Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Ruukki představuje nový návrhový nástroj

Ruukki představuje nový návrhový nástroj
Donedávna dominovaly na trhu střešních krytin betonové a keramické tašky. V poslední době se do popředí kvůli svým vlastnostem stále více prosazují lehké ocelové střešní krytiny s lakoplastovou úpravou, které nahrazují azbestové a bitumenové krytiny. Výhod tohoto druhu krytin je hned několik: malá hmotnost a tedy ušetřené náklady za masivní krovy, snadná montáž a také kvalitní povrchové úpravy, které těmto krytinám dávají záruku až padesát let.
reklama

V segmentu ocelových (plechových) krytin je jednou z předních evropských společností Ruukki, dříve známá pod značkou Rannila. Hlavním krédem tohoto finského výrobce střešních systémů je poskytnout zákazníkovi kvalitní produkty a služby, které pomohou při stavbě či rekonstrukci rodinného domu zcela zapomenout na starosti běžně související právě s výběrem a instalací nové střešní krytiny.

Proto Ruukki na svých internetových stránkách www.ruukkistrechy.cz představila nový nástroj “Navrhněte si střechu snů”. Tato aplikace umožňuje potenciálním zájemcům o střešní krytiny zjistit, jaké je portfolio střešních produktů této společnosti a jednoduchou formou si prohlédnout konkrétní střešní krytiny v různých barvách na odlišných typech rodinných domů. Zákazník tak získá jasnou představu, jaké typy střešních krytin a doplňků budou na jeho domě vypadat nejlépe.

Návrhový nástrojNavrhněte si střechu snů od společnosti Ruukki slouží jako vizuální pomůcka a poskytuje poměrně realistický obraz toho, jak vypadají profily Ruukki na různých typech rodinných domů. Rozdíly jsou samozřejmě nejen v barvách, ale také ve tvarech. Nástroj tak značně usnadňuje rozhodnutí o koupi výrobku.

Potenciální zákazník si může vybrat typ domu a střechy z nabízených možností ve vizualizačním nástroji. Dále barvu doplňků, požadovaný typ krytiny a také barvu okapového systému a střešní krytiny. K dispozici je celá škála modelů a barevných odstínů z portfolia společnosti Ruukki. Pro celkové dokreslení návrhu můžete volit také barvu vnějších stěn domu.

Vizualizér je vytvořen na skutečných fotografiích rodinných domů. Je tak užitečnou inspirací jak pro zájemce o rekonstrukci svého domu, tak také pro stavitele domů zcela nových. Najít tu správnou kombinaci pro váš dům je tak mnohem snazší, než prohlížet tradiční katalogy a škály barevných odstínů, které jsou v nabídce. Díky této aplikaci si také mnohem snáze zjistíte doplňující informace o vámi preferované střešní krytině, jako jsou např. záruky.

Návrhový nástroj “Navrhněte si střechu snů” bude v budoucnu doplněn o další funkce, které umožní sdílet vytvořené návrhy na sociálních sítích, tisknout tyto návrhy a ukládat je pro další cenovou nabídku. Vyzkoušet si tento nástroj můžete na www.ruukkistrechy.cz/Navrhnete-si-strechu-snu.

V současné době můžete také využít výrazného snížení ceníkových cen vybraných střešních krytin a získat tak deset let záruky zdarma. Jedná se vlastně o „záměnu” povrchových úprav, kdy např. za cenu střešní krytiny Monterrey Plus s povrchovou úpravou Purex a zárukou čtyřicet let získáte model Monterrey Premium s povrchovou úpravou Pural Matt a zárukou padesát let.

Autor: Ruukki Cz s.r.o. (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Střecha je samostatný objekt 6  fotek

Střecha je samostatný objekt

Krásná ocelová střecha je korunou domu. Střecha, která odpovídá stylu domu a je v dobrém stavu, udržuje hodnotu vašeho domu a dává vzhled celé budově. ...


Kvalitní značka, která nabízí nadčasový design 4  fotek

Kvalitní značka, která nabízí nadčasový design

Ruukki je jednou z předních značek v segmentu ocelových střech v Evropě, známá prvotřídní kvalitou. Firma je aktivní v sektoru krytin pro rodinné domy ...


Nová střecha za jednu fotku 1  fotek

Nová střecha za jednu fotku

Potřebujete novou dobrou střechu? Zkuste tedy své štěstí v soutěži s Ruukki ! Možná právě vám, pomůže k nové střeše jediná fotka. Jednoduše vyfoťte s ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
3
Výběr žumpy Stavební materiály
Poslední příspěvek: 18.9.2018 11:47 Zuzana
1
Zateplení ploché střechy Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 8.8.2017 18:54 Michal Mervart
2
Stavební folie Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 11.1.2017 21:35 luk fjsk
1
Zbělení cihel s vodním sklem Stavební materiály
Poslední příspěvek: 21.6.2016 10:27 Pavel Dufek
0
střecha podzemního domu Stavební materiály
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Petr
0
Nová koupelna-vybavení Stavební materiály
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 adéla malá
0
instalace odpadů pvc Stavební materiály
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Petr
0
Betonové tvárnice Svahovka Stavební materiály
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 roman suchánek
3
Výběr žumpy Stavební materiály
Poslední příspěvek: 18.9.2018 11:47 Zuzana
2
Stavební folie Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 11.1.2017 21:35 luk fjsk
1
Zbělení cihel s vodním sklem Stavební materiály
Poslední příspěvek: 21.6.2016 10:27 Pavel Dufek
1
Zateplení ploché střechy Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 8.8.2017 18:54 Michal Mervart
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×