Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Sálavé panely k vytápění každé koupelny jako dělané

Sálavé panely k vytápění každé koupelny jako dělané

Studená, chladná a nevlídná koupelna... tam se nikomu moc nechce. V koupelně očekáváme příjemné klima, a to se bez tepla a tepelné pohody rozhodně neobejde. Ideálním řešením vytápění každé koupelny jsou topné sálavé panely. Oproti klasickým koupelnovým žebříkům vypadají sálavé panely skvěle, dokáží prostor příjemně vytopit a jejich provoz je ekonomický. Představují designový a hlavně vysoce funkční zdroj tepla do každé koupelny. Společnost Fenix Jeseník, specialista na sálavé vytápění, nyní navíc přichází na trh s designovou lahůdkou v podobě sálavých panelů ECOSUN NATURAL. Ty jsou určené zejména do koupelen, ale i do interiéru bytů, domů či komerčních prostor.

reklama

Sálavý topný panel ECOSUN NATURAL - design a tepelná pohoda pro vaši koupelnu

Koupelny bývají zpravidla prostorem, kde nikdy není dostatek místa. Požadavky na tepelný komfort jsou přitom velmi vysoké a prostor pro umístění klasického topidla je utopií… Sálavé topné panely ECOSUN NATURAL jsou jiné. Jsou určené pro zavěšení i na výšku – pro jejich umístění vám vzhledem k jejich rozměrům postačí minimum prostoru. Panel přitom dokáže vytopit každou běžně velkou koupelnu.

Doménou sálavých panelů ECOSUN NATURAL je jejich vzhled. Jedná se o keramické sálavé panely v designovém provedení dokonalé imitace přírodního kamene. Vzhledem k vysoké poptávce po přírodních materiálech a jejich dokonalých imitacích je tento sálavý panel skutečně designovou lahůdkou.

Keramický sálavý panel přesně na vaše přání

Pokud byste požadovali, aby topný panel navíc vypadal přesně jako dlažba ve vaší nové koupelně, pak ani to nemusí být problém! Pokud jsou obklady vaší koupelny vyrobené ze slinuté keramiky a splňují rozměrové požadavky pro výrobu sálavého panelu, pak není nic jednoduššího než kontaktovat autorizovaného prodejce. Ten posoudí, zda je možné z vámi zvoleného typu obkladu vyrobit sálavý topný panel. Pokud ano, pak požadavek předá do výroby. Design vaší koupelny tedy nemusí být ani v nejmenší narušený a zůstane dokonale promyšlený a sladěný i do posledního detailu.

Jako volitelný doplněk lze navíc k sálavým panelům dokoupit nerezový držák ručníků. Sálavý panel můžete dovybavit jedním nebo dvěma držáky.

Údržba topného sálavého panelu je také velmi jednoduchá. Panely nevyžadují žádnou zvláštní péči, postačí očištění houbičkou a vlažnou vodou s přídavkem běžného saponátu.

Něco z technických parametrů

  • rozměr 900x450x45 mm
  • možnost zavěšení na výšku i šířku
  • příkon 400 W
  • zdroj napětí 230 V
  • váha 14,8 kg
  • vybírat můžete z pěti barevných variant (Coal, Cream, Rosso, Beige a Marrone)

Sálavý topný panel ECOSUN NATURAL zvládne, za předpokladu dodržení technických podmínek, instalovat každý trochu zručný kutil.

Autor: Fenix Trading (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Pro teplou podlahu v koupelně už není podmínkou dlažba 6  fotek

Pro teplou podlahu v koupelně už není podmínkou dlažba

Koupelna je místem, které slouží hygieně, ale významná je i její role relaxační. A relaxovat ve studeném prostředí – to je opravdu jen pro velké zn ...


Skleněné topné panely - účinný zdroj tepla

Skleněné topné panely ECOSUN G s potiskem jsou nejen účinným zdrojem tepla, ale také krásnou ozdobou interiéru. V současnosti nabízí FENIX Jeseník ...

„Rychlokurz“ o elektrickém vytápění v bytě nebo domě – část I. 12  fotek

„Rychlokurz“ o elektrickém vytápění v bytě nebo domě – část I.

O elektrickém vytápění se v posledních letech hodně píše, na trhu je řada výrobků, objevují se pojmy jako nízkoteplotní velkoplošné podlahové nebo ...


Co ještě možná nevíte o sálavém vytápění 7  fotek

Co ještě možná nevíte o sálavém vytápění

O sálavém vytápění se v poslední době poměrně často píše, takže jste už možní četli, že sálání je proces, při kterém se teplo z tepelného zdroje (n ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
2
Výměna odtoku umyvadla Koupelny
Poslední příspěvek: 14.9.2018 08:02 Pavlína
1
desinfekce Koupelny
Poslední příspěvek: 9.3.2018 11:32 Milos novy
1
oprava wc Koupelny
Poslední příspěvek: 9.3.2018 11:29 Iveta
1
0
zápach z odpadu Koupelny
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Válek Richard
0
Romana Koupelny
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Romana
0
Nefunkční přepad vany Koupelny
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Pavel
0
instalace sprchového koutu Koupelny
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Jiří
0
Paneláková koupelna svépomocí Koupelny
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Milan
2
Výměna odtoku umyvadla Koupelny
Poslední příspěvek: 14.9.2018 08:02 Pavlína
1
oprava wc Koupelny
Poslední příspěvek: 9.3.2018 11:29 Iveta
1
desinfekce Koupelny
Poslední příspěvek: 9.3.2018 11:32 Milos novy
1
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×