova 42, Praha 8. Více informací o konceptu SAPELI UNLIMITED naleznete na: www.sapeli-unlimited.com.

Fotogalerie k článku:

Autor: Sapeli (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

SAPELI otevírá v pražském Karlíně nový unikátní showroom SAPELI UNLIMITED 6  fotek

SAPELI otevírá v pražském Karlíně nový unikátní showroom SAPELI UNLIMITED

Jednička na trhu ve výrobě a prodeji interiérových dveří, společnost SAPELI, otevírá v rámci svého nového konceptu SAPELI UNLIMITED prémiový showro ...


Revoluční novinka na poli otevírání dveří – to je SAPELI MUTEO 4  fotek

Revoluční novinka na poli otevírání dveří – to je SAPELI MUTEO

Nejen pro milovníky minimalismu je určen nejnovější systém otevírání dveří. SAPELI přineslo na trh po několikaletém vývoji inovaci v podobě patento ...


Celoskleněné dveře SAPGLASS - moderní a nadčasové 4  fotek

Celoskleněné dveře SAPGLASS - moderní a nadčasové

Prosvětlení prostoru, jeho optické zvětšení nebo designové oživení – to vše přináší nový unikátní ucelený program celoskleněných dveří SAPGLASS spo ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
2
interiérové žaluzie Okna a dveře
Poslední příspěvek: 16.4.2019 11:06 Petr
1
Jak opravit laminátové dveře Okna a dveře
Poslední příspěvek: 10.10.2018 09:33 Tonda
1
Koupě z internetu Okna a dveře
Poslední příspěvek: 20.5.2018 13:14 Jan
1
Zateplení ploché střechy Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 8.8.2017 18:54 Michal Mervart
2
Stavební folie Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 11.1.2017 21:35 luk fjsk
0
Poškozené interiérové dveře - dýha Okna a dveře
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 hit
0
vrata z desek Okna a dveře
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Libor
0
Zazděné okno zevnitř Okna a dveře
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Jan
2
interiérové žaluzie Okna a dveře
Poslední příspěvek: 16.4.2019 11:06 Petr
2
Stavební folie Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 11.1.2017 21:35 luk fjsk
1
Koupě z internetu Okna a dveře
Poslední příspěvek: 20.5.2018 13:14 Jan
1
Jak opravit laminátové dveře Okna a dveře
Poslední příspěvek: 10.10.2018 09:33 Tonda
1
Zateplení ploché střechy Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 8.8.2017 18:54 Michal Mervart
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×