Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

S novou stavební sezónou přicházejí nové možnosti, jak a z čeho stavět snadno, rychle a úsporně!

S novou stavební sezónou přicházejí nové možnosti, jak a z čeho stavět snadno, rychle a úsporně!

Stavební systém PORFIX nejsou jen tvárnice, příčkovky, nosné a nenosné překlady, u-profily, stropní systém a další doplňkový sortiment. PORFIX znamená také snadnější cestu od projektu k poslední klice na dveřích uvnitř hotového domu.

reklama

PORFIX je cenově zajímavý materiál s vynikajícím poměrem cena/výkon. Dále je možné ušetřit na službách, které má zákazník k materiálu většinou zdarma a u konkurence mohou být zpoplatněny, ušetří také díky slevám na další materiály, které využije po dokončení hrubé stavby z PORFIXu. Např. slevy na okna, dveře, izolaci, střešní krytiny, komín, plot, venkovní dlažbu, garážová vrata atd. navíc slev bude přibývat.

Jak konkrétně ušetřit?

1. Bezplatné vypracování výpisu - pokud má zákazník již hotový projekt, může využít bezplatného vypracování výpisu všech prvků se stavebním systémem PORFIX, které bude na své stavbě potřebovat.

2. Výkres stropu - také zdarma. Při nákupu materiálu PORFIX obdrží každý číslo zákazníka, na které získá poukazy na již zmiňované další materiály. Poukazy nejsou platné jen pár dní nebo týdnu, jak jsme u podobných akcí zvyklí, ale platnosti jsou většinou 3, 6 nebo 12 měsíců.

3. Sada ručního nářadí pro práci s PORFIXem zdarma - zákazník získá poukaz na sadu ručního nářadí při zadání poptávky na webu www.porfix.cz/poptej-porfix. Podmínkou je udat číslo zákazníka a nákup minimálně jednoho kamionu zboží. Sada přijde s materiálem přímo na stavbu. Doprava je u ucelených kamionů samozřejmě také zdarma.

4. Založení stavby - zákazník má možnost přivolat si na svou stavbu naše techniky a ty mu usadí rohy a zlomová místa první řady. Tím zákazník eliminuje případné chyby, kterých by se mohl sám dopustit.

5. Zapůjčení pásové pily - zákazník má možnost zapůjčit si stroj za symbolických 300,- Kč/den. Pila práci velmi usnadní a zrychlí.

6. Technické poradenství - na bezplatné infolince 800 900 366 po celou dobu stavby z PORFIXu.

Novinky v sortimentu Porfix

Novinkou jsou dvě varianty pórobetonu. Popílkový a pískový pórobeton. Šedý – popílkový pórobeton má vynikající technické vlastnosti. Dříve se spekulovalo o jeho nezávadnosti, ale ty se podařilo vyvrátit souborem zkoušek a osvědčení. V nabídce jsou jak tvárnice, tak příčkovky.

V produktech je hlavní novinkou stavební systém PORFIX PREMIUM P2 400. Tato tvárnice má vynikající tepelně-izolační vlastnosti. Vyrábí se ve dvou tloušťkách 37,5 a 50 cm a obě tloušťky vyhovují požadavkům normy bez dodatečného zateplení. Pokud se chystáte stavět pasivní dům, je PORFIX PREMIUM ideální produkt za příznivou cenu. Nové tvárnice se vyrábějí v provedení pero-drážka-kapsa (PDK) a není potřeba ho na svislých plochách lepit - pero a drážka do sebe zapadnou. Přináší to úsporu lepidla, ale i výraznou úsporu času a peněz. Jsou vhodné zejména na zdění obvodových stěn a jako výplň do železobetonových konstrukcí. Tvárnice P2- 400 přináší úsporu nejen při jejich nákupu, ale zejména díky nižším nákladům na vytápění.

