Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

RUUKKI se zúčastní veletrhu Střechy Praha 2014

RUUKKI se zúčastní veletrhu Střechy Praha 2014
Ve dnech 23. - 25. 1. 2014 se uskuteční již 16. ročník veletrhu Střechy Praha, který se koná již tradičně v prostorách PVA Letňany. Ruukki zde bude rozdávat slevy a hrát o střechu zdarma! Žádný návštěvník veletrhu Střechy Praha by neměl minout stránek finského výrobce ocelových střech Ruukki. Ať už budou návštěvníci hledat jen inspiraci nebo konkrétní střechu pro svůj dům, ve stánku Ruukki najdou obojí.
reklama

V rámci veletrhu mohou návštěvníci získat nejoblíbenější střešní krytiny Ruukki s významnou slevou. Na stánku Ruukki si stačí vyzvednout veletržní leták potvrzující garantovanou veletržní slevu a objednat krytinu u kteréhokoliv z partnerů do 31. 3. 2014. Stánek Ruukki má číslo 318 a umístěn bude v hale číslo 3.

Stručná pravidla soutěže o střechu zdarma

Každý, kdo na stánku zanechá do soboty 25. 1. do 16:00 vyplněný anketní formulář, může vyhrát střešní krytinu a okapový systém z nabídky společnosti Ruukki CZ s.r.o. v celkové hodnotě
50 000,- Kč (podle aktuálního ceníku Ruukki, včetně DPH). Výsledky soutěže naleznete na www.ruukkistrechy.cz nejpozději do 31. 3. 2014.

10 důvodů pro střechu Ruukki

1. Kvalitní finská ocel, nejdelší záruka na trhu

2. Tloušťka plechu 0,5mm, tři druhy povrchové úpravy podle volby zákazníka

3. Až 50 let záruka proti prorezivění (dle typu povrchové úpravy)

4. Až 20 let záruka na estetický vzhled (dle typu povrchové úpravy)

5. Vysoká odolnost vůči sněhu a ledu

6. Vhodné i pro střechy s nízkým sklonem

7. Certifikované realizační firmy pro poradenství a pokládku

8. Rychlá doprava na místo vaší stavby

9. Široká škála barev, okapový systém v barvě krytiny

10. Cenová nabídka a poradenství zdarma

O veletrhu

Veletrh Střechy Praha je největší veletrh v oboru střech u nás i ve střední Evropě s tradiční účastí nejvýznamnějších výrobců a dodavatelů.

Jeho první ročník se uskutečnil v roce 1999. Od té doby se stal veletrh největší přehlídkou střešních krytin, nosných konstrukčních systémů, izolací, střešních oken, doplňků, okapových systémů, výrobků pro půdní vestavby, obvodových plášťů po nářadí a nástroje, techniku, osobní pracovní vybavení nebo realizační firmy s nabídkou pokrývačských, klempířských a tesařských prací. Veletrh je i místem setkání předních oborníků, architektů, stavebních inženýrů, techniků, investorů, studentů vysokých škol, představitelů veřejné správy, stavebních firem, majitelů domů, bytových družstev a široké veřejnosti. Součástí veletrhu Střechy Praha je specializovaná výstava Solar Praha zaměřená na úspory energií a alternativní zdroje energie a dále veletrh pro řemeslo, vybavení a bezpečnost práce řemeslníků s názvem Řemeslo Praha. Až do svého 13. ročníku se veletrh Střechy Praha konal na konci ledna na Výstavišti v Praze Holešovicích. Od roku 2012 je novým místem konání Pražský Veletržní Areál PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Autor: Pavla (text a foto)

Související články

Plechová střecha pro váš klid 2  fotek

Plechová střecha pro váš klid

Existují jedinci, kteří neposedí, nikde nevydrží, jeden víkend je zastihnete v Aši, druhý třeba v Paříži. Ale co si budeme povídat, většina lidí takov ...


Inspirace pro kutily – střecha s celoživotní zárukou 2  fotek

Inspirace pro kutily – střecha s celoživotní zárukou

Stavíte dům a nevíte jakou krytinu použít na střechu? Návod na to, jak získat extrémně odolnou střechu s neobvyklou zárukou dokonce až 50 let, nabízí ...


Jednoduchá rekonstrukce střechy 3  fotek

Jednoduchá rekonstrukce střechy

Čas od času doslouží vše, co nás obklopuje, a pak musíme takovou věc vyměnit. Opravy a renovace se týkají i střech. Ono stačí, když nás nečekaně zasko ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×