Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Design bezpečnostních dveří od SAPELI

Design bezpečnostních dveří od SAPELI

Designu vstupních bezpečnostních dveří běžně tolik pozornosti nevěnujeme. Při výběru sledujeme především parametry zabezpečení a jejich funkčnost a mnohdy koupíme to, co je prostě “po ruce“. Ale i tyto účelové a technicky vyspělé dveře mohou vypadat krásně a oživit interiér domácnosti. SAPELI, jednička na trhu interiérových dveří a zárubní, nabízí nově své bezpečnostní dveře RC3 GOLIAS v 76 různých dekorech. Na výběr je dýha nebo laminát, dřevěný dekor se svislou i vodorovnou orientací nebo hladké povrchy v různých barevných odstínech, jako je například kámen láva, beton a mnoho dalších. Již vám tedy nic nebrání sladit dekor vstupních bezpečnostních dveří například s podlahou, obložením stěn nebo nábytkem v předsíni.

reklama

Přestože se jedná o vstupní dveře, které jsou oproti ostatním částem interiéru upozaděné, i zde můžeme být nyní při výběru nároční a můžeme volit z mnoha dekorů. Zákazníci chodí s různými požadavky a v Sapeli jim ve většině případů mohou vyhovět. Častá je i poptávka bezpečnostních dveří, které mají mít z každé strany jiný vzhled. Většinou je to v situaci, kdy je potřeba dodržet jednotný design vstupních dveří ve společných prostorách bytových domů, ale z pohledu z bytu chtějí mít majitelé dekor jiný. Ani to není problém. Jediné, co je potřeba dodržet, je stejný materiál z obou stran, tedy kombinovat dýhu s dýhou a lamino s laminem, nicméně jednotlivé odstíny a barvy už jsou na volbě zákazníka.

Nebojte se vybírat a ladit bezpečnostní dveře s interiérem

U bezpečnostních dveří SAPELI RC3 GOLIAS je nyní na výběr ze 76 dekorů v dýhovaném nebo laminoprovedení. Sortiment zahrnuje známé české dřeviny, jako třeba oblíbený dub, buk, jasan, olše nebo třešeň, tak i exotické dřevo, například wenge, mahagon či zebrano. Zajímavý nádech mají dveře vyrobené v dýze z ořechu saténového či jasanu hnědého Riegel. Dubovou dýhu lze navíc mořit 21 různými odstíny. Náročného zákazníka zaujmou dveře se zajímavou strukturou příčného řezu dýhy. Lamino provedení, které je o něco levnější, SAPELI nabízí ve vzhledu dýhy anebo v klasických barvách od univerzální bílé přes šedé odstíny až po moderní antracitovou barvu. Na dveře lze dokonce použít i novou bílou barvu EKO nebo stříkanou barvu, u které lze navíc vybírat odstíny dle zavedených vzorníků RAL nebo NCS. Pro interiéry v industriálním stylu jsou připraveny také dekory ve vzhledu plechu nebo betonu.

Bezpečnost a hezký vzhled jdou dohromady

Ačkoliv zde celou dobu věnujeme pozornost zejména vzhledu, opominout bychom neměli ani bezpečnostní parametry dveří SAPELI. Celkem existuje šest bezpečnostních tříd, přičemž pro zabezpečení domova jsou ideální dveře třetí bezpečnostní třídy, jakými jsou právě RC3 GOLIAS. Zabrání vniknutí zloděje, sníží hluk ze společných prostor domů a ochrání domácnost před požárem nebo únikem tepla. Mají 3bodový hákový zámek, 3 závěsy a 3 pasivní čepy proti vysazení. Nelze je prokopnout a odolají i 70 cm dlouhému páčidlu či ruční mechanické vrtačce. Po dobu minimálně 30 minut odolají požáru a utlumí okolní zvuky až o 43 dB.

Velmi praktickou výbavou dveří je tzv. klima provedení II. a III., což jsou kategorie pro oddělení prostorů s rozdílem klimatu (rozdílné teploty a relativní vlhkosti uvnitř bytu a na chodbě).

V rámci nadstandardní výbavy lze dveře doplnit o kouřotesnou ochranu, digitální kukátko se záznamem pohybu před dveřmi pro případy, kdy nejste doma nebo zámek ENTR pro odemykání pomocí bezdrátové klávesnice, smartphonu nebo otiskem prstu.

Bezpečnostní dveře RC3 GOLIAS lze během celého dubna a května pořídit u SAPELI za cenu klasických RC3 dveří, tedy se slevou 2 350 Kč bez DPH.

Vstupní bezpečnostní dveře 3. bezpečnostní třídy RC3 GOLIAS v provedení TENGA 15 dub kouřový světlý mají 3bodový hákový zámek, 3 závěsy a 3 pasivní čepy proti vysazení. Nelze je prokopnout a odolají i 70 cm dlouhému páčidlu či ruční mechanické vrtačce. Po dobu minimálně 30 minut odolají požáru a utlumí okolní zvuky až o 43 dB. Zajímavostí je možnost vybrat si vzhled ze 76 různých dekorů, případně mít dveře z každé strany jiné. Cena dveří je 26 180 Kč bez DPH (do konce května v rámci akce 23 830 Kč bez DPH), včetně bezp. zárubně. SAPELI,

www.sapeli.cz

Autor: Sapeli (tisková zpráva)

Související články

Bezpečné prázdniny – správným výběrem dveří zabezpečte nejen domácnost, ale i vaše děti 6  fotek

Bezpečné prázdniny – správným výběrem dveří zabezpečte nejen domácnost, ale i vaše děti

Konec školního roku se nezadržitelně blíží a s ním i doba, kdy budou vaše děti zůstávat samy doma. Pro ně krásný čas plný dobrodružství bez domácíc ...


Chraňte svůj majetek protipožárními dveřmi SAPELI 2  fotek

Chraňte svůj majetek protipožárními dveřmi SAPELI

Dveře SAPELI vydrží v ohni až 33 minut bez porušení. Údaj vyplývá ze zprávy České obchodní inspekce (ČOI), která na podzim letošního roku provedla ...


Jak správně vybrat bezpečnostní dveře? 9  fotek

Jak správně vybrat bezpečnostní dveře?

Domov je místo, kde se potřebujeme cítit v bezpečí, které by mělo zůstat chráněno před všemi negativními vlivy, ať je to požár nebo vyloupení. Jedn ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
2
interiérové žaluzie Okna a dveře
Poslední příspěvek: 16.4.2019 11:06 Petr
1
Jak opravit laminátové dveře Okna a dveře
Poslední příspěvek: 10.10.2018 09:33 Tonda
1
Koupě z internetu Okna a dveře
Poslední příspěvek: 20.5.2018 13:14 Jan
1
Zateplení ploché střechy Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 8.8.2017 18:54 Michal Mervart
2
Stavební folie Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 11.1.2017 21:35 luk fjsk
0
Poškozené interiérové dveře - dýha Okna a dveře
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 hit
0
vrata z desek Okna a dveře
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Libor
0
Zazděné okno zevnitř Okna a dveře
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Jan
2
interiérové žaluzie Okna a dveře
Poslední příspěvek: 16.4.2019 11:06 Petr
2
Stavební folie Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 11.1.2017 21:35 luk fjsk
1
Koupě z internetu Okna a dveře
Poslední příspěvek: 20.5.2018 13:14 Jan
1
Jak opravit laminátové dveře Okna a dveře
Poslední příspěvek: 10.10.2018 09:33 Tonda
1
Zateplení ploché střechy Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 8.8.2017 18:54 Michal Mervart
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×