Výhodou je opracovatelnost materiálu

V jednoduchosti je krása a pórobeton je v tomto ohledu geniální, má spoustu výhod. Jednu tvárnici lze uříznout, natočit a zabudovat do stěny, jak je potřeba a pořád bude mít stejné vlastnosti. Nepotřebujete speciální tvarovky do rohů a k otvorům. Při řezání oproti jiným tradičním materiálům téměř nepráší a díky tomu, že použijete téměř každý kousek, máte minimum odpadu. Dají se dělat neuvěřitelné detaily, snadno se tvoří drážky pro instalaci atd. Zdění s PORFIXem postupuje rychle, není potřeba specifických tvarovek na rohy a k otvorům. Jednotlivé tvárnice se na lepidlo lepí pomocí speciální zednické lžíce, ta je součástí nářadí zdarma.

Fotogalerie k článku:

Autor: Porfix (text a foto)

Související články

Projekt rodinného domu za 1 Kč 10  fotek

Projekt rodinného domu za 1 Kč

Vlastní rodinný dům. To je sen nejednoho z nás. Realizace takového snu však stojí nemálo času, úsilí a samozřejmě peněz. Stavebník - investor velmi rá ...


Zdění bez zateplení? Ptejte se po PORFIXu! 5  fotek

Zdění bez zateplení? Ptejte se po PORFIXu!

K rozhodnutí o novém bydlení obvykle nevede umetená pěšinka. To ví každý stavebník. Přesto je možné vyhnout se zbytečným zatáčkám. Stačí ještě před ...


Pro nový dům je důležité vybrat nejlepší místo i materiál 4  fotek

Pro nový dům je důležité vybrat nejlepší místo i materiál

Před rokem pan Ľudovít Adamec přijel do nádherné krajiny Šťiavnických vrchů a cítil klid a pohodu. Rozhodl se, že jeho dům bude stát právě tady. Kr ...


Dřevostavba na vlastní kůži 1. díl 9  fotek

Dřevostavba na vlastní kůži 1. díl

V roce 2006 v lednu jsme se ráz na ráz rozhodli, že platit nájem nás už nebaví, hlavně ne v Praze, za to by se dala jíst koňská vejce, a že tato nevra ...


Z čeho postavit nízkoenergetický dům bez dodatečného zateplení? 5  fotek

Z čeho postavit nízkoenergetický dům bez dodatečného zateplení?

Moderní trendy ve stavebnictví, rostoucí ceny energií i zájem veřejnosti o energetické úspory a snížení nákladů na bydlení vede k významnému nárůst ...


Stavba vnitřního krbu 1. díl 15  fotek

Stavba vnitřního krbu 1. díl

Chceme-li si postavit krb nebo kachlová kamna svépomocí, můžeme snadno splakat nad výdělkem. Postavit kamna nebo krb tak, aby měly správný odtah a vyh ...


Stavba terasy a budování jezírka

Na sledu fotografií tohoto videa můžete shlédnou, jak probíhá výstavba terasy u domu od prvního kopnutí do země přes stavbu pilířů až po oplocení a za ...

reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
3
Výběr žumpy Stavební materiály
Poslední příspěvek: 18.9.2018 11:47 Zuzana
1
Zateplení ploché střechy Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 8.8.2017 18:54 Michal Mervart
2
Stavební folie Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 11.1.2017 21:35 luk fjsk
1
Zbělení cihel s vodním sklem Stavební materiály
Poslední příspěvek: 21.6.2016 10:27 Pavel Dufek
0
střecha podzemního domu Stavební materiály
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Petr
0
Nová koupelna-vybavení Stavební materiály
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 adéla malá
0
instalace odpadů pvc Stavební materiály
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Petr
0
Betonové tvárnice Svahovka Stavební materiály
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 roman suchánek
3
Výběr žumpy Stavební materiály
Poslední příspěvek: 18.9.2018 11:47 Zuzana
2
Stavební folie Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 11.1.2017 21:35 luk fjsk
1
Zbělení cihel s vodním sklem Stavební materiály
Poslední příspěvek: 21.6.2016 10:27 Pavel Dufek
1
Zateplení ploché střechy Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 8.8.2017 18:54 Michal Mervart
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